Друк

Телефонний довідник

Апарат, відділи та управління Новоград-Волинської районної державної адміністрації

11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16

А П А Р А Т    Р Д А

тел:  5-22-85, факс  5-50-45, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: http: nvrda.com.ua
*Для швидкого пошуку використовуйте поєднання клавіш "Ctrl" + "F"

Прізвище, ім’я

по батькові

 

Посада

робочий

Михнюк Володимир Володимирович

голова державної

адміністрації

5-23-35 (102)

Зінченко Олена Миколаївна

секретар керівника

5-22-85

(101)

Даниленко

Наталія Володимирівна

перший заступник голови адміністрації

5-22-70

(103)

Подік Андрій Васильович

заступник голови адміністрації

5-25-45 (104)

Гайдаєнко

Михайло Іванович

керівник апарату

5-23-60 (105)

Відділ організаційно-кадрової роботи

e-mail:  org.nvrda@і.uа, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Скаковська

Наталія Михайлівна

начальник відділу

5-50-45 (121)

Наумчук

Світлана Григорівна

головний спеціаліст

5-24-42

Півоварчук Іоанна Олександрівна (д/в)

провідний спеціаліст

2-43-66

Пагута Віта Дмитрівна

провідний інспектор

2-43-66

Волощук Зоя Іванівна

провідний інпектор

5-22-63

Рафальський Богдан Олегович

провідний інспектор

5-22-63

Зінченко Олена Миколаївна

секретар керівника

5-22-85

(101)

Яценюк

Ольга Григорівна (д/в)

завідувач сектору Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5-33-58

 

 

 

Храбан Діана Павлівна

провідний спеціаліст

5-33-58

(146)

 

 

Юридичний сектор

 

Марчук Тетяна Володимирівна (д/в)

завідувач сектору

5-53-14

Лобащук Лариса

Вікторівна

завідувач сектору

5-53-14

Королюк Андрій Петрович

головний спеціаліст-юрисконсульт

5-53-14


Відділ  фінансово-господарського  забезпечення

 

Будішевська Ірина Миколаївна

начальник відділу- головний бухгалтер

5-21-25

(106)

Козир Світлана Вікторівна

головний спеціаліст-бухгалтер

5-21-25

(106)

 

провідний бухгалтер

5-21-25

(106)

Нефедцев

Василь Олексійович

комендант

5-22-85

Коренчук Олексій Юрійович

водій

5-22-85

Лугина Людмила Сергіївна

прибиральник службових приміщень

-

 

 

Відділ  ведення  Державного  реєстру  виборців

e-mail:  rda_Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пригоцький

Віктор Петрович

начальник  відділу

2-51-22

(факс)

Чорний

Іван  Вікторович

головний спеціаліст

2-51-22

(факс)

Журавель Тетяна Петрівна

провідний спеціаліст

2-51-22

(факс)

 

Кур’ята Леонід Євгенович

головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи

5-33-58

Сектор державної реєстрації

 

Лопатюк Ірина Петрівна

державний реєстратор-завідувач сектору 

 

 Шатіло

Дмитро Віталійович

державний реєстратор

5-22-83

 

Центр надання адміністративних послуг

Демидчук Наталія Петрівна

директор центру надання адмінпослуг

2-19-53

Семенець Михайло Володимирович

адміністратор

3-56-11

Василенко Інна Миколаївна

адміністратор

3-56-11

 

СТРУКТУРНІ   ПІДРОЗДІЛИ  РДА

Сектор цивільного захисту населення

e-mailns.nvrda@meta.ua

 

Левченко

Юрій Петрович

Завідувач сектору

5-24-85 (123)

Ткачук Марина Іванівна

головний спеціаліст

5-51-66

 

 

Відділ  містобудування, архітектури та будівництва

 

Максимова Ірина Анатоліївна

Начальник відділу (на період відс. осн. працівн.)

 

Капустюк Тетяна Анатоліївна (д/в)

начальник відділу

0964425913

Семенець Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ

066316523

 

головний спеціаліст відділу з архіт.-будів.контролю та нагляду

 

 

 

Архівний сектор

Кравець

Ганна  Гендріківна

Зав.сектору

5-53-05

 

архіваріус

 

Сектор охорони  здоров’я

Гусєва Тетяна Анатоліївна

Зав.сектором

-

Свінцицька Людмила Вікторівна

Гол.спеціаліст-бухгалтер

5-24-52

Сектор сім’ї, молоді та спорту

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дейнека

Віктор Іванович

Завідувач сектору

5-21-63

Подкаура

Петро Петрович

головний  спеціаліст сектору

5-21-63

Служба у справах  дітей

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бойко Володимир Федосійович

начальник служби

5-63-45

 

головний спеціаліст

5-63-45

Костюченко Ганна Петрівна

провідний спеціаліст  служби

5-63-45

Сектор з питань  соціального  захисту,  опіки  та  піклування

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пашинська

Світлана Леонідівна

зав.сектору з питань соц. захисту, опіки та піклування

5-63-45

Гудюк Людмила Валеріївна (д/в)

провідний спеціаліст сектору з пит. соц. захисту

5-63-45

 

 


Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Маюн Ольга Артурівна

директор

5-25-13

Мельничук Надія Федорівна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-13

Олефір Світлана Миколаївна

Провідний спеціаліст

5-25-13

Лабзенко Вікторія Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

5-25-13

Опанасюк Анна Михайлівна

Спеціаліст І категорії

5-25-13

Трофимчук Сергій Володимирович

Провідний спеціаліст

5-25-13

 

 

Відділ освіти

 

Антипчук Олександр Анатолійович

Начальник відділу

5-31-61

Андрощук Валентина Петрівна

Головний спеціаліст

5-20-04

Ващенко Наталія Петрівна

Головний спеціаліст

5-20-04

 

Головний спеціаліст

5-20-04

 

 

Управління агропромислового  розвитку

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ткачук Василь Олександрович

Начальник управління АПР

5-53-02

Відділ  організації с/г виробництва, аграрного ринку продукції рослинництва, тваринництва

та технічного забезпечення

Ющук

Валентина Олександрівна

заступник нач.  управління,  начальник  відділу

5-71-10

(131)

Мізернюк

Леонід Анатолійович

гол. спеціаліст відділу

5-24-89

Тріщ Світлана Володимирівна

гол. спеціаліст відділу

5-51-66

Відділ економічного аналізу , соціально-трудових  відносин та розвитку сільської місцевості

 

Чижевська Лариса Вікторівна

Начальник відділу

5-20-56

Гончарук

Лариса Олексіївна

гол. спец. відділу

5-20-56

 

 

 

Данилюк Ілона Миколаївна

Головний спеціаліст-юрисконсульт

2-01-28

 

 

 

Юхимчук

Галина Францівна

головний  спеціаліст- бухгалтер

5-20-56


Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

начальник  відділу

5-25-05 (298)

Савчук Андрій Анатолійович

Головний спеціаліст

5-25-05

Кривенко Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-05

Управління фінансів

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Козеренко

Ірина Вікторівна

начальник управління

 

5-24-16

Козак

Ольга Степанівна

секретар керівника

5-24-16

Ничипорук

Юрій Іванович

водій легкового автомобіля

-

 

 

Бюджетний відділ

 

Марач Людмила Володимирівна

заст. нач. управління-

нач. бюджетного відділу

5-53-13

 

головний спеціаліст бюджетного  відділу

 

Ничипорук Людмила

Миколаївна

провідний спеціаліст бюджетного відділу

5-24-52

 

головний спеціаліст  бюджетного відділу

5-24-52

Кизяк

Наталія Юріївна

Провідний спеціаліст бюджетного відділу

5-24-52

Ремізовська

Наталія Миколаївна

Провідний економіст   бюджетного відділу

3-52-18

 

 

Відділ доходів

 

Шевчук

Тамара Іванівна

начальник відділу

3-52-18

Михальчук

Людмила Анатоліївна

головний спеціаліст відділу доходів

3-52-18

Чернєцова

Наталія Анатоліївна

Провідний спеціаліст  відділу доходів

3-52-18

Хухра

Інна Андріївна

нач. відділу ФГЗ- головний бухгалтер

3-52-19

Боднар Людмила

Михайлівна

Головний спеціаліст – бухгалтер відділу ФГЗ

3-52-19

 

Провідний спец . відділу ФГЗ та автомат. Оброб. Ін форм.

