Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 24.06.2019 - 30.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 24 по 30 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району

.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району 

Контактна інформація:
тел.: (04141) 5-31-56
Поштова адреса: 11706, м. Новоград-Волинський, вул.Гетьмана Сагайдачного 47

Директор терцентру -  Івасів Ніна Францівна, тел.: (04141) 5-31-56 

Структурні підрозділи територіального центру :

1) Відділення соціальної допомоги вдома - завідувач Гуріна Марія Павлівна, тел. (04141)5-31-56
Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги за місцем проживання одиноким громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають III, IV і V групу рухової активності) та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг в домашніх умовах згідно з медичним висновком.
2) Відділення денного перебування - т.в.о. завідувача Рай Юлія Володимирівна
Місце розташування с.Ярунь вул. Миру 13, Новоград-Волинський район.
Відділення денного перебування обслуговує громадян, які мають часткове порушення рухової активності, частково не здатні до самообслуговування та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров'я, соціальної незалежності, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.
3) Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги – завідувач відділення Бармак Валентина Василівна, тел. (04141) 5-31-56 Відділення адресної допомоги територіального центру утворюється для надання соціальних послуг громадянам, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.
4) Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання на 30 ліжко-місць – завідувач Трофімчук Казимира Броніславівна.
Адреса розташування відділення: Житомирська область, Новоград-Волинський район, с. Лебедівка, вул. Центральна 42, контактний телефон – (04141)60616
До відділення стаціонарного догляду на постійне або тимчасове проживання, повне державне утримання безоплатно приймаються одинокі громадяни похилого віку, інваліди (які досягли 18-річного віку), хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які відповідно до висновку лікарсько-консультаційної комісії закладу охорони здоров'я за станом здоров'я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду та допомоги, стаціонарного догляду, соціально-побутових, медичних та інших соціальних послуг.

Презентація установи

Основними завданнями терцентру є:

  1.  виявлення громадян похилого віку, інвалідів; хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ. Громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.
  2. формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні (надання соціальних послуг);
  3. забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
  4.  усунення обмежень життєдіяльності,  підтримання  соціальної  незалежності, відновлення знань,  вмінь та навичок  з  орієнтування  в  домашніх умовах,   ведення   домашнього  господарства,  самообслуговування, поведінки у суспільстві, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку.
  5. установлення зв'язків з підприємствами, установами та організаціями, всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких  обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування (наданні соціальних послуг) непрацездатним громадянам.

Територіальний центр забезпечує якісне надання різних видів соціально-побутових, комунальних та медико-соціальних послуг непрацездатним громадянам відповідно до висновків лікарів про ступінь втрати здатності до самообслуговування, громадянам які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання вдома, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

Вдосконалення системи надання соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району

Підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) Новоград-Волинського району за 2015 рік 

Підсумки роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району за 2016 рік