Друк

Телефонний довідник

Апарат, відділи та управління Новоград-Волинської районної державної адміністрації

11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16

тел:  5-22-85, факс  5-50-45, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: http: nvrda.com.ua
*Для швидкого пошуку використовуйте поєднання клавіш "Ctrl" + "F"

А П А Р А Т    Р Д А

Прізвище, ім’я по батькові

 Посада

Робочий

Зінченко Олена Миколаївна

секретар керівника

2-13-43

Гайдаєнко Михайло Іванович

керівник апарату

2-13-39

 Відділ організаційно-інформаційної роботи

e-mail:  org.nvrda@і.uа, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Скаковська Наталія Михайлівна

начальник відділу

2-13-48

Лугина Людмила Сергіївна

провідний інпектор

2-13-66

Дейнека Наталія Миколаївна

провідний інспектор

2-13-66

Відділ  фінансово-господарського  забезпечення  

Будішевська Ірина Миколаївна

начальник відділу- головний бухгалтер

2-13-52

Відділ  ведення  Державного  реєстру  виборців e-mail:  rda_Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пригоцький Віктор Петрович

начальник  відділу

2-51-22

(факс)

 Відділ мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Кур’ята Леонід Євгенович

головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи

5-21-20

Центр надання адміністративних послуг

Демидчук Наталія Петрівна

директор центру надання адмінпослуг

2-19-53

 СТРУКТУРНІ   ПІДРОЗДІЛИ  РДА

Сектор цивільного захисту населення e-mailns.nvrda@meta.ua 

Левченко Юрій Петрович

Завідувач сектору

5-24-85 

  Відділ  містобудування, архітектури та будівництва 

Семенець Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ

5-21-20 

  Архівний сектор

Кравець Ганна  Гендріківна

Зав.сектору

5-53-05

Служба у справах  дітей e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бойко Володимир Федосійович

начальник служби

5-63-45

  Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

Мельничук Надія Федорівна

директор 

2-04-02

  Відділ освіти 

Антипчук Олександр Анатолійович

Начальник відділу

2-06-04

  Управління агропромислового  розвитку

 Відділ  організації с/г виробництва, аграрного ринку продукції рослинництва, тваринництва

та технічного забезпечення

Ющук Валентина Олександрівна

заступник нач.  управління,  начальник  відділу

5-20-56

 

 Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Каленський Володимир Павлович

начальник  відділу

5-25-05 

Управління фінансів e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Козеренко Ірина Вікторівна

начальник управління

 

2-13-85

Козак Ольга Степанівна

секретар керівника

2-13-85

  Управління праці та соціального захисту населення e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.i.ua 

Морозова  Оксана Олександрівна

в.о  начальника 

2-40-05 

  Відділ культури  

Бобровська Лілія  Михайлівна

начальник

2-04-13

Брацюк Олена Василівна

головний спеціаліст

5-22-76

 Управління Держгеокадастру у  Н-Волинському районі  

Тимощук Михайло Степанович

В.о.начальника  управління

2-07-57, 5-25-64

 Міське земельно-кадастрове бюро (ГЕОДЕЗИЧНА СЛУЖБА)

Поліщук

Олена  Василівна

директор

3-56-74

3-52-63

 РАЙОННА  РАДА

факс:  5-30-52,     е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рудницький Дмитро Вікторович

голова районної ради

5-53-00

 

 

Новоград-Волинська  районна  організація Житомирської обласної організації УТМР

М’ясковський Станіслав  Мар’янович

Голова  організації

2-19-29

Відділ з контролю за використанням та охороною земель

Михаловський Юрій Демянович

начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Бар., Ром., Ємільч. Н-Вол, Пул, р-нах

 

5-25-64

 

Фітосанітарна служба

Давидчук Інна Миколаївна

Провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор Житомирської області

 2-16-79

5-20-64

МУКБ

Панасюк Ольга Володимирівна

начальник

5-70-22

Бюро  технічної  інвентаризації

Сербін Петро  Андрійович

начальник  БТІ

2-00-24

Васьковський Олександр Анатолійович

головний  інженер

2-03-95

Комунальне підприємство „Земельно-кадастрове бюро"

Васильчук Олександр Володимирович

начальник

5-24-06

Управління  Пенсійного фонду  України  у  Новоград-Волинському  районі

Плохотюк Оксана Юріївна

начальник

2-42-02

2-41-02

Загрива Олена Анатоліївна

Перший заступник  начальника

2-07-95

  
Новоград-Волинське управління державної казначейської служби України
в Житомирській області
 

