Друк

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації від 04.06.2019 №117

.

Про здійснення шефства над військовою частиною А0409 Збройних Сил України. 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 11 лютого 2016 року №44/2016 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» (зі змінами, внесеними Указом Президента України від 26 квітня 2019 року №169/2019), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.05.2019 № 189 «Про здійснення шефства над військовими частинами» та з метою організації системної роботи з надання шефської допомоги військовій частині Збройних Сил України:

1. Головному спеціалісту з мобілізаційної та режимно-секретної роботи
райдержадміністрації Л.Кур'яті розробити та на черговій сесії районної ради затвердити Програму матеріально-технічної допомоги військовій частині А0409 Збройних Сил України на 2019-2020 роки, управлінню фінансів районної державної адміністрації (І.Козеренко) забезпечити контроль та фінансування даної Програми.
2. Начальникам управлінь та відділів, завідувачам секторів державної адміністрації:
1) Для надання шефської допомоги військовій частині Збройних Сил України забезпечити виконання «Програми матеріально-технічного допомоги військовій частині А0409 Збройних Сил України».
2) Вжити заходів щодо залучення до здійснення шефства підприємств, організацій, установ, трудових колективів району, які мають реальну можливість надати допомогу військовій частині.
3) Вжити заходів щодо виконання плану шефської роботи з військовою частиною А0409 Збройних Сил України.
3. Відділам освіти (О.Антипчук), культури (Л.Бобровська) районної державної адміністрації спільно з відповідними підрозділами підшефної військової частини провести роботу щодо:
- організації виступів творчих колективів, працівників культури та мистецтва;
- проведення спільних із учнями ЗОШ заходів із відзначення державних, військово-професійних свят;
- відзначення кращих військовослужбовців частини за високі результати у військовій службі та професіоналізм;
- сприяння у влаштуванні дітей військовослужбовців у дошкільні навчальні заклади;
- сприяння у підготовці допризовної молоді до виконання військового обов'язку для захисту інтересів української держави.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення (О.Морозова) та рекомендувати міському центру зайнятості (В.Сербін):
1) Забезпечити надання соціальної підтримки малозабезпеченим сім'ям військовослужбовців.
2) Сприяти у працевлаштуванні членів сімей військовослужбовців підшефної військової частини.
3) Надати практичну допомогу з питань розвитку фізичної підготовки і спорту, придбання спортивного устаткування та інвентарю.

5. Сектору охорони здоров'я (Т.Гусєва) забезпечити, у разі необхідності,
надання допомоги в організації лікування військовослужбовців підшефної військової частини, сприяти у забезпеченні частини медикаментами.

6. Відділу містобудування, архітектури та будівництва (Т.Капустюк) сприяти у розв'язанні житлових, комунально-побутових та інших соціальних проблем особового складу підшефної військової частини.

7. Відділу організаційно-інформаційної роботи райдержадміністрації (Н.Скаковська) за участі місцевих засобів масової інформації забезпечити висвітлення інформації про хід виконання заходів щодо надання шефської допомоги військовій частині А0409 Збройних Сил України.

8. Головному спеціалісту з мобілізаційної та режимно-секретної роботи райдержадміністрації Л.Кур'яті:
1) Координувати роботу з питань здійснення шефства над військовою частиною А0409 Збройних Сил України.
2) Щопівроку до 15 липня та 15 грудня здійснювати аналіз стану виконання роботи з надання шефської допомоги військовій частині А0409 та за його результатами підбивати підсумки. Інформацію з відображенням видів та обсягів такої допомоги надавати райдержадміністрації та сектору мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації в зазначені вище терміни.
9. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 07.09.2017 №603 «Про здійснення шефства над військовою частиною В2731 Збройних Сил України».
10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Н.Даниленко.

Перший заступник
голови адміністрації Н.Даниленко