Друк

Обласний фестиваль «Лелеченьки»

.

2 червня творчо обдарованих дітей Житомирщини в щирі обійми приймав Ємільчинський край.

Традиційно  тут проходив обласний відкритий фестиваль дитячої творчості  «Лелеченьки», у якому взяли участь 180 різних виконавців.

Як завжди, цікавою та змістовною була творча програма фестивалю. Діти мали змогу відвідати місцевий краєзнавчий музей, виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва, отримати майстер-класи від Героя України, Народної артистки України, лауреата Шевченківської премії - Ніни Матвієнко та солісток струнного квартету «Bel-Canto», та головне - взяти участь у конкурсі, який проводився у номінаціях: народний спів, естрадний спів, художнє читання та музика.

Діти з Новоград-Волинського району показали свою високу виконавську майстерність, артистичність, сценічну культуру у ІІ віковій категорії і вибороли заслужені нагороди.

       Отож вітаємо:

 Данилюк Валерію (с. Орепи) - І місце у номінації «Естрадний спів», керівник – Надія Корнійчук,ІІІ місце у номінації «Музика», керівник – Інна Вовк,  також члени журі нагородили Валерію  спеціальним призом «Сорочка з бабусиної скрині» за кращий поліський костюм;

Бойко Альону (с. Кам’янка), керівник - Світлана Лукашева та Козир Тетяну (с. Ярунь), керівник - Олена Білявська - ІІІ місце у номінації «Естрадний спів».

Можна бути впевненими, що, побувавши один раз на фестивалі, причастившись українською піснею,  словом та музикою, конкурсанти ніколи не забудуть щасливої миті, що колись привела їх на воістину величне свято творчого духу.  Нових Вам творчих злетів та перемог!

Провідний методист РМЦНТ

Наталія Мединцева

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8946-oblasnij-festival-lelechenki#sigProGalleriaf01f686264
joomlamodniyportal.ru