Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 17.06.2019 - 23.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 17 по 23 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Шановні краяни

.

 Наш мудрий народ  з давніх-давен у  години радості й випробувань  знаходив  розраду і надію у вірі.

Друк

На Житомирщині стартувала нова інформаційна кампанія «Я маю право бути присяжним»

.

  Міністерство юстиції України спільно з Державною судовою адміністрацією України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» розпочало правопросвітницьку кампанію «Я маю право бути присяжним».

Друк

Як тимчасово поїхати з дитиною за кордон, - роз’яснює Міністр юстиції

.

 Шановний Павле Дмитровичу, вітаю! Розпочались літні канікули, і ми з дитиною хочемо поїхати за кордон на відпочинок, однак  колишній чоловік  відмовляється надати нотаріальну згоду, хоча ми давно розлучені, і донька за рішенням суду проживає зі мною. Підкажіть, будь ласка, як мені бути?

Світлана Попова

Друк

Святкування Дня медичного працівника

.

Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, а також заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович привітали працівників медичної галузі з прийдешнім професійним святом.

Друк

Всесвітній день донора

.

Сьогодні в переддень Дня донора, в актовій залі медичного коледжу відзначили та подякували усім, хто долучається до цієї почесної місії.