Друк

Телефонний довідник

Апарат, відділи та управління Новоград-Волинської районної державної адміністрації

11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16

А П А Р А Т    Р Д А

тел:  5-22-85, факс  5-50-45, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: http: nvrda.com.ua
*Для швидкого пошуку використовуйте поєднання клавіш "Ctrl" + "F"

Прізвище, ім’я

по батькові

 

Посада

робочий

Михнюк Володимир Володимирович

голова державної

адміністрації

5-23-35 (102)

Зінченко Олена Миколаївна

секретар керівника

5-22-85

(101)

Даниленко

Наталія Володимирівна

перший заступник голови адміністрації

5-22-70

(103)

Подік Андрій Васильович

заступник голови адміністрації

5-25-45 (104)

Гайдаєнко

Михайло Іванович

керівник апарату

5-23-60 (105)

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи

e-mail:  org.nvrda@і.uа, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Скаковська

Наталія Михайлівна

начальник відділу

5-50-45 (121)

Наумчук

Світлана Григорівна

головний спеціаліст

5-24-42

Півоварчук Іоанна Олександрівна (д/в)

провідний спеціаліст

2-43-66

Пагута Віта Дмитрівна

провідний інспектор

2-43-66

Волощук Зоя Іванівна

провідний інпектор

5-22-63

Рафальський Богдан Олегович

провідний інспектор

5-22-63

Зінченко Олена Миколаївна

секретар керівника

5-22-85

(101)

 Сектор з питань персоналу

Яценюк

Ольга Григорівна (д/в)

завідувач сектору Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

5-33-58

Храбан Діана Павлівна

провідний спеціаліст

5-33-58

(146)

 

Юридичний сектор  

Марчук Тетяна Володимирівна (д/в)

завідувач сектору

5-53-14

Лобащук Лариса

Вікторівна

завідувач сектору

5-53-14

Королюк Андрій Петрович

головний спеціаліст-юрисконсульт

5-53-14


Відділ  фінансово-господарського  забезпечення 
 

Будішевська Ірина Миколаївна

начальник відділу- головний бухгалтер

5-21-25

(106)

Козир Світлана Вікторівна

головний спеціаліст-бухгалтер

5-21-25

(106)

 

провідний бухгалтер

5-21-25

(106)

Нефедцев

Василь Олексійович

комендант

5-22-85

Коренчук Олексій Юрійович

водій

5-22-85

Лугина Людмила Сергіївна

прибиральник службових приміщень

-

 

 

Відділ  ведення  Державного  реєстру  виборців

e-mail:  rda_Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пригоцький

Віктор Петрович

начальник  відділу

2-51-22

(факс)

Чорний

Іван  Вікторович

головний спеціаліст

2-51-22

(факс)

Журавель Тетяна Петрівна

провідний спеціаліст

2-51-22

(факс)

 

Кур’ята Леонід Євгенович

головний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи

5-33-58

 

Сектор державної реєстрації  

Лопатюк Ірина Петрівна

державний реєстратор-завідувач сектору 

 

 Шатіло

Дмитро Віталійович

державний реєстратор

5-22-83

 

Центр надання адміністративних послуг

Демидчук Наталія Петрівна

директор центру надання адмінпослуг

2-19-53

Семенець Михайло Володимирович

адміністратор

3-56-11

Василенко Інна Миколаївна

адміністратор

3-56-11

 

СТРУКТУРНІ   ПІДРОЗДІЛИ  РДА

Сектор цивільного захисту населення

e-mailns.nvrda@meta.ua 

Левченко

Юрій Петрович

Завідувач сектору

5-24-85 (123)

Ткачук Марина Іванівна

головний спеціаліст

5-51-66

  

Відділ  містобудування, архітектури та будівництва 

Максимова Ірина Анатоліївна

Начальник відділу (на період відс. осн. працівн.)

 

Капустюк Тетяна Анатоліївна (д/в)

начальник відділу

0964425913

Семенець Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ

066316523

 

головний спеціаліст відділу з архіт.-будів.контролю та нагляду

 

  

Архівний сектор

Кравець

Ганна  Гендріківна

Зав.сектору

5-53-05

 

архіваріус

 

Сектор охорони  здоров’я

Гусєва Тетяна Анатоліївна

Зав.сектором

-

Свінцицька Людмила Вікторівна

Гол.спеціаліст-бухгалтер

5-24-52

Сектор сім’ї, молоді та спорту

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дейнека

Віктор Іванович

Завідувач сектору

5-21-63

Подкаура

Петро Петрович

головний  спеціаліст сектору

5-21-63

Служба у справах  дітей

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бойко Володимир Федосійович

начальник служби

5-63-45

 

головний спеціаліст

5-63-45

Костюченко Ганна Петрівна

провідний спеціаліст  служби

5-63-45

Сектор з питань  соціального  захисту,  опіки  та  піклування

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Пашинська

Світлана Леонідівна

зав.сектору з питань соц. захисту, опіки та піклування

5-63-45

Гудюк Людмила Валеріївна (д/в)

провідний спеціаліст сектору з пит. соц. захисту

5-63-45

  

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

Маюн Ольга Артурівна

директор

5-25-13

Мельничук Надія Федорівна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-13

Олефір Світлана Миколаївна

Провідний спеціаліст

5-25-13

Лабзенко Вікторія Анатоліївна

Спеціаліст І категорії

5-25-13

Опанасюк Анна Михайлівна

Спеціаліст І категорії

5-25-13

  

Відділ освіти 

Антипчук Олександр Анатолійович

Начальник відділу

5-31-61

Андрощук Валентина Петрівна

Головний спеціаліст

5-20-04

Ващенко Наталія Петрівна

Головний спеціаліст

5-20-04

 

Головний спеціаліст

5-20-04

  

Управління агропромислового  розвитку

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ткачук Василь Олександрович

Начальник управління АПР

5-53-02

 

Відділ  організації с/г виробництва, аграрного ринку продукції рослинництва, тваринництва

та технічного забезпечення

Ющук

Валентина Олександрівна

заступник нач.  управління,  начальник  відділу

5-71-10

(131)

Мізернюк

Леонід Анатолійович

гол. спеціаліст відділу

5-24-89

Тріщ Світлана Володимирівна

гол. спеціаліст відділу

5-51-66

 

Відділ економічного аналізу , соціально-трудових  відносин та розвитку сільської місцевості 

Чижевська Лариса Вікторівна

Начальник відділу

5-20-56

Гончарук

Лариса Олексіївна

гол. спец. відділу

5-20-56

 

 

Данилюк Ілона Миколаївна

Головний спеціаліст-юрисконсульт

2-01-28

 

 

 

Юхимчук

Галина Францівна

головний  спеціаліст- бухгалтер

5-20-56


Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

начальник  відділу

5-25-05 (298)

Савчук Андрій Анатолійович

Головний спеціаліст

5-25-05

Кривенко Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-05

Управління фінансів

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Козеренко

Ірина Вікторівна

начальник управління

 

5-24-16

Козак

Ольга Степанівна

секретар керівника

5-24-16

Ничипорук

Юрій Іванович

водій легкового автомобіля

-

 

 

Бюджетний відділ 

Марач Людмила Володимирівна

заст. нач. управління-

нач. бюджетного відділу

5-53-13

 

головний спеціаліст бюджетного  відділу

 

Ничипорук Людмила

Миколаївна

провідний спеціаліст бюджетного відділу

5-24-52

 

головний спеціаліст  бюджетного відділу

5-24-52

Кизяк

Наталія Юріївна

Провідний спеціаліст бюджетного відділу

5-24-52

Ремізовська

Наталія Миколаївна

Провідний економіст   бюджетного відділу

3-52-18

 

Відділ доходів 

Шевчук

Тамара Іванівна

начальник відділу

3-52-18

Михальчук

Людмила Анатоліївна

головний спеціаліст відділу доходів

3-52-18

Чернєцова

Наталія Анатоліївна

Провідний спеціаліст  відділу доходів

3-52-18

Хухра

Інна Андріївна

нач. відділу ФГЗ- головний бухгалтер

3-52-19

Боднар Людмила

Михайлівна

Головний спеціаліст – бухгалтер відділу ФГЗ

3-52-19

 

Провідний спец . відділу ФГЗ та автомат. Оброб. Ін форм.

3-52-19

  

Управління праці та соціального захисту населення

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.i.ua 

Андрущенко

Людмила Аркадіївна

начальник управління

2-40-05

 

Морозова  Оксана

Олександрівна

заст.  начальника - начальник  відділу з питань праці

5-23-00

 

Максимчук Наталія Миколаївна

заст.  начальника – начальник відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Матвійчук Наталія

головний спеціаліст-юрисконсульт

5-23-00

Танчак

Галина Андріївна

секретар керівника

5-23-00

Полудень

Наталія Валеріївна

начальник відділу з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності, головний бухгалтер

5-23-00

Фомюк

Наталія Юріївна

головний спеціаліст-бухгалтер

5-23-00

Ковалишина Марина Олександрівна

головний державний соціальний інспектор

3-51-13

Волкова

Алла Станіславівна

завідувач секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Іскандарова

Віра Вікторівна

головний спеціаліст-координатор секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Дрозд

Світлана Миколаївна

провідний спеціаліст-інформатор   секторуприйняття заяв та доку-ментів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Мазуренко

Неля Петрівна (д/в)

спеціаліст І категорії секторуприйняття заяв та документів відділу соціальних виплат

5-61-30

Топчай

Людмила Іллівна

провідний спеціаліст –інформатор секторуприйняття заяв та доку-ментів відділу соціальних виплат

5-61-30

 

Недзельська

Галина Миколаївна

завідувач сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Матвійчук

Аліна Андріївна

провідний спеціаліст сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Сироткіна

Діна Миколаївна (д/в)

спеціаліст І категорії, архіваріус сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Косянчук

Олена Анатоліївна

спеціаліст І категорії сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

Нікітіна

Олена В’ячеславівна

спеціаліст І категорії сектору опрацювання заяв і документів та прийняття рішень відділу соціальних виплат

5-61-30

 

головний спеціаліст з питань оплати, нормування та продуктивності праці відділу з питань праці

5-23-00

 

головний спеціаліст з питань трудових відносин та соціального партнерства відділу з питань праці

5-23-00

Давидов

Олексій Євгенійович

гол. спец. з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації

5-23-00

 

гол. спец. з питань охорони праці

5-24-85

Бондарчук Наталія Олексіївна

начальник відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Мартинюк

Лідія Василівна

провідний спеціаліст відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Бойко

Валерій Степанович

гол. спец. у справах захисту населення від наслідків аварії на  ЧАЕС.

5-23-00

Закусило Наталія Валентинівна

гол. спец. відділу соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

5-23-00

Рябчук Тетяна Аксентіївна

начальник відділу персоніфікованого обліку

2-40-36

Паламарчук Тамара Василівна

 

головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Адамчук

Анна Вікторівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Войтович

Валентина Романівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Бобко

Аліна  Миколаївна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Андрійчук

Тетяна  Іванівна

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

Романюк Анна Георгіївна (д/В)

спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку

5-61-20

 

завідувач сектору  з питань обслу-говування інвалідів та надання цільових допомог

3-51-13

Івлєва

Аліна Валеріївна

спеціаліст І категорії сектору  з питань обслуговування інвалідів та надання цільових допомог

3-51-13

Храбан Сергій Ігорович

завідувач господарством

5-23-00

Скибіна

 Алла  Леонідівна

 

прибиральник службових приміщень

5-23-00

  

Відділ культури  

Бобровська

Лілія  Михайлівна

начальник

5-25-13

Брацюк

Олена Василівна

головний спеціаліст

5-22-76

Метельська

Валентина Оксентіївна

головний бухгалтер

5-70-87

Спешилова Тетяна Іванівна

бухгалтер

5-22-76

 

бухгалтер

5-22-76

 

 

Осипчук

Ольга Володимирівна

директор районного

БК (с. Ярунь)

6-32-02

Ковалевська Лариса Дмитрівна

директор ЦРБ для дорослих

5-25-46

Данюк

Олена Броніславівна

Зав.районною бібліотекою для дітей

 

Повторейко Мирослава Петрівна

Зав.РМЦНТ

 

 

Управління Держгеокадастру у  Н-Волинському районі 

Тимощук

Михайло Степанович

В.о.начальника  управління

2-07-57

5-25-64

Мармінський Андрій Анатолійович

Начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Лагасюк

 Наталія Юріївна

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

 

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

 

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Дмитренко Валентин Миколайович

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Беріашвілі Людмила Олександрівна

Головний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Климентьєва

Марія Вікторівна

Провідний спеціаліст відділу землеустрою, охорони та ринку земель

5-25-64

Бочарова Тетяна Іванівна (д/в)

Заступник начальника управління-начальник відділу державного земельного кадастру

 

Літвін Тетяна

Михайлівна

Заступник начальника відділу державного земельного кадастру

 

Євпак

Людмила Василівна

Головний спеціаліст відділу

державного земельного кадастру

5-25-64

Ведрук

Олександр Миколайович

Головний спеціаліст відділу

державного земельного кадастру

5-25-64

Охрименко

Ярослав

Васильович

 

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Гапончук

Богдан

Юрійович

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Василюк

Інна  Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

5-25-64

Євпак Юлія Ігорівна (д/в)

Провідний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

 

Бармак

Алла Валентинівна (д/в)

Провідний спеціаліст відділу державного земельного кадастру

5-25-64

 

Головний спеціаліст юридичного сектору

5-25-64

 

Головний спеціаліст з питань кадрової роботи

5-25-64

Боршовська

Валентина Степанівна

Головний спеціаліст-бухгалтер

5-25-64

Лип’янець Сергій Володимирович

Головний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації

 

 

Міське земельно-кадастрове бюро
(ГЕОДЕЗИЧНА СЛУЖБА)

Поліщук

Олена  Василівна

директор

3-56-74

3-52-63

 

РАЙОННА  РАДА

факс:  5-30-52,     е-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рудницький Дмитро Вікторович

голова районної ради

5-53-00

 

Ляхович

Зінаїда Миколаївна

заступник  голови

5-31-97

Хухра Юлія  Анатоліївна

секретар

5-53-00

Лавренчук

Руслан  Васильович

керуючий справами

5-62-05

Білявська Ірина Вікторівна (Д/в)

радник з питань юридичного забезпечення

5-62-05

Корзун

Людмила Семенівна

головний бухгалтер

5-24-44

Шмалюк

Тетяна Володимирівна

 

Консультант з питань зв’язків з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування

5-34-03

Кот

Олена Дмитрівна

Радник з питань організаційного забезпечення

5-62-05

Дьоміна Тетяна Михайлівна

провідний спеціаліст

5-34-03

Остапчук 

Леонід   Сергійович

водій

5-31-97

Прокопчук

Михайло  Петрович

водій

5-31-97

Малиновська Алла Миколаївна

прибиральниця

5-31-97

 

Районна рада ветеранів

Фатенко Петро Петрович

голова організації ветеранів

5-32-27

 

І Н С П Е К Ц І Ї

Новоград-Волинське  відділення екологічного  контролю

Бойко

Дмитро Федосійович

головний  спеціаліст  відділення

3-53-99

(факс)

Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області (вул.Пушкіна,8)

Сичик Валентин Вячеславович

завідуючий  Н-Волинським  сектором  інспекції

-

 

Державна інспекція рибоохорони

Степанюк Олександр Дмитрович

Головний державний інспектор рибоохорони

 

Новоград-Волинська  районна  організація Житомирської обласної організації УТМР

(вул. Шевченка, 49)

М’ясковський

Станіслав  Мар’янович

Голова  організації

2-19-29

Відділ з контролю за використанням та охороною земель

Михаловський Юрій Демянович

начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Бар., Ром., Ємільч. Н-Вол, Пул, р-нах

 

5-25-64

 

Фітосанітарна служба

Давидчук Інна Миколаївна

Провідний спеціаліст-державний фітосанітарний інспектор Житомирської області

 

2-16-79

5-20-64

Районне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство

 

Громико Анна Вікторівна

начальник

5-62-79

  

МУКБ

Панасюк

Ольга Володимирівна

начальник

5-71-17

Бюро  технічної  інвентаризації

Сербін

Петро  Андрійович

начальник  БТІ

2-00-24

Васьковський

Олександр Анатолійович

головний  інженер

2-03-95

Госпрозрахункове технічне бюро

Васильчук

Олександр

Володимирович

начальник

5-24-06

Управління  Пенсійного фонду  України  у  Новоград-Волинському  районі

(11700  вул. Ушакова 4/5)  

Приймак

Микола Васильович

начальник

2-42-02

2-41-02

Загрива Олена Анатоліївна

Перший заступник  начальника

 

2-07-95

 
 
Новоград-Волинське управління державної казначейської служби України
в Житомирській області
( Шевченка, 27)
 

Бірюченко Вікторія Анатоліївна

Начальник управління

2-19-69

 

заступник начальника – начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів

5-63-48

Романова Зоя Петрівна

Заступник начальника відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів

2-18-69

Зубкова Людмила Сергіївна

Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів – головний бухгалтер

2-19-66

Ковбаса Ольга Миколаївна

Завідувач сектору інформаційних технологій та захисту інформації

2-08-45

Левицька Аліна Іванівна

Головний казначей

5-63-48

 

 

Новоград-Волинський міський центр зайнятості

(вул. Рози  Люксембург, 7а)

Сербін

Віктор Андрійович

Директор

5-21-32

Ковальчук

Олена Григорівна

Заступник  директора

2-00-26

Управління статистики в місті Новограді-Волинському

(вул. Островського,46)

Кур’ята

Аліна Григорівна

начальник

2-17-61

Гончарук

Олена Анатоліївна

заступник начальника управління

5-51-68

Новоград-Волинський відділ ДВС  

Шлапак Олена Іванівна

начальник  відділу державної виконавчої служби

5-53-73

5-20-84

 

Новоград – Волинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду фонду соціального страхування України у Житомирській області
(вул. Івана Франка, 31А)

 

Рогатюк

Сергій Сергійович

Начальник відділення

2-11-09

Сейко Павло Миколайович

Застуаник начальника відділення

2-11-09

 

Управління Держпродспоживслужби у Новоград – Волинському районі
(вул. Івана Франка, 48) 
 

Коваль

Олександр Сергійович

 Начальник Новоград-Волинського районного управління Головного упраління Держпродспоживслужби у Житомирській області

5-60-49

Кравчук

Олена Григорівна

 

заст. нач. управління

5-22-36

 

Новоград-Волинська районна державна лікарня ветеринарної медицини 

 

Павлюк

Василь Миколайович

начальник

5-62-15

приймальня:

5-25-77

 

Районна державна лабораторія ветеринарної медицини
(вул. Герцена, 13) 

Корнєєва Світлана Валентинівна

директор

2-00-02

5-25-13

  

Об’єднана державна податкова інспекція

(вул. Ушакова, 3)

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Воробей Галина Антонівна

 начальник державної податкової iнспекцiї  

3-55-67

3-55-68-прийм

(факс)

 
 

 

 

3-55-68

 

Юрковська Павліна Степанівна

 Заступник начальника ОДПІ

3-55-67

 
 

 

 Заступник начальника iнспекцiї  

5-32-12

 
 

Таргонська Алла Костянтинівна

Заступник начальника інспекції – начальник Ємільчинського відділення

(04149) 2-13-41

 

 

Заступник начальника інспекції – начальник Романівського відділення

(04146)

2-27-91

 

 

Суд та правоохоронні органи

Міськрайсуд

(вул. Івана Франка, 31)

Сусловець

Микола Григорович

В.о. голови суду

2-12-40

 

приймальня

2-14-01

 

канцелярія

2-15-66

Коцюба Олександр Миколайович

суддя

2-12-51

 

 

 

Михайловська Антоніна Віталіївна

суддя

2-11-51

Мозговий Володимир Борисович

суддя

2-12-40

 

суддя

2-10-40

Заполовська Тетяна Григорівна

суддя

2-01-95

Савицька Людмила Йосипівна

суддя

2-11-40

Панасюк Сергій Володимирович

керівник апарату

2-10-51

 

Новоград-Волинська місцева прокуратура  Житомирської області

(вул. Косачів, 6А) 

Пилипчук Галина Володимирівна

Керівник місцевої прокуратури

5-52-58

5-23-45

Шпак Віталій Васильович

Перший заступник керівника

5-23-90

Герич Руслан Анатолійович

Заступник керівника

 

Гресько Григорій Степанович

Заступник керівника

 

Франчук Сергій Васильович

прокурор

5-23-45

Матвійчик Микола Миколайович

прокурор

5-23-57

Петришин Дмитро Вікторович

прокурор

5-23-57

Лівіна Вікторія Олександрівна

прокурор

5-31-04

Смірнов Максим Андрійович

старший прокурор

5-31-04

Мельник Ірина Василівна

старший прокурор

5-31-04

Гресько Дмитро Васильович

прокурор

5-31-04

Матвійчук Микола Миколайович

прокурор

5-23-57

Завгородній Микола Станіславович

прокурор

5-31-04

Рабчинський Дмитро Валерійович

прокурор

5-23-36

Левченко Вадим Юрійович

прокурор

5-23-36

Хотько Валентина Юріївна

прокурор

5-23-49

Троян Максим Вікторович

прокурор

5-23-36

Мартинюк Віталій Валерійович

Головний спеціаліст з питань захисту державних таємниць

5-23-90

Пепеніна Ганна Сергіївна

прокурор

5-23-57

Кудрявцева Світлана Петрівна

Спеціаліст 1 категорії

5-23-90

 

Відділення служби безпеки України 

Сорока Іван Васильович

начальник

5-22-08

Музика Олег Віталійович

Заступник начальника

5-22-08

Святий Тарас Михайлович

старший уповноважений

5-22-08

  

Новоград-Волинський відділ поліції Головного управління національної поліції у
Житомирській обл.(Нов.-Волинський ВП ГУНП в Житомирській області)(вул.І.Франка, 3а) 

Кононенко Юрій Миколайович

начальник відділу поліції,

полковник поліції

 

5-20-60

2-14-24

Жуковський

 

Заступник начальника відділу поліції, майор поліції

 

Білий Олексій Миколайович

Т.в о.Заступника начальника, начальник СВ,

 підполковник поліції

 

 

начальник відділу

 

5-51-51

 

Начальник відділу,

-

Швайківський Руслан Анатолійович

Ст.інспектор сектору  поліції

майор поліції

-

Антипчук Андрій Олександрович

Начальник сектору моніторнгу,

капітан поліції

 

-

Коптійчук

Павло Миколайович

начальник сектору кадрового забезпечення

 

-

Рудік

Володимир Васильович

Завідувач Новоград-Волинського  районного відділу   державної міграційної служби України

5-34-39 


Керівники відділень 
 

Білецький Віктор Миколайович

Начальник МРЕВ

5-52-18

Олькін

Володимир Валерійович

Начальник експертно-криміналістичного відділу

5-22-68

 

Новоград – Волинська
державна нотаріальна контора (вул.І.Франка,31)

 

Ружицький

Олександр Дмитрович

Завідувач

2-06-75

 

 

Приватні нотаріуси  

Якубовська

Тетяна Олексіївна

Нотаріус

вул. Шевченка, 37/2

5-51-91

3-52-92

Лавренюк

Тетяна Григорівна

Нотаріус

вул. Шевченка, 29

2-07-63

Качан

Вікторія Олександрівна

Нотаріус

вул. Шевченка, 64

3-50-54

Лінкевич

Броніслав Адамович

Нотаріус

вул. Замкова, 3/6

2-12-45

Люлевич

Анатолій Іванович

Нотаріус

вул. Замкова, 7

5-34-11

Плюйко

Володимир Павлович

Нотаріус

вул. Житомирська,59

5-64-99

Борисюк

Лариса Миколаївна

Нотаріус

вул. Соборності, 3

3-53-40

5-53-40

М’якотіна Ніна Федорівна

Нотаріус, вул.Житомирська,27

3-52-76

 

 

Новоград – Волинський об'днаний міський військовий комісаріат
(вул. Соборності,74) 
 

Канюка

Сергій Васильович

військовий комісар

5-24-13

Васьковський Ігор Миколайович

Заступник, начальник мобілізаційного відділення

 

Андрійчук Руслан Петрович

2-й заступник, начальник відділення комплектування

 

Черговий військкомату

 

5-63-70

 

Військові частини  

 Гараз Іван  Вікторович п/п-к

(В.о.Михальчук Роман Петрович, заступник)

командир 30-ї окремої механізованої  бригади

5-20-20

(кому-

татор),

5-22-74

Борісов

Микола Миколайович

 п-к

командир 12 полку

А 3814

5-34-84

Іпатенко Леонід Володимирович

п/п-к

командир окремого розвідувального батальйону

 А 2076

5-62-34

Курдя Олександр Петрович

ВСП

5-24-37

 

старший помічник  прокурора Житомирського гарнізону

5-33-89

 

Прищепа Олег Михайлович п-к

начальник КЕЧ Новоград-Волинського району вул. Волі, 39 

2-16-56

 

Митний пост "Новоград – Волинський"
Житомирської митниці 

Павлюк

Віктор Петрович

Начальник

 

 

Відділення Житомирського ТОВ „Термінал" (вул. Івана Франка, 31 а) 

 

Варавко-Ковальчук

Ольга Василівна

директор

 

2-41-37

 

 

 

Відділення митного оформлення нафтопродуктів (Синачі)

 

Вознюк

Роман Миколайович

Начальник

5-51-29

Лісовий

Сергій Олександрович

Заступник начальника

5-51-29

 

 

Новоград-Волинський міськрайонний відділ Управління Державної служби

України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області

Рафальський

Олег Володимирович

Начальник

5-22-95

Долевич Юрій Миколайович

Заступник начальника

5-22-95

 

Міські  установи  культури

Антипчук

Ірина Дмитрівна

Директор Палацу культури ім. Л. Українки

5-24-98

Жовтюк

Олена Миколаївна

Директор  краєзнавчого музею

 

Полтавченко

Лілія  Володимирівна

Директор міської Школи мистецтв

5-23-02

Онищук

Людмила  Вікторівна

Директор централізованої бібліотечної системи

5-50-02

Куценко

Сергій Валентинович

Директор музею родини Косачів

5-52-12

Римська

Віра Омелянівна

Завідувачка  літературно-меморіального музею

Лесі Українки

5-21-80

 

Керівники медичних установ 

Борис

Василь Миколайович

Головний лікар міськрай ТМО

5-20-73

Холевчук

Василь Петрович

Заступник головного лікаря з охорони здоров’я матері та дитини

5-34-06

 

Заступник головного лікаря  з ТВП та Чорнобильських проблем

5-61-17

Руденко

Микола Степанович

Заступник головного лікаря з медичної частини

2-44-56

Андрощук

Володимир Борисович

Заступник головного лікаря з АГР

5-61-59

Кордон

Людмила Адамівна

Завідуюча дитячим інфекційним відділенням ТМО

2-10-72

Слижук

Василь Михайлович

Завідуючий хірургічним відділенням ТМО

5-32-90

Грибинюк

Валентин Васильович

Завідуючий  відділенням відновлювального лікування ТМО

5-22-59

Дуда

Надія Петрівна

Завідуюча клініко-діагностичною лабораторією       ТМО

5-32-01

Корсун Петро Олексійович

Завідуючий рентгенологічною службою ТМО

2-45-11

Дебіч

Юрій Михайлович

Завідуючий профілактичним та діагностичним відділенням ТМО

5-25-85

Кравченко

Іван Васильович

Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії ТМО

5-31-25

 

Овсійчук

Раїса Петрівна

Завідуюча кардіологічним відділенням ТМО

5-31-42

Романюк

Галина Ярославівна

Завідуюча терапевтичним відділенням ТМО

2-44-13

Ольшевська Валентина Анатоліївна

Завідуюча приймальним відділенням ТМО

5-22-96

Левченко

Оксана Олександрівна

Завідуюча відділенням інтенсивної терапії новонароджених ТМО

5-53-69

 

Завідуючий дорослим інфекційним відділеннямТМО

2-07-59

Черниш

Лада Володимирівна

Завідуюча дитячим  відділенням ТМО

5-62-10

Луминецький

Петро Васильович

Завідуючий

неврологічним відділенням ТМО

2-13-65

Стоянчук

Микола Петрович

Завідуючий офтальмологічним відділенням ТМО

5-60-10

Омельчук

Лариса Володимирівна

Завідуюча гінекологічним відділенням ТМО

5-31-58

Чумак

Ніна Федорівна

Завідуюча пологовим відділенням ТМО

5-35-12

Благодир

Анатолій Степанович

Завідуючий травматологічним відділеннямТМО

5-32-10

Акентьєва

Ольга Олегівна

Завідуюча протитуберкульозним диспансером ТМО

5-32-87

Бусленко Ксенія Адамівна

В.о.Завідуючого наркодиспансером ТМО

5-63-17

Гуменюк Сергій Володимирович

Завідуючий шкірновене-рологічним  диспансером ТМО

5-22-89

Голояд

Микола Андрійович

Завідуючий психдиспансером ТМО

5-61-80

Мартиневич

Тетяна Михайлівна

Головна медсестра ТМО

2-13-56

Давидчук

Марія Давидівна

Головний бухгалтер ТМО

5-53-23

Попроцька

Людмила Степанівна

Заступник головного  лікаря  центру первинної медико-санітарної  допомоги   населенню міста

2-41-30

Костриця

Дар’я Йосипівна

Завідуюча   відділенням  №1 ЦПМСД

5-35-60

Сімак

Світлана Іванівна

Завідуюча відділенням  №2 ЦПМСД

2-14-22

Дуда

Петро Васильович

Завідуючий педіатричним відділенням  ЦПМСД

5-63-55

Скуратівська

Жанна Павлівна

Головна медична сестра  центру первинної медико-санітарної допомоги

2-41-30

Кардашова

Марія Сергіївна

Завідуюча жіночою консультацією центру первинної медико-санітарної допомоги

2-45-88

Барашовець

Галина Петрівна

Заступник зав. денним стаціонаром для дорослих ЦПМСД

2-13-41

Демчук

Лариса Віталіївна

Завідуюча денним стаціонаром для дітей ЦПМСД

5-62-10

Обух

Галина Михайлівна

Головний лікар МСЕК

5-61-87

Стародуб

Світлана Борисівна

Старший лікар відділення гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім.Гербачевського

5-22-62

Корчомний

Михайло Миколайович

Завідувач підстанції екстреної медичної допомоги

5-35-18

Ганношина Анна

Андріївна (Москаленко Ольга Петрівна, заст..0968248400)

В.о .Завідуючої центральною міськрайонною аптекою № 217

5-61-62

5-50-39

Становська

Леся Василівна

 Головний лікар Нов.-Вол. філії Жит.обл. центру крові

5-33-40

Красічкова

Галина Володимирівна

Головний лікар СМО

2-16-41

Шевчук

Галина Павлівна

Завідуюча стоматвідділенням СМО

5-53-51

Бітковський

Дмитро Сергійович

Завідуючий зубопротезним

відділенням СМО

2-16-41

Радченко

Василь Олександрович

Головний лікар будинку дитини Жит. обл. ради

5-34-23

Константинова

Валентина Никифорівна

Голова міськрайонного Товариства Червоного Хреста

2-13-52

 

Медична мережа КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району” 

Папенчук

Валерій

Іванович

Головний лікар

3-00-50

Приходько Олег Миколайович

Заступник головного лікаря

3-00-50

Поліщук Наталія Миколаївна

Головний бухгалтер

5-52-13

Попадюк Анатолій Іванович

Завідувач Городницької АЗПСМ

65-298

Данилюк Олена Анатоліївна

Завідувач Ярунської АЗПСМ

60-702

Кузьменко Вікторія Богданівна

Завідувач Тупалецької АЗПСМ

64-517

Опанасюк Олексій Іванович

Завідувач Пищівської АЗПСМ

67-433

Свінціцька Ядвіга Йосипівна

Завідувач Киківської АЗПСМ

64-640

Голуб Мирослава Василівна

Завідувач Слободароманівської АЗПСМ

61-482

Дмитренко Микола Миколайович

Завідувач Таращанської АЗПСМ

60-317

Поліщук Олександр Володимирович

Завідувач Броницькогутянської АЗПСМ

64-110

Коржук Тетяна Валентинівна

Завідувач Чижівської АЗПСМ

90-352

Руденко Тетяна Володимирівна

Завідувач Гульської АЗПСМ

66-672

Салюк Руслана Зіновіївна

Завідувач Романівської АЗПСМ

61-517

Зінчук Наталія Петрівна

Завідувач Великомолодьківської   АЗПСМ

69-133

Троцька Марта Петрівна

Завідувач Орепівської АЗПСМ

62-341

Прищепа Світлана Михайлівна

Завідувач Пилиповицькою АЗПСМ

67-130

Голуб Світлана Валентинівна

Завідувач Середньодеражнянської АЗПСМ

62-617

Лібега Наталія Миколаївна

ФАП с.Жолобне

62-217

Гаврилюк Вікторія Дмитрівна

ФАП с. Несолонь

68-533

Данилишина Юлія Василівна

Завідувач Суслівської АЗПСМ

68-664

 

 

Завідувач

Лебедівської АЗПСМ

60-641

Мозалевський Володимир Вікторович

Завідувач Наталівської АЗПСМ

69-631

Лісовська Катерина Володимирівна

ФАП с. Велика Горбаша.  

68-230

Голуб Світлана Валентинівна

Лікар ЗП  Токарівської  АЗПСМ

64-341

Пасічник  Володимир Віталійович

Завідувач ФП с. Кануни

68-621

Власюк – Тимощук Світлана Валентинівна

Завідувач ФП с. Олександрівка

69-765

Шнайдер Людмила Володимирівна

Завідувач ФП с. Дубники

65-297

Стрельчук Інна Володимирівна

Завідувач ФП с. Липине

64-248

Михнюк Оксана Архипівна

Завідувач ФП с. Ходурки

60-541

 

Завідувач ФП с. Анастасівка

65-229

Данюк Людмила Миколаївна

Завідувач ФП с. Лучиця

61-617

Вознюк Надія Миколаївна

Завідувач ФП с. Курчицька Гута

60-557

Мельник Оксана Василівна

Завідувач ФП с. Курчиця

60-546

Чернега Тетяна Петрівна

Завідувач ФП с. Гірки

63-354

Гончарук Марина Михайлівна

Завідувач ФП с. Майстрова Воля

60-310

Романюк Марина Володимирівна

Завідувач ФП с. Суховоля

68-708

Лівчук Галина Володимирівна

Завідувач ФП с. Дідовичі

60-117

 

Завідувач ФП с. Повчино

68-733

Гудзь Наталія Василівна

Завідувач ФАПу с. Немильня

64-681

Грузд Валентина Василівна

Завідувач ФП с. Киянка

62-533

Хонін Василь Павлович

Завідувач ФАПу с. Ужачин

66-843

Ригун Ніна Володимирівна

Завідувач ФП с. Федорівка

68-333

Коваль Людмила Миколаївна

Завідувач ФАПу с. Нова Романівка

67-625

Горбаченко Катерина Петрівна

Завідувач ФП с. Камяний Майдан

61-426

Пелешок Людмила Михайлівна

Завідувач ФП с. Миколаївка

62-414

Ковальчук Катерина Григорівна

Завідувач ФП с. Тальки

60-411

Недзельська Наталія Миколаївна

Завідувач ФАПу с. Барвинівка

60-430

Водоп’янчук Світлана Павлівна

Завідувач ФП с. Борисівка

60-103

Літвін Лариса Анатоліївна

Завідувач ФП с. Кам’янка

64-912

Симончук Валентина Іванівна

Завідувач ФП с. Крайня Деражня

61-250

Ладюкова Ольга Володимирівна

Завідувач ФП с. Косенів

61-233

Гордійчук Ніