Останнє оголошення

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

03 березня об 11.00 год. у районному Будинку культури с.Ярунь відбудеться конкурс "Жінка року - 2017". Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в урочистій церемонії нагородження. 

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 26.02.2018 - 04.03.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації та районної ради з 26 лютого по 04 березня 2018 року

Детальніше...
Друк

«Без тебе, Лесю, України собі не можу уявить!»

.

Сьогодні у районному Будинку культури с. Ярунь відбулося літературно-мистецьке свято «Без тебе, Лесю, України собі не можу уявить!», пресвячене 147-й річниці від дня народження великої поетеси Лесі Українки.

Друк

Подача електронних декларацій у 2018 році

.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання електронних декларацій за 2017 рік, який триватиме до 1 квітня.
Про це повідомляється на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Друк

Про Програму підготовки управлінських кадрів сфери підприємництва

.

З метою надання допомоги у підвищенні кваліфікаційного рівня управлінських кадрів для сфери підприємництва за підтримки Федерального міністерства економіки і енергетики Німеччини реалізується Програма «Fit for Partnership with Germany» («Готові до співпраці з Німеччиною»).

Друк

"Телефон довіри"

.

Шановні жителі району! У п'ятницю 23 лютого за тел.: 2-40-05 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання щодо проблем у галузі соціального захисту прав людини відповість начальник управління праці та соціального захисту населення Андрущенко Людмила Аркадіївна.

Друк

Кабінет Міністрів підвищив розмір щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

.

17 січня Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг", якою підвищується розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям, особам, які отримують пенсії, та її граничного розміру, що виплачується на сім'ю.