Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 21.01.2019 - 27.01.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 21 по 27 січня 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги заявників з питань захисту прав споживачів, працює телефон «гарячої лінії» Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Звертатися за номером телефону – (0412) 34-24-31

Друк

М’яч у кошику

.

Команди двічат Косенівської, Новороманівської, Суслівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слободороманівської гімназії вийшли на баскетбольний майданчик, щоб визначити переможців відкритої першості району серед школярів.

Баскетболісти Слободороманівської гімназії (вч. Павлюк Ю.М.) в складі Голуб Катерини, Тимофеєвої Вікторії, Торуцької Ірини, Адаменко Галини, Сичевської Юлії, Куликовської Богдани, Тимофеєвої Ольги, Гордійчук Тетяни, Тимофеєвої Аліни, переконливо перемогли своїх суперниць з Косенівської ЗОШ (12:2), та в фіналі не залишили шансів юним спортсменкам Суслівської ЗОШ (вч. Іляхов В.Ф.), отримавши перемогу з рахунком 8:2. В зустрічі за ІІІ місце перемогу святкували більш досвідчені школярки Косенівської ЗОШ (вч. Сайчук О.А.).
У юнаків за звання чемпіона району змагались команди: Гульської, Киківської, Косенівської, Суслівської ЗОШ та Слободороманівської гімназії. Вихованці вчителя Косенівської ЗОШ Сайчука О.А.: Андрушко Віталій, Голюк Костянтин, Гончарук Дмитро, Марчук Владислав, Мельникович Андрій, Сайчук Тарас, Сімончук Денис, Яковець Назарій, показавши швидку, результативну гру перемогли своїх ровесників з Гульської ЗОШ (13:4) і Киківської ЗОШ (14:2). У фіналі школярі Косенівської ЗОШ перемогли своїх суперників зі Слободороманівської гімназії (11:6). Зустріч за ІІІ місце між командами Гульської та Суслівської ЗОШ закінчилась перемогою юних баскетболістів Гульської ЗОШ (представник команди Корсунов В.І.) (18:4).
Кращими гравцями змагань визначено: Голуб Катерину та Сичевську Юлію (Слободороманівська гімназія) – серед дівчат та Андрушко Віталія – учня 9 класу Косенівської ЗОШ.
Вітаємо переможців та призерів змагань.

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7893-m-yach-u-koshiku#sigProGalleria7c3d97fde3
joomlamodniyportal.ru