3-52-19

 

 

Управління праці та соціального захисту населення

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.i.ua

 

Андрущенко

Людмила Аркадіївна

начальник управління

2-40-05

 

Морозова  Оксана

Олександрівна

заст.  начальника - начальник  відділу з питань праці

5-23-00

 

Максимчук Наталія Миколаївна

заст.  начальника – начальник відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Матвійчук Наталія

головний спеціаліст-юрисконсульт

5-23-00

Танчак

Галина Андріївна

секретар керівника

5-23-00

Полудень

Наталія Валеріївна

начальник відділу з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності, головний бухгалтер

5-23-00

Фомюк

Наталія Юріївна

головний спеціаліст-бухгалтер

5-23-00

Ковалишина Марина Олександрівна

головний державний соціальний інспектор

3-51-13

Волкова

Алла Станіславівна

завідувач секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Іскандарова

Віра Вікторівна

головний спеціаліст-координатор секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Дрозд

Світлана Миколаївна

провідний спеціаліст-інформатор   секторуприйняття заяв та доку-ментів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Мазуренко

Неля Петрівна (д/в)

спеціаліст І категорії секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

Топчай

Людмила Іллівна

провідний спеціаліст –інформатор секторуприйняття заяв та доку-ментів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Недзельська

Галина Миколаївна

завідувач сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Матвійчук

Аліна Андріївна

провідний спеціаліст сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Сироткіна

Діна Миколаївна (д/в)

спеціаліст І категорії, архіваріус сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Косянчук

Олена Анатоліївна

спеціаліст І категорії сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Нікітіна

Олена В’ячеславівна

спеціаліст І категорії сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

 

головний спеціаліст з питань оплати, нормування та продуктивності праці відділу з питань праці

5-23-00

 

головний спеціаліст з питань трудових відносин та соціального партнерства відділу з питань праці

5-23-00

Давидов

Олексій Євгенійович

гол. спец. з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації

5-23-00

 

гол. спец. з питань охорони праці

5-24-85

Бондарчук Наталія Олексіївна

начальник відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Мартинюк

Лідія Василівна

провідний спеціаліст відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Бойко

Валерій Степанович

гол. спец. у справах захисту населення від наслідків аварії на  ЧАЕС.

5-23-00

Закусило Наталія Валентинівна

гол. спец. відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Рябчук Тетяна Аксентіївна

начальник відділу персоніфікованого обліку

2-40-36

Паламарчук Тамара Василівна

 

головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Адамчук

Анна Вікторівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Войтович

Валентина Романівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Бобко

Аліна  Миколаївна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Андрійчук

Тетяна  Іванівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Романюк Анна Георгіївна (д/В)

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

 

завідувач сектору  з питань обслу-говування інвалідів та надання цільових допомог

3-51-13

Івлєва

Аліна Валеріївна

спеціаліст І категорії сектору  з питань обслуговування інвалідів та надання цільових допомог

3-51-13

Храбан Сергій Ігорович

завідувач господарством

5-23-00

Скибіна

 Алла  Леонідівна

 

прибиральник службових приміщень

5-23-00

 

 

Відділ культури

 

Бобровська

Лілія  Михайлівна

начальник

5-25-13

Брацюк

Олена Василівна

головний спеціаліст

5-22-76

Метельська

Валентина Оксентіївна

головний бухгалтер

5-70-87

Спешилова Тетяна Іванівна

бухгалтер

5-22-76

 

бухгалтер

5-22-76

 

 

 

Осипчук

Ольга Володимирівна

директор районного

БК (с. Ярунь)

6-32-02

Ковалевська Лариса Дмитрівна

директор ЦРБ для дорослих

5-25-46

Данюк

Олена Броніславівна

Зав.районною бібліотекою для дітей

 

Повторейко Мирослава Петрівна

Зав.РМЦНТ

 

 

 
 

Управління Держгеокадастру у  Н-Волинському районі

 

Тимощук

Михайло Степанович

В.о.начальника  управління

2-07-57

5-25-64

Мармінський Андрій Анатолійович

Начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Лагасюк

 Наталія Юріївна

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

 

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

 

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Дмитренко Валентин Миколайович

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Беріашвілі Людмила Олександрівна

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Климентьєва

Марія Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Бочарова Тетяна Іванівна (д/в)

Заступник начальника управління-начальник відділу державного земельного кадастру

 

Літвін Тетяна

Михайлівна

Заступник начальника відділу державного земельного кадастру

 

Євпак

Людмила Василівна

Головний спеціаліст відділу

державного земельного кадастру

5-25-64

Ведрук

Олександр Миколайович

Головний спеціаліст відділу

державного земельного кадастру

5-25-64

Охрименко

Ярослав

Васильович

 

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Гапончук

Богдан

Юрійович

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Василюк

Інна  Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

5-25-64

Євпак Юлія Ігорівна (д/в)

Провідний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Бармак

Алла Валентинівна (д/в)

Провідний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

5-25-64

 

Головний спеціаліст юридичного сектору

5-25-64

 

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи

5-25-64

Боршовська

Валентина Степанівна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-64

Лип’янець Сергій Володимирович

Головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації

 

 

 

Міське земельно-кадастрове бюро
(ГЕОДЕЗИЧНА СЛУЖБА)

Поліщук

Олена  Василівна

директор

3-56-74

3-52-63

РАЙОННА  РАДА

факс:  5-30-52,     е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Рудницький Дмитро Вікторович

голова районної ради

5-53-00

 

Ляхович

Зінаїда Миколаївна

заступник  голови

5-31-97

Хухра Юлія  Анатоліївна

секретар

5-53-00

Лавренчук

Руслан  Васильович

керуючий справами

5-62-05

Білявська Ірина Вікторівна (Д/в)

радник з питань юридичного забезпечення

5-62-05

Корзун

Людмила Семенівна

головний бухгалтер

5-24-44

Шмалюк

Тетяна Володимирівна

 

Консультант з питань зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування

5-34-03

Кот

Олена Дмитрівна

Радник з питань організаційного забезпечення

5-62-05

Дьоміна Тетяна Михайлівна

провідний спеціаліст

5-34-03

Остапчук 

Леонід   Сергійович

водій

5-31-97

Прокопчук

Михайло  Петрович

водій

5-31-97

Малиновська Алла Миколаївна

прибиральниця

5-31-97

 

 

Районна рада ветеранів

Фатенко Петро Петрович

голова організації ветеранів

5-32-27

 

І Н С П Е К Ц І Ї

Новоград-Волинське  відділення екологічного  контролю

Бойко

Дмитро Федосійович

головний  спеціаліст  відділення

3-53-99

(факс)

Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області (вул.Пушкіна,8)

Сичик Валентин Вячеславович

завідуючий  Н-Волинським  сектором  інспекції

-

 

 

Державна інспекція рибоохорони

Степанюк Олександр Дмитрович

Головний державний інспектор рибоохорони

 

Новоград-Волинська  районна  організація Житомирської обласної організації УТМР

(вул. Шевченка, 49)

М’ясковський

Станіслав  Мар’янович

Голова  організації

2-19-29

Відділ з контролю за використанням та охороною земель

Михаловський Юрій Демянович

начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Бар., Ром., Ємільч. Н-Вол, Пул, р-нах

 

5-25-64

 

Фітосанітарна служба

Давидчук Інна Миколаївна

Провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор Житомирської області

 

2-16-79

5-20-64

Районне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство

Громико Олена Вікторівна

начальник

5-62-79

МУКБ

Панасюк

Ольга Володимирівна

начальник

5-71-17

Бюро  технічної  інвентаризації

Сербін

Петро  Андрійович

начальник  БТІ

2-00-24

Васьковський

Олександр Анатолійович

головний  інженер

2-03-95

Госпрозрахункове технічне бюро

Васильчук

Олександр

Володимирович

начальник

5-24-06

Управління  Пенсійного фонду  України  у  Новоград-Волинському  районі

(11700  вул. Ушакова 4/5)

 

Приймак

Микола Васильович

начальник

2-42-02

2-41-02

Загрива Олена Анатоліївна

Перший заступник  начальника

 

2-07-95

 

Новоград-Волинське управління державної казначейської служби України
в Житомирській області
( Шевченка, 27)

Бірюченко Вікторія Анатоліївна

Начальник управління

2-19-69

5-63-48

 

заступник начальника – начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

 

Романова Зоя Петрівна

Заступник начальника відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів

2-18-69

Зубкова Людмила Сергіївна

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер

2-19-66

Ковбаса Ольга Миколаївна

Завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації

2-08-45

Левицька Аліна Іванівна

Головний казначей

5-63-48

Новоград-Волинський міський центр зайнятості

(вул. Рози  Люксембург, 7а)

Сербін

Віктор Андрійович

Директор

5-21-32

Ковальчук

Олена Григорівна

Заступник  директора

2-00-26

Управління статистики в місті Новограді-Волинському

(вул. Островського,46)

Кур’ята

Аліна Григорівна

начальник

2-17-61

Гончарук

Олена Анатоліївна

заступник начальника управління

5-51-68

Новоград-Волинський відділ ДВС

 

Шлапак Олена Іванівна

начальник  відділу державної виконавчої служби

5-53-73

5-20-84

 

Новоград – Волинська міська виконавча дирекція обласного відділу фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

(вул. Івана Франка, 31А)

Шалухін

Віктор Андрійович

начальник

2-11-09

Відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування

від нещасних випадків в місті Новограді-Волинському

(вул. Карла Маркса,13)

Рогатюк

Сергій Сергійович

начальник відділення

2-04-85

Управління ветеринарної медицини в Новоград – Волинському районі

(вул. Івана Франка, 48)

Коваль

Олександр Сергійович

нач. управління,  головний  державний  інспектор  вете-ринарної  медицини у р-ні

5-60-49

Кравчук

Олена Григорівна

 

заст. нач. управління

5-22-36

Районна державна лікарня ветеринарної медицини

Павлюк

Василь Миколайович

начальник

5-62-15

приймальня:

5-25-77

Районна державна лабораторія ветеринарної медицини

(вул. Герцена, 13)

Корнєєва Світлана Валентинівва

директор

2-00-02

5-25-13

Об’єднана державна податкова інспекція

(вул. Ушакова, 3)

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ткаченко Геннадій Григорович

(в області – Куришко Лілія Анатоліївна)

0412-418-018 - приймальня

Начальник державної податкової iнспекцiї

5-21-85

3-55-68-прийм

(факс)

 
 

Бевза Анжеліка Степанівна

Перший заступник начальника ОДПІ

3-55-68

 

Юрковська Поліна Степанівна

Заступник начальника ОДПІ

3-55-67

 
 

Лось Олександр Йосипович

Заступник начальника iнспекцiї

5-32-12

 
 

Таргонська Алла Костянтинівна

Заступник начальника інспекції – начальник Ємільчинського відділення

(04149) 2-13-41

 

Кисільова Галина Мечиславівна

Заступник начальника інспекції – начальник Романівського відділення

(04146)

2-27-91

 

Суд та правоохоронні органи

Міськрайсуд

(вул. Івана Франка, 31)

Мозговий

Володимир Борисович

Голова суду

2-12-40

 

приймальня

2-14-01

 

канцелярія

2-15-66

 

Заступник голови суду

2-12-51

Михайловська Антоніна Віталіївна

суддя

2-11-51

Коцюба Олександр Миколайович

суддя

2-11-93

Верозуб

Олена Арсеніївна

суддя

2-10-80

Сусловець

Микола Григорович

суддя

2-10-40

Заполовська Тетяна Григорівна

суддя

2-01-95

Савицька Людмила Йосипівна

суддя

2-11-40

Панасюк Сергій Володимирович

керівник апарату

2-10-51

Гресько Григорій Степанович

Міжрайонний прокурор

5-23-45

Франчук Сергій Васильович

Заступник прокурора

5-23-45

Бойко Вікторія Олександрівна

секретар

5-23-90

Гордійчук

Олександр Петрович

старший прокурор

5-23-57

Горбань Марина Михайлівна

старший прокурор

5-23-36

Смірнов Максим Андрійович

старший прокурор

5-31-04

Мельник Ірина Василівна

старший прокурор

5-31-04

Приймак Микола Миколайович

прокурор

5-23-36

Гресько Дмитро Васильович

прокурор

5-31-04

Петришин Дмитро Вікторович

прокурор

5-23-57

Матвійчук Микола Миколайович

прокурор

5-23-57

Зав городній Микола Станіславович

прокурор

5-31-04

Балонь Юрій Богданович

прокурор

5-23-36

Рабчинський Дмитро Валерійович

прокурор

5-23-36

Левченко Вадим Юрійович

прокурор

5-23-36

Сорока Іван Васильович

5-22-08

 

 

Святий Тарас Михайлович

5-22-08

 

 

Рябошапка Сергій Олександрович

5-20-60

2-14-24

 

 

Журавель Олег Миколайович

5-20-74

 

 

Бовсунівський Юрій Володимирович

-

 

 

Коптійчук

Павло Миколайович

5-21-00

 

 

Вовк Сергій Миколайович

5-51-51

 

 

Пашкевич Віктор Анатолійович

-

 

 

Швайківський Руслан Анатолійович

-

 

 

Кравинський Олег Володитмирович

-

 

 

Королюк Андрій Петрович

 

-

 

 

Вовченко Інна Володимирівна

-

 

 

Рудік

Володимир Васильович

5-34-39

 

 

Канюка

Сергій Васильович

5-24-13

5-63-70

 

 

Гараз Іванович  п/п-к Вікторович

5-20-20,

5-22-74

 

 

Борісов

Микола Миколайович

п-к

5-34-84

 

 

Климчук

Леонід Олександрович

п/п-к

5-62-34

 

 

Курдя Олександр Петрович

5-24-37

 

 

 

5-33-89

 

 

 

Прищепа Олег Михайлович п-к

2-16-56

 

 

               

 

