Останнє оголошення

"Телефон довіри"

У п'ятницю, 1 червня, за тел.: 2-40-05 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Аркадіївна Андрущенко.

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 28.05.2018 - 03.06.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 28 травня по 03 червня 2018 року

Детальніше...
Друк

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

.

Сьогодні, у малій залі Будинку рад заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Друк

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

.

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Друк

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

.

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

Друк

З глибин віків плекалась мова

.

Українська мова серед східнослов'янських мов
Людське бесмерття з роду і до роду
У вись росте коріння родоводу.
І тільки той, у кого серце чуле,
Хто знає, береже минуле,
Хто вміє шанувати сучасне,-
Лиш той майбутнє
Вивершить прекрасне.

Друк

День Героїв відзначили сьогодні у районі

.

День Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН, а також героїв наших днів.
З нагоди Дня Героїв України у районі відбулися чисельні заходи.