Друк

Новоград-Волинське міськрайонне управління юстиції повідомляє

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про об’єднання громадян" зміни до статутних документів зареєстрованих об’єднань громадян підлягають обов’язковій реєстрації.

Новоград-Волинське міськрайонне управління юстиції повідомляє, що під час планових перевірок громадських організацій щодо додержання ними статутних документів, зокрема,  Новоград-Волинської районної громадської організації «Українська соціал-демократична молодь», Демократичного Союзу власників земельних та майнових паїв Новоград-Волинського району, Молодіжного парламенту Новоград-Волинського району та Новоград-Волинської районної організації Фан-Клубу ФК «Динамо» (Київ) «Барси Звягеля», не виявлено їх за місцезнаходженням, яке зазначене в реєстраційних документах.

Друк

Звернення Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду до центральних і місцевих органів виконавчої влади

Звернення Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду до центральних і місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів АРК, органів місцевого самоврядування, об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, ЗМІ, керівників та працівників підприємств, установ і організацій України з нагоди проведення
Всеукраїнської акції «Охорона праці очима дітей»

Кожна працююча людина підпадає під певні ризики, починаючи від найбільш небезпечних секторів економіки, якими в Україні є, наприклад, видобуток вугілля або будівництво, і закінчуючи відносно безпечною сферою послуг. Загибель працівника – це не тільки втрата для суспільства, а й втрата для його рідних, а особливо – дітей. Сім’я є найважливішим інститутом у розвитку і вихованні дитини, а здорова і повна родина – запорука стабільності будь-якого суспільства та держави.

Станом на 1 січня 2010 року на обліку у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України перебувають 7808 дітей, що стали сиротами внаслідок загибелі батьків на виробництві, в тому числі 162 дитини є сиротами без обох батьків. Залишаючись без батьків та не маючи достатнього життєвого досвіду діти-сироти стають емоційно незахищеними. Це ускладнює їх життєдіяльність та взаємодію з навколишнім світом, що призводить до негативних тенденцій у суспільстві. Держава при цьому витрачає значні фінансові та організаційні ресурси для повернення таких соціально-неадаптованих дітей до нормального життя, їх соціалізації. 

Друк

Вшанували трудівників агропромислового комплексу Новоград-Волинщини

День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно Указу Президента щорічно, в третю неділю листопада як професійне свято аграріїв, трудівників села, тих, хто господарює на полях і на фермах, хто доглядає сади, вирощує хміль, плекає лозу, приносить у кожну оселю хліб і до хліба, хто зміцнює добробут України.

Відзначення Дня працівників сільського господарства — це визнання державою звитяжної праці селян, які знають справжню ціну хліба

Всьому початок — плуг і борозна. У цих словах — загальнолюдська істина, якою підкреслено особливе значення селянської праці. А для українця село означає щось більше, бо уособлює цілий світ. Наші предки, які, обробляючи землю, вважали її живою, одухотвореною, передали нам у спадок глибоку повагу до неї.

18 листопада у міському Палаці культури імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Сюди прибули кращі трудівники агропромислового комплексу Новоград-Волинщини. Кожної осені вони звітують про свою роботу. 

Друк

21 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні трудівники села ! Славні хлібороби Новоград-Волинщини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!

Встановлене Указом Президента України це свято є всенародним, оскільки від Вашої повсякденної і напруженої праці залежить здоров’я жителів нашого краю, добробут нинішнього та майбутнього поколінь. 

Друк

Туберкульоз - соціально небезпечне захворювання!

Туберкульоз вже давно перестав бути суто медичною проблемою. Це захворювання становить небезпеку для держави та усього суспільства. З кожним роком зростає захворюваність та смертність від цієї соціально-небезпечної хвороби. Серед причин поширення захворювання на  туберкульоз – соціально-економічна криза та її наслідки, зростання числа соціально дезадаптованих і уразливих груп населення, хворих на хронічні соматичні захворювання, алкоголізм, наркоманію та ВІЛ/СНІД.

В Україні епідемія туберкульозу зареєстрована з 1995 року. Щодня ця хвороба забирає десятки, сотні людських життів. На сьогоднішній день у Новоград-Волинському районі на диспансерному обліку в протитуберкульозних закладах перебувають 343 особи, 251 особа -  молоді люди віком від 18 до 35 років та 201 дитина. І ці статистичні дані свідчать про те, що туберкульоз в Україні значно помолодшав. Зріст захворюваності туберкульозом спостерігається в усіх вікових групах. Якщо раніше це захворювання вражало соціально-незахищені верстви населення, то сьогодні від нього страждають вчителі, лікарі, військові.

Друк

Про виробничий травматизм в районі

Викликає занепокоєння ситуація з виробничим травматизмом у нашому району, що значно погіршилась на сьогодні. Якщо в першому півріччі було зареєстровано два нещасні випадки, пов’язані з виробництвом, то на кінець листопада їх кількість зросла до восьми, з них п’ять - з важкими наслідками, а один - смертельний. Загинув тракторист з ПСП „Граніт” с. Токарів внаслідок ДТП, що трапилась з вини водія автомобіля „Фольксваген-Гольф”.

Друк

Про проведення медичних оглядів

Згідно з ст.17 Закону України ”Про охорону праці”, Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.07 №246, роботодавець зобов’язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього і періодичних медоглядів працівників, зайнятих на роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медогляду осіб віком до 21 року.