Митний пост ”Новоград – Волинський”

Житомирської митниці

Павлюк

Віктор Петрович

Начальник

0974857325

 

Відділення Житомирського ТОВ „Термінал”  (вул. Івана Франка, 31 а)

Варавко-Ковальчук

Ольга Василівна

директор

2-41-37

 

Відділення митного оформлення нафтопродуктів (Синачі)

Вознюк

Роман Миколайович

Начальник

5-51-29

Лісовий

Сергій Олександрович

Заступник начальника

5-51-29

 

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління Державної служби

України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області

Рафальський

Олег Володимирович

Начальник

5-22-95

Долевич Юрій Миколайович

Заступник начальника

5-22-95

 

Міські  установи  культури

Антипчук

Ірина Дмитрівна

Директор Палацу культури ім. Л. Українки

5-24-98

Жовтюк

Олена Миколаївна

Директор  краєзнавчого музею

 

Полтавченко

Лілія  Володимирівна

Директор міської Школи мистецтв

5-23-02

Онищук

Людмила  Вікторівна

Директор централізованої бібліотечної системи

5-50-02

Куценко

Сергій Валентинович

Директор музею родини Косачів

5-52-12

Римська

Віра Омелянівна

Завідувачка  літературно-меморіального музею

Лесі Українки

5-21-80

 

Керівники медичних установ

Борис

Василь Миколайович

Головний лікар міськрай ТМО

5-20-73

Холевчук

Василь Петрович

Заступник головного лікаря з охорони здоров’я матері та дитини

5-34-06

Гімбутіс

Тамара Яківна

Заступник головного лікаря  з ТВП та Чорнобильських проблем

5-61-17

Руденко

Микола Степанович

Заступник головного лікаря з медичної частини

2-44-56

Андрощук

Володимир Борисович

Заступник головного лікаря з АГР

5-61-59

Кордон

Людмила Адамівна

Завідуюча дитячим інфекційним відділенням ТМО

2-10-72

Слижук

Василь Михайлович

Завідуючий хірургічним відділенням ТМО

5-32-90

Грибинюк

Валентин Васильович

Завідуючий  відділенням відновлювального лікування ТМО

5-22-59

Дуда

Надія Петрівна

Завідуюча клініко-діагностичною лабораторією       ТМО

5-32-01

Диняк

Берта Костянтинівна

Завідуюча рентгено-логічною службою ТМО

2-45-11

Дебіч

Юрій Михайлович

Завідуючий профілактичним та діагностичним відділенням ТМО

5-25-85

Кравченко

Іван Васильович

Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії ТМО

5-31-25

 

Овсійчук

Раїса Петрівна

Завідуюча кардіологічним відділенням ТМО

5-31-42

Романюк

Галина Ярославівна

Завідуюча терапевтичним відділенням ТМО

2-44-13

Джуран

Василь Васильович

Завідуючий приймальним відділенням ТМО

5-22-96

Левченко

Оксана Олександрівна

Завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених ТМО

5-53-69

Степанець

Петро Павлович

Завідуючий дорослим інфекційним відділеннямТМО

2-07-59

Черниш

Лада Володимирівна

Завідуюча дитячим  відділенням ТМО

5-62-10

Луминецький

Петро Васильович

Завідуючий

неврологічним відділенням ТМО

2-13-65

Стоянчук

Микола Петрович

Завідуючий офтальмо-логічним відділенням ТМО

5-60-10

Омельчук

Лариса Володимирівна

Завідуюча гінекологічним відділенням ТМО

5-31-58

Чумак

Ніна Федорівна

Завідуюча пологовим відділенням ТМО

5-35-12

Благодир

Анатолій Степанович

Завідуючий травматолог-гічним відділеннямТМО

5-32-10

Акентьєва

Ольга Олегівна

Завідуюча протитуберку-льозним диспансером ТМО

5-32-87

Лавренюк

Анатолій Миколайович

Завідуючий наркодиспансеромТМО

5-63-17

Попроцький

Юрій Іванович

Завідуючий шкірновене-рологічним  диспансером ТМО

5-22-89

 

Голояд

Микола Андрійович

Завідуючий психдиспансером ТМО

5-61-80

Мартиневич

Тетяна Михайлівна

Головна медсестра ТМО

2-13-56

Давидчук

Марія Давидівна

Головний бухгалтер ТМО

5-53-23

Попроцька

Людмила Степанівна

Заступник головного  лікаря  центру первинної медико-санітарної  допомоги   населенню міста

2-41-30

Костриця

Дар’я Йосипівна

Завідуюча   відділенням  №1 ЦПМСД

5-35-60

Сімак

Світлана Іванівна

Завідуюча відділенням  №2 ЦПМСД

2-14-22

Дуда

Петро Васильович

Завідуючий педіатричним відділенням  ЦПМСД

5-63-55

Скуратівська

Жанна Павлівна

Головна медична сестра  центру первинної медико-санітарної допомоги

2-41-30

Кардашова

Марія Сергіївна

Завідуюча жіночою консультацією центру первинної медико-санітарної допомоги

2-45-88

Барашовець

Галина Петрівна

Завідуюча денним стаціонаром для дорослих ЦПМСД

2-13-41

Демчук

Лариса Віталіївна

Завідуюча денним стаціонаром для дітей ЦПМСД

5-62-10

Обух

Галина Михайлівна

Головний лікар МСЕК

5-61-87

Стародуб

Світлана Борисівна

Старший лікар відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім..Гербачевського

5-22-62

Корчомний

Михайло Миколайович

Завідувач підстанції екстреної медичної допомоги

5-35-18

Сахненко

Тамара Романівна

Завідуюча центральною міськрайонною аптекою №217

5-63-83

Становська

Леся Василівна

завідуючий Нов.-Вол. філії Жит.обл. центру крові

5-33-40

Красічкова

Галина Володимирівна

Головний лікар СМО

2-16-41

Шевчук

Галина Павлівна

Завідуюча стоматвідділенням СМО

5-53-51

Бітковський

Дмитро Сергійович

Завідуючий зубопротезним

відділенням СМО

2-16-41

Радченко

Василь Олександрович

Головний лікар будинку дитини Жит. обл.. ради

5-34-23

Константинова

Валентина Никифорівна

Голова міськрайонного Товариства Червоного Хреста

2-13-52

 

Медична мережа КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району”

Папенчук  Валерій Іванович

Головний лікар

3-00-50

Приходько Олег Миколайович

Заступник головного лікаря

3-00-50

Поліщук Наталія Миколаївна

Головний бухгалтер

5-52-13

Попадюк Анатолій Іванович

Завідувач Городницької АЗПСМ

65-298

Данилюк Олена Анатоліївна

Завідувач Ярунської АЗПСМ

60-702

Кузьменко Вікторія Богданівна

Завідувач Тупалецької АЗПСМ

64-517

Опанасюк Олексій Іванович

Завідувач Пищівської АЗПСМ

67-433

Свінціцька Ядвіга Йосипівна

Завідувач Киківської АЗПСМ

64-640

Голуб Мирослава Василівна

Завідувач Слободароманівської АЗПСМ

61-482

Дмитренко Микола Миколайович

Завідувач Таращанської АЗПСМ

60-317

Поліщук Олександр Володимирович

Завідувач Броницькогутянської АЗПСМ

64-110

Коржук Тетяна Валентинівна

Завідувач Чижівської АЗПСМ

90-352

Руденко Тетяна Володимирівна

Завідувач Гульської АЗПСМ

66-672

Салюк Руслана Зіновіївна

Завідувач Романівської АЗПСМ

61-517

Зінчук Наталія Петрівна

Завідувач Великомолодьківської   АЗПСМ

69-133

Троцька Марта Петрівна

Завідувач Орепівської АЗПСМ

62-341

Прищепа Світлана Михайлівна

Завідувач Пилиповицькою АЗПСМ

67-130

Голуб Світлана Валентинівна

Завідувач Середньодеражнянської АЗПСМ

62-617

Лібега Наталія Миколаївна

ФАП с.Жолобне

62-217

Гаврилюк Вікторія Дмитрівна

ФАП с. Несолонь

68-533

Данилишина Юлія Василівна

Завідувач Суслівської АЗПСМ

68-664

 

 

Лебедівської АЗПСМ

60-641

Мозалевський Володимир Вікторович

Завідувач Наталівської АЗПСМ

69-631

Лісовська Катерина Володимирівна

ФАП с. Велика Горбаша.