Бірюченко Вікторія Анатоліївна

Начальник управління

2-19-69

Левицька Аліна Іванівна

Головний казначей

5-63-48

 Новоград-Волинський міський центр зайнятості

Сербін

Віктор Андрійович

Директор

5-21-32

Ковальчук

Олена Григорівна

Заступник  директора

2-00-26

Управління статистики в місті Новограді-Волинському

Кур’ята Аліна Григорівна

начальник

2-17-61

Гончарук Олена Анатоліївна

заступник начальника управління

5-51-68

Новоград-Волинський відділ ДВС  

Шлапак Олена Іванівна

начальник  відділу державної виконавчої служби

5-53-73

5-20-84

 Новоград – Волинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду фонду соціального страхування України у Житомирській області 

Рогатюк Сергій Сергійович

Начальник відділення

2-11-09

 Управління Держпродспоживслужби у Новоград – Волинському районі

Коваль

Олександр Сергійович

 Начальник Новоград-Волинського районного управління Головного упраління Держпродспоживслужби у Житомирській області

3-50-67

Кравчук

Олена Григорівна

заст. нач. управління

3-50-40

 Новоград-Волинська районна державна лікарня ветеринарної медицини 

Павлюк

Василь Миколайович

начальник

5-62-15

приймальня:

5-25-77

Новоград-Волинське управління Головного управління ДФС у Житомирській області e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Максимчук Святослав Олександрович

заступник начальника- начальник Новоград-Волинського управління Головного управління ДФС у Житомирській області

3-55-67

3-55-68-прийм

(факс)

 Суд та правоохоронні органи

Міськрайсуд

Мозговий Володимир Борисович

Голова суду

2-12-40

 

приймальня

2-14-01

 Новоград-Волинська місцева прокуратура  Житомирської області

Пилипчук Галина Володимирівна

Керівник місцевої прокуратури

5-52-58

5-23-45

Шпак Віталій Васильович

Перший заступник керівника

5-23-90

 Новоград-Волинський відділ Управління служби безпеки України в Житомирській області 

Судик Олександр Володимирович

начальник

5-22-08

  Новоград-Волинський відділ поліції Головного управління національної поліції у

Житомирській обл.(Нов.-Волинський ВП ГУНП в Житомирській області)(вул.І.Франка, 3а) 

Кононенко Юрій Миколайович

начальник відділу поліції,

полковник поліції

5-20-60

2-14-24

 Новоград – Волинська державна нотаріальна контора 

Ружицький Олександр Дмитрович

Завідувач

2-06-75

Новоград – Волинський об'днаний міський військовий комісаріат

Канюка Сергій Васильович

військовий комісар

5-24-13

 Військові частини  

 Гараз Іван  Вікторович п/пк(В.о.Михальчук Роман Петрович, заступник)

командир 30-ї окремої механізованої  бригади

5-20-20 (комутатор),

5-22-74

Загурський Анатолій Станіславович 

командир 12 полку

А 3814

2-01-05

5-34-84

Високолян Сергій Васильович, п/п-к

командир окремого розвідувального батальйону

 А 2076

5-62-34

Курдя Олександр Петрович

ВСП

5-24-37

 

старший помічник  прокурора Житомирського гарнізону

5-33-89

 

Прищепа Олег Михайлович п-к

начальник КЕЧ Новоград-Волинського району вул. Волі,39 

2-16-56

 Відділення Житомирського ТОВ „Термінал" (вул. Івана Франка, 31 а)  

Варавко-Ковальчук Ольга Василівна

директор

2-41-37

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління Державної служби

України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області

Рафальський Олег Володимирович

Начальник

5-22-95

Долевич Юрій Миколайович

Заступник начальника

5-22-95

Медична мережа КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району” 

Папенчук Валерій Іванович

Головний лікар

3-00-50

Приходько Олег Миколайович

Заступник головного лікаря

3-00-50

Благодійна організація “Лікарняна каса”

Шевчук Юрій Михайлович

начальник

2-44-74

Енергозбутові підприємства 

Самчук

Олександр Володимирович

Район електромереж

вул. Волі, 43

2-13-35

2-40-78

(приймальня),

Шпінь

Микола Михайлович

ТОВ “Райенерго”

вул. Олійнікова, 20

2-40-48

Засоби масової інформації

 

Міськрайгазета «Лесин край»,

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16б тел.804141-5-24-55,

5-23-97, 5-50-01 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., LesynЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.lesynkray.com.ua,

 

Попова Інна Віталіївна

Чех Олена Михайлівна

 

Т.в.о. редактора

Редактор

5-24-55

2-01-99

5-35-21

0937659948

0931602905

Газета «Звягель»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул..Радянська,3, тел.:804141-2-13-89, 5-21-52,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.zvyagel.com.ua.

Брюханов

Олег Васильович

Новоград-Волинська щотижнева газета „Звягель ” редактор

5-60-85 (гол. Бухгалтер)

5-30-27

0635622163

Газета «Поліські новини»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,5/1, тел.:804141-2-51-41,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ґудзь Леся

Щотижневе інформаційно- аналітичне видання  „Новоград-Волинські  новини“ редактор

2-51-41

3-52-52

 

 

Гембарська Лариса Володимирівна

Редактор інформаційно-громадської газети Житомирщини „Час Полісся“

3-52-52

0677780254

0936595972

 

ТРК “Мальта», ПП телевізійна студія «Калина»,

Адреса: вул. Рози Люксембург, 3/6

Каліновський

Олександр Борисович

директор

2-51-77,

2-08-46

0672688761

 
 
Сільські, селищні ради 
 

Гордійчук Микола Петрович

Барвинівка (в.о. старости)

604-47

604-25

Залевська Надія Федорівна Осадчук Василь Володимирович (заст..гол.)

Брониківська ОТГ

 

615-31

615-41

615-42

Примак Валерій Олександрович

Броницькогутянська

641-68

 

Свірщук Володимир Леонтійович

Великогорбашівська

682-48, 35

Левчук Лариса Євгенівна

Великомолодьківська

691-48,49

Онищук Іван Анатолійович

Городницька селищна

65-268

Добровольська Лариса Миколаївна

Гульська

66-694

Мосійчук Тамара Володимирівна

Дідовицька

607-10,142

Білім Петро Аркадійович

Жолобненська

622-35,22

Нідзельська Надія Володимирівна

Кам’яномайданська (в.о. старости)

624-15,18

Процюк Юрій Миколайович

Киківська

64-635

Пасічник Ірина Миколаївна

Киянська

625-35,36

Остапчук Михайло Вікторович

Кленівська (в.о. старости)

641-47,99

Войтович Людмила Володимирівна

Колодянська

693-36.38

Басок Людмила Валентинівна

Косенівська (в.о. старости)

612-22,32

Федорук Віталій Миколайович

Красилівська (в.о. старости)

603-27

Чепель Олексій Петрович

Курчицька (в.о.старости)

605-18,35

Фоміна Ніна Петрівна

Лебедівська

606-35,11

Кузнець Олена Володимирівна

Лучицька (в.о. старости)

616-33,

652-92

Борисюк Олексій Миколайович

Майстрівська

2-44-30

 

Псюк Сергій Володимирович

Малоцвілянська (в.о.стар)

617-42,35

Терещук Анатолій Миколайович

Наталівка

697-35,57

Ковальчук Таміла Яківна

Несолонська

685-99,42

Лосовський Юрій Антонович

Новороманівська  (в.о стар.)

676-23,35

Романюк Сергій Вікторович

Орепівська

607-65

Панфелюк Надія Володимирівна

Пилиповицька

607-98,

671-35

Кравчук Павло Олександрович

Піщівська ОТГ

607-91

Печорін Ігор Анатолійович

Повчинська(заст.гол. Піщ.ОТГ)

687-35,48

Заєць Микола Данилович

Поліянівська

 

602-34,35

Жовтюк Людмила Степанівна

Середньодеражнянська(в.о. стар)

626-22,37

Бобер Василь Миколайович

Стриївська

686-92,

68-642

Голуб Ігор Савелійович

Суслівська

5-21-94,

686-68

Бойко Олександр Олександрович

Суховільська

 

687-69

Мороз Микола Миколайович

Тернівська

613-16

Бойко Лілія Володимирівна

Токарівська

643-36,35

Карпчук Валентина Володимирівна

Тупальська

645-23,35

Осадчук Алла Йосипівна

Федорівська

683-42

Потайчук Валентина Михайлівна

Червоновільська

641-18

Ратушнюк Аркадій Вікторович

Чижівська ОТГ

603-64

Жук Сергій Сергійович

Ярунська

633-34