68-230

Голуб Світлана Валентинівна

Лікар ЗП  Токарівської  АЗПСМ

64-341

Пасічник  Володимир Віталійович

Завідувач ФП с. Кануни

68-621

Власюк – Тимощук Світлана Валентинівна

Завідувач ФП с. Олександрівка

69-765

Шнайдер Людмила Володимирівна

Завідувач ФП с. Дубники

65-297

Стрельчук Інна Володимирівна

Завідувач ФП с. Липине

64-248

Михнюк Оксана Архипівна

Завідувач ФП с. Ходурки

60-541

Кузнець Олена Володимирівна

Завідувач ФП с. Анастасівка

65-229

Данюк Людмила Миколаївна

Завідувач ФП с. Лучиця

61-617

Вознюк Надія Миколаївна

Завідувач ФП с. Курчицька Гута

60-557

Мельник Оксана Василівна

Завідувач ФП с. Курчиця

60-546

Чернега Тетяна Петрівна

Завідувач ФП с. Гірки

63-354

Гончарук Марина Михайлівна

Завідувач ФП с. Майстрова Воля

60-310

Романюк Марина Володимирівна

Завідувач ФП с. Суховоля

68-708

Лівчук Галина Володимирівна

Завідувач ФП с. Дідовичі

60-117

 

Завідувач ФП с. Повчино

68-733

Гудзь Наталія Василівна

Завідувач ФАПу с. Немильня

64-681

Грузд Валентина Василівна

Завідувач ФП с. Киянка

62-533

Хонін Василь Павлович

Завідувач ФАПу с. Ужачин

66-843

Ригун Ніна Володимирівна

Завідувач ФП с. Федорівка

68-333

Коваль Людмила Миколаївна

Завідувач ФАПу с. Нова Романівка

67-625

Горбаченко Катерина Петрівна

Завідувач ФП с. Камяний Майдан

61-426

Пелешок Людмила Михайлівна

Завідувач ФП с. Миколаївка

62-414

Ковальчук Катерина Григорівна

Завідувач ФП с. Тальки

60-411

Недзельська Наталія Миколаївна

Завідувач ФАПу с. Барвинівка

60-430

Водоп’янчук Світлана Павлівна

Завідувач ФП с. Борисівка

60-103

Літвін Лариса Анатоліївна

Завідувач ФП с. Кам’янка

64-912

Симончук Валентина Іванівна

Завідувач ФП с. Крайня Деражня

61-250

Ладюкова Ольга Володимирівна

Завідувач ФП с. Косенів

61-233

Гордійчук Ніна Петрівна

Завідувач ФП с. Красилівка

60-329

Петришина Леоніда Йосипівна

Завідувач ФП с. Маковиці

69-762

Захарчук Валентина Володимирівна

Завідувач ФП с. Михиївка

60-521

Ковальчук Валентина Миколаївна

Завідувач ФП с. Кленова

 

Васильчук Любов Яківна

 

Завідувач ФАП

с. Червона Воля

64-230

Радчук Валентина Іванівна

Завідувач ФП с. Брониця

64-211

Іванюк Марія Михайлівна

Завідувач ФП с. Перелісянка

 

Бойчук Ольга Никифорівна

Завідувач ФП с. Коритище

62-201

Яценко Надія Миколаївна

Завідувач ФП с. Вербівка

 

Кайданович Сергій Анатолійович

Завідувач ФАПу с. Мала Цвіля

61-733

Осипчук Юлія Вікторівна

Завідувач ФП с. Стрієва

68-633

Лісовська Віта Миколаївна

Завідувач ФП с. Броники

69-445

Корман Олена Анатоліївна

Завідувач ФП с. Варварівка

62-738

Шумська Анна Іванівна

Завідувач ФП с. Марушівка

69-414

Шевчук Михайло Іванович

Завідувач ФП с. Кропивня

67-517

Сорока Валентина Степанівна

Завідувач ФП с. Анета

67-228

Шпичак Тетяна Леонідівна

Завідувач ФП с. Майстрів

62-135

Тихончук Ніна Олексіївна

Завідувач ФП с. Городище

67-129

Храбан Світлана Сергіївна

Завідувач ФП, с. Груд

69-126

Дейнека Оксана Петрівна

Завідувач ФП с. Кожушки

69-371

Назарова Світлана Яківна

Завідувач ФП с. Колодянка

68-330

Перевертнюк Надія Аркадіївна

Завідувач ФП с. Тернівка

61-317

Шевчук Оксана Вікторівна

Завідувач ФП с. Поліянівка

60-248

Дейнека Галина Миколаївна

Завідувач ФП с. Мала Горбаша

68-252

Бобер Людмила Миколаївна

Завідувач ФП с. Івашківка

3-70-20

Поліщук Наталія Миколаївна

Завідувач ФП с. Теснівка

68-552

Жигун Любов Василівна

Завідувач ФП с. Калинівка

68-770

 

Благодійна організація “Лікарняна каса”

Шевчук Юрій Михайлович

начальник

2-44-74

 

Промислові підприємства міста

Вакулюк

Леонід Михайлович

ПАТ “Новоград-Волинськсільмаш”

5-23-13

5-23-08

Портянко

Сергій Федорович

ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”

5-30-04

5-22-72

Висоцький

Валентин Петрович

ПАТ “Біоветфарм”

5-22-55

Рибінський

Володимир Іванович

ТОВ ВО „Техна”

5-34-24

3-00-73

Перерва

Валерій Ігоревич

ТОВ фірма “Новофарм-Біосинтез”

2-05-59

Ющенко

Олександр Миколайович

ПП  „Меблева фабрика „Мірт”

5-33-21,

2-13-73,

5-35-74

Кондратюк

Тетяна Миколаївна

ПрАТ ВКФ “Леся”

 

5-23-19,

2-45-05

Трифонов

Денис Анатолійович

ТОВ „Новотекс”

2-46-99

2-09-99

Савченко

Леонід Костянтинович

МПТВП „Райдуга”

5-35-14

5-35-92

Висоцький

Сергій Анатолійович

ТОВ „ФАКРО-ТЛ“

2-18-35

Хистовий Валерій Борисович

ТОВ „Нові ласощі“

3-83-83

Махінов

Михайло Костянтинович

ТОВ „Укрмедпак“

3-52-81

Головійчук Олег Сергійовмч

Новоград-Волинський завод теплотехнічного обладнання

5-23-13,

5-23-08

 

Промислові підприємства району

Збислав Кровяк

ТОВ „Церсаніт-інвест”

(с.Чижівка вул.Чижівська. 4)

60-808

Горбач Тетяна Львівна

Директор ДП “Нов.-Волинський сиркомбінат ”ВАТ “Житомирмолоко”

(с.Наталівка, вул. Київська,7)

5-21-30

2-18-70,

6-08-09

(факс)

Прохоренко  Валерій Іванович

Керівник ТОВ  „Труд”

 

3-73-20,

3-72-94

Романюк Юрій Костянтинович

ТОВ  “Ярунь

сільгосптехніка”

6-07-28,

6-32-60

Нусбаум

Степан Антонович

ДП  „Нов.-Волинське  досвідне лісомисливське  господарство”

(вул. Шепетівська.  11)

5-50-58,

 

сек.5-24-09

Ющенко

Іван Васильович

головний інженер

5-33-57

Юзвінський

Георгій  Арсентійович

Головний  лісничий

5-70-26

Мельник

Віктор  Сергійович

ДП „Городницький держлісгосп”

6-52-46

ф.6-52-48

Салійчук Володимир Володимирович

ДП „Н-Вол. лісгосп АПК „  Житомирського обласного комунального агролісогоспо-дарського  підприємства  „Житомироблагроліс”

3-79-72

37458

Гранецький

Віктор Анатолійович

Городницьке споживче товариство

6-52-94

6-51-12

Гудюк Юрій Адамович

„Городницький хлібозавод”

65-280

Борецький

Валерій  Францович

Директор ПАТ “Новоград-Волинський льонозавод”

69-949

Островський

Станіслав Віталійович

ТОВ „Житниця”

5-24-64

Дубчак

Раїса   Миколаївна

Керівник ПП  „Дубчак”

3-73-03 2-53-28,

 

 

Дорожні  організації

Лавренюк Олександр Петрович

філія  „Н-Волинський  автодор” (вул.  Генерала Потапова, 36)

ф.3-71-39

дисп. 37839

Данюк

Павло  Миколайович

головний інженер

3-71-39

Костюк Ігор Олександрович

 

філія  „Н-Волинська  ДЕД”

11701    вул. Рівненська, 14 а

2-41-60

2-43-31

ф.2-15-18

Табалюк

Станіслав  Михайлович

ТОВ  „Новоград-Волинські  шляхи”

ф.2-45-19

 

Будівельні організації

Бондарець

Галина Володимирівна

ВАТ “Гарантбуд”

5-50-40

Бродовський

Віктор Йосипович

ПАТ “Новоград-Волинськрембуд”

5-35-44

5-23-34

Сичинський

Микола Сергійович

ШЕД №18 МОУ

5-61-32

Бонковський

Іван  Павлович

Управлінняя водного господарства

2-77-35

Гриценко

Ігор Володимирович

ПП „Фламінго”

3-81-11

Кузнець

Микола Олександрович

ПП „Мебельна фірма „АНТ - Дереволад”

5-34-35

Шевчук Богдан Євстахійович

ТОВ „Еліта”

0935639780

0674039297

 Енергозбутові підприємства

Самчук

Олександр Володимирович

 

Галигін Володимир Миколайович (гол.Інженер)

Район електромереж

вул. Волі, 43

2-13-35

2-40-78

(приймальня)

2-40-96

Шпінь

Микола Михайлович

ТОВ “Райенерго”

вул. Олійнікова, 20

2-40-48

Яцко Андрій Мирославович

Виробничо-технічна служба Рівненського правління магістральних газопроводів „Львів-трансгаз” вул. Коростенська

5-71-23

Лучицький

Ігор Леонідович

Управління експлуатації газового господарства

вул. Зарічна, 12

2-43-16

Гевчук Олександр Іванович

ЛВДС “Новоград-Волинський” с. Синачі

90-033

Тимофєєв

Олександр Васильович

Нафтоперекачувальна станція „Чижівка“

90-211 90-240, 210, 218

Смоляр

Валентин Омелянович

АЗС

2-16-45,

5-51-23

Поліщук

Ігор Анатолійович

АЗС автостанція

5-61-04

Банки

Мельник

Ігор Іванович

Центральне Новоград-Волинське відділення

ЖОД ПАТ „Райффайзен Банк Аваль”вул. Соборності, 9

5-24-91,

2-06-99

 

ПАТ КБ „ПриватБанк“ Житомирське РУ Новоград-Волинське відділення, вул. Героїв майдану,3

5-50-96

Ломако

Андрій Андрійович

ПАТ КБ „ПриватБанк“ Житомирське РУ Новоград-Волинське відділення №4,вул. Пушкіна, 9

5-24-30

Кондратюк

Людмила Петрівна

Відділення ПАТ „КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК“ в         м. Новограді-Волинському вул. Шевченка 28/2

3-50-73,

5-32-35

Приймак

Людмила Павлівна

Відділення № 0508 ПАТ КБ „Надра“ Житомирське РУ,           м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,7

2-17-92,

5-25-84

Шнайдер

Людмила Миколаївна

Новоград-Волинське відділення Північного комерційного макрорегіону ПАТ „Укрсоцбанк“,

вул. Шевченка, 35/1

2-02-84

Шостак

Олена Михайлівна

Філія ЦРУ  АТ „Банк „Фінанси та кредит“

вул. Шевченка, 49

5-21-18

Прокопчук Валентина Іванівна (в.о.)

Територіальне відокремлене безбалансове відділення № 1005/057 філії Житомирського обласного управління ПАТ „Державний ощадний банк України“,

вул. Шевченка, 6

5-25-10

Кучерявцев Ігор Валентинович

Новоград-Волинське 330 відділення ПАТ „Укрсиб-  банку”  вул. Шевченка, 17

5-51-99,

3-52-56

Ляшук Марина Вікторівна

Новоград-Волинське відділення ПАТКБ „Правекс-банк”

вул. Шевченка, 37/2

5-30-73

Станції

Громико

Галина Іванівна

начальник автостанції

5-20-66,

3-52-14

Засоби масової інформації

 

Міськрайгазета «Лесин край»,

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16б тел.804141-5-24-55,

5-23-97, 5-50-01 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., LesynЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.lesynkray.com.ua,

 

Чех Олена Михайлівна

Редактор

5-24-55

2-01-99

0931602905

Газета «Звягель»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул..Радянська,3, тел.:804141-2-13-89, 5-21-52,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.zvyagel.com.ua.

Брюханов

Олег Васильович

Новоград-Волинська щотижнева газета „Звягель ” редактор

5-60-85 (гол. Бухгалтер)

5-30-27

0635622163

Газета «Поліські новини»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,5/1, тел.:804141-2-51-41,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ящук

Наталія Миколаївна

Щотижневе інформаційно- аналітичне видання  „Новоград-Волинські  новини“ редактор

2-51-41

0931373117

 

Гембарська Лариса Володимирівна

Редактор інформаційно-громадської газети Житомирщини „Час Полісся“

3-52-52

0677780254

0936595972

 

ТРК “Мальта», ПП телевізійна студія «Калина»,

Адреса: вул. Рози Люксембург, 3/6

Каліновський

Олександр Борисович

директор

2-51-77,

2-08-46

0672688761

 

 

Зв’язок

Каліновський

Олександр Борисович

МНВП ТРК “Мальта”

2-51-77

Бущенко

Ганна Степанівна

Центр поштового зв’язку №4 Житомирської дирекції УДПП3 „Укрпошта”

5-23-30

Костюк

Микола Васильович

Начальник станційно-лінійної дільниці № 1 районного центру телекомунікацій  Житомирської Філії

ПАТ „Укртелеком”

5-22-45

 
Сільські, селищний голови

Гордійчук Микола Петрович

Барвинівка

604-47

604-25

Залевська Надія Федорівна

Брониківська

 

615-31

615-41

615-42

Примак Валерій Олександрович

Броницькогутянська

641-68

Свірщук Володимир Леонтійович

Великогорбашівська

682-48, 35

 

Великомолодьківська

691-48,49

Оніщук Іван Анатолійович

Городницька селищна

2-12-03

 

Гульська

66-694

Мосійчук Тамара Володимирівна

Дідовицька

607-10,142

Білім Петро Аркадійович

Жолобненська

622-35,22

Ліпісвіцький

Анатолій Олексійович

Кам’яномайданська

624-15,18

Процюк Юрій Миколайович

 

Киківська

64-635

Живченко Надія Василівна

Киянська

625-35,36

Остапчук Михайло Вікторович

 

Кленівська

641-47,99

Опанасюк Роман Васильович

Колодянська

693-36.38

Басок Людмила Валентинівна

Косенівська

612-22,32

Захарчук Віталій Анатолійович

Красилівська

603-27

Чепель Олексій Петрович

Курчицька

605-18,35

Фоміна Ніна Петрівна

Лебедівська

606-35,11

Костюк   Володимир  Олександрович

Лучицька

616-33,

652-92

Борисюк

Олексій Миколайович

Майстрівська

5-25-37,

621-42

Псюк Сергій Володимирович

Малоцвілянська

617-42,35

Храбан  Раїса Василівна

Наталівка

697-35,57

Ковальчук Таміла Яківна

Несолонська

685-99,42

Лосовський Юрій Антонович

Новороманівська

676-23,35

Сидорчук Петро Сергійович

Орепівська

607-65

Панфелюк Надія Володимирівна

Пилиповицька

607-98,

671-35

Кравчук Павло Олександрович

Піщівська

607-91

Печорін Ігор Анатолійович

Повчинська

687-35,48

Заєць Микола Данилович

Поліянівська

 

602-34,35

Мельничук

Анатолій Миколайович

Середньодеражнянська

626-22,37

Бобер Василь Миколайович

Стриївська

686-92,

2-15-14

Голуб Ігор Савелійович

Суслівська

5-21-94,

686-68

Бойко Олександр Олександрович

Суховільська

 

687-69

Мороз Микола Миколайович

Тернівська

613-16

Бойко  Лілія Володимирівна

Токарівська

643-36,35

Барашовець

Микола Феофілович

Тупальська

645-23,35

Осінський  Олександр Болеславович

Федорівська

683-42

Євтушок Юрій Іванович

Червоновільська

641-18

Ратушнюк Аркадій Вікторович

Чижівська

903-64

Жук Сергій Сергійович

Ярунська

633-34

 

 

 

Секретарі  сільських,  селищної  рад

Кирилюк Світлана Петрівна

Барвинівська

60-425

Крива Тетяна Тимофіївна

Брониківська

61-541

Остапчук Леся Василівна

Броницькогутянська

64-168

Лук’янчук Марія Прокопівна

Великогорбашівська

68-235

Храбан Надія Михайлівна

Великомолодьківська

69-149

Маруш Тетяна Сергіївна

Городницька

65-235

Чечет Галина Миколаївна

Гульська

66-669

Храбан

Аліна Петрівна

Дідовицька

60-142

Захарчук Ольга Іванівна

Жолобненська

62-222

Нідзельська

Надія  Володимирівна

Кам’яномайданська

62-418

Савчук Марина Василівна

Киківська

64-635

Михалюк Галина Петрівна

Киянська

62-536

Марчук

Наталія  Степанівна

Кленівська

64-199

Кравчук Марія Василівна

Колодянська

69-338

Романюк Тетяна Василівна

Косенівська

61-232

Тарнавський

Михайло  Леонідович

Красилівська

60-327

Сербін Тетяна Михайлівна

Курчицька

60-535

Полянська

Галина  Миколаївна

Лебедівська

60-635

Дзедзь Олена Анатоліївна

Лучицька

61-633

Прищепа Віктор Олександрович

Майстрівська

62-142

Демчук

Надія Іванівна

Малоцвілянська

61-735

Назарчук Антоніна Павлівна

Наталівська

697-57

Марчук

Галина   Аркадіївна

Несолонська

685-42

Красильникова

Надія  Олександрівна

Новороманівська

67-623

Веремійчук  Валентина Олександрівна

Орепівська

62-348

Дроздюк Наталія Миколаївна

Пилиповицька

67-135

Бульбанюк Тетяна Іванівна

Піщівська

67-425

Войтович

Людмила Романівна

Повчинська

68-748

Дубицька  Ірина Йосипівна

Поліянівська

60-235

Міськевич

Любов  Миколаївна

Середньодеражнянська

62-635,37

Ткачук Надія

Василівна

Стриївська

68-642

Маліновська Тетяна Павлівна

Суслівська

5-21-94

Главацька

Світлана   Сергіївна

Суховільська

68-769

Кондратюк

Антоніна  Степанівна

Тернівська

61-316

Зайчук Іван Олександрович

Токарівська

64-335

Карпчук   Валентина Володимирівна

Тупальська

64-535

Осадчук

Алла  Йосипівна

Федорівська

683-42

Потайчук

Валентина  Михайлівна

Червоновільська

64-118

Марчук Валентина Леонідівна

Чижівська

68-442

Шевелюк Ольга Миколаївна

Ярунська

63-372

Керівники сільгосппідприємств

Лавренюк Володимир Олександрович

СТОВ «Злагода» с.Ярунь

63-301

Черевко Віктор Володимирович

П/ПО/СП « Світоч» с.В.Молодьків

69-118;  69-138

Нехай Сергій Сергійович

П/ПО/СП « Колос» с.Пилиповичі

67-191

Власюк Володимир Аристархович

СТОВ ім.Б.Хмельницького с.Повчино

68-723

Титяневич Валентина Степанівна

ПСП «Граніт» с.Токарів

64-345

Павлюк Сергій Ростиславович

П/ПО/СП «Золота нива» с.С.Деражня

62-632; 62-646

Ващенко Віктор Іванович

ПП  «Україна» с.Кикова

64-625

Буковський Олександр Миколайович

СТОВ «Оберіг» с.Броники

69-425; 69-442

Гордійчук Зінаїда Федорівна

ТОВ «БЕТЕК» с.Барвинівка

60-704

Марченко Микола Андрійович

ПП « Поляна» с.Поліянівка

60-232;

Пантус Валерій Іванович

ПСП « Маяк» с.Теснівка

60-918

Гагін Олександр Олександрович

ФГ „Аделаїда” с.Тупальці

64-569

Борецький Юрій Францович

СТОВ “Агросоюз” с.Орепи

6-99-49

Захарчук Іван Володимирович

СТОВ «Росток» с.Курчиця

60-525;  60-532

Осіпчук Валерій Валентинович

ПОСП «Перемога» с.Н.Романівка

60-705;

Гальчук Валентина Дмитрівна

СТОВ «Птахівник»  с.Токарів

64-333

Назаров Володимир  Адамович

ЗВК  Нов-Волинський с.Івашківка

3-76-94

Михнюк Володимир Володимирович

ПП “АПО”

5-25-19;

Ющенко Олександр Миколайович

ПП «Галекс-агро» с.Стриєва

5-33-21; 5-24-96

Районні  загальноосвітні школи І - ІІІ ступенів

Щепер

Людмила Томашівна

Барвинівська

Р.60-433

 

Поліщук

Наталія

Анатоліївна

Бр.Гутянська

Р.64-148

64-131 учит

 

Бармак

Олексій

Валентинович

В.Молодьківська

Р.69-145

 

Гончаренко Світлана

Вікторівна

 

Городницька

Р.65-244

 

Гаврилюк

Василь

Іванович

Гульська

 

Р.66-523

 

Солощук Олександр Омелянович

Жолобненська

Р.62-230

 

Процюк

Микола Дмитрович

Киківська

Р.64-633

 

Копчук

Микола Опанасович

Киянська

 

Р.62-530

Уч.62-549

 

Боровець Валентина Данилівна

Колодянська

Р.69-351

 

Бортник

Леонід Миколайович

Косенівська

Р.61-247

Уч.61-230

 

Степанюк

Лариса

Дмитрівна

Красилівська

Р.60-332

 

Молодецький Петро Олександрович

Несолонська

Р.68-530

 

Надієвець

Петро

Іванович

Н.Романівська

Р.67-696

 

Петрук

Микола Дмитрович

Орепівська

Р.62-340

 

Горлата

Лідія

Степанівна

Піщівська

каб.  67-446

учит. 67-436

 

Масловський

Віталій Ростиславович

Пилиповицька

Р.67-143

 

Малиновський Олександр Миколайович

Повчинська

Р.68-714

 

Спасіба

Микола

Володимирович

Токарівська

 

Р.64-330

Уч.64-349

 

 

Левченко

Алла Костянтинівна

 

Федорівська

 

Р.68-330

 

Лагодинський Володимир Богданович

Чижівська

Р.68-444

 

Ващенко

Олена

Гаврилівна

Слободо-романівська гімназія

К.Д.61-491

Кор.-дор61-494,

бухг.61-497,

 

Горблюк

Марія

Йонашівна

Ярунська

Р.63-255

Черг.63-103

 

Пилипчук Олександр Анатолійович

Суслівська

Р.68-667

 

Годун

Володимир

Ілліч

Вечірня школа

ІІ-ІІІ ступенів

Р. 65-244

 

Шленчак

Петро

Іванович

Ярунський МНВК

Р.63-130

 

Районні  загальноосвітні школи  І -  ІІ  ступенів

Швець Тетяна Володимирівна

Анастасівська

Р.65-490

 

Сапожник

Сергій

Васильович

Борисівська

Р.60-164

 

 

Горблюк

Валентина

Давидівна

Брониківська

Р.69-434

 

Халан

Микола Микитович

Броницька

Р.64-123

 

Шевчук Костянтин Володимирович

Варварівська

Р.62-740

 

Семенюк

Ігор

Борисович

В.Горбашівська

Р.68-222

Р.68-237

 

Смоляр

Володимир Іванович

Гірківська

Р.63-160

Ковальчук

Тетяна

Василівна

Дідовицька

Р.60-140

 

Ковальчук

Галина

Іванівна

Івашківська

Р.3–70-21

 

Лінкевич

Цезар

Петрович

Кленівська

Р.64-194

 

Захарчук

Юлія Володимирівна

Курчицька

Р.60-543

 

Жигун

Іван

Йосипович

Калинівська

Р.68-727

 

Петренко

Віта

Петрівна

К.Гутянська

Р.60-520

 

Чиж

Микола

Іванович

Лучицька

Р.61-646

 

 

Герус

Надія

Сергіївна

 

Суховільська

 

шк.68-778

с/р.68-969

Осадчук

Лариса

Володимирівна

С.Деражнянська

Р.62-647

 

Гордійчук Валентина Олександрівна

Стрієвська

Р.68-631

 

Алексеєва

Ольга

Миколаївна

Тальківська

Р.60-428

 

Стасюк

Віталій Михайлович

Таращанська

Р.60-340

 

Богинська

Анжела Олександрівна

Тупалецька

Р.64-583

 

Шостак

Анжела

Михайлівна

М.Цвілянська

Р.61-730

 

Гудзь

Олена

Павлівна

Немильнянська

Р.64-614

 

Чечет

Микола Васильович

Поліянівська

Р.60-230

 

Іванюк Михайло Михайлович

Червоновільська

с/р 64-118

дом. 6 4-212

Прищепа Людмила Валеріївна

Наталівська

Р.69-891

69-627дит.сад.

Токарчук

Ольга

Антонівна

Яворівська

Р.60-647

 

Районні  загальноосвітні школи І ступеня

Єфімчук

Віра   Миронівна

Жеребилівська

 

Юхова

Оксана  Миколаївна

Крайньодеражнянська

61-250

Киреєва

Таїсія  Антонівна

Майстровільська

63-110

Чорноус

Тетяна  Петрівна

Майстрівська

62-149

Фурман

Інна Юріївна

Маковицька

69-787

Дошкільні навчальні заклади

Павловська

Тетяна  Леонідівна

 

Городницький ДНЗ №1

65-173

 

Касьян

Галина Анатоліївна

Городницький ДНЗ №2

65-268

Валага

Алла  Іванівна

Ярунський ДНЗ

63-241

Дереженко Валентина Володимирівна

 

В.Молодьківський ДНЗ

69-149

Скиба Наталія Ігорівна

В.Горбашівський ДНЗ

 

 

Чабан Марія Валеріївна

Кленівський ДНЗ

64-194

 

Зєва Анжела Миколаївна

Наталівський  ДНЗ

69-627

Косянчук Ірина Євгенівна

Несолонський ДНЗ

68599

Перестюк Людмила Робертівна

Орепівський ДНЗ

60675

Карплюк Анна Миколаївна

Піщівський ДНЗ

67-416

Данюк Наталія Вікторівна

Слободороманівське ДНЗ

61-491

Максимчук Наталія Андріївна

Стрієвський ДНЗ

68-632

Новаковська Тетяна Михайлівна

Суслівський ДНЗ

5-21-94

Маранчак Леся Вікторівна

Чижівський ДНЗ

68-466

Троцька Ольга Петрівна

Яворівський ДНЗ

60-632

Шапран Ніна Михайлівна

Новороманівський ДНЗ

67-656

Іваницька Марія Леонідівна

Таращанський ДНЗ

60-340,60327

Матвійчук Діана Вікторівна

Токарівський ДНЗ

64-336

Кравчук Надія Анатоліївна

Киянський ДНЗ

62-535

Нестерчук Галина Іванівна

Киківський ДНЗ

64-635

Чабан Марія Валеріївна

Кленівський ДНЗ

64-147

Михайлюк Галина Василівна

Жолобненський ДНЗ

 

Дмитришина Валентина Григорівна

Гульський ДНЗ

 

Городнюк Аліна Юріївна

Борисівський ДНЗ

60-710

Вишинська Любов Іванівна

Броницькогутянський ДНЗ

64-168

Попелюк Людмила Вікторівна

Колодянський ДНЗ

69-336

Артемчик Оксана Олександрівна

Косенівський ДНЗ

 

Бондарчук Алла Григорівна

Красилівський ДНЗ

60-321

Захарчук Валентина Миколаївна

Курчицькимй ДНЗ

60-518

Власенко Оксана Михайлівна

Пилиповицький ДНЗ

 

Марчук Тетяна Ігорівна

Червоновільський ДНЗ

64-118

 

Інспекція  Державного  архітектурно-будівельного  контролю  у  Житомирській  області (вул.Пушкіна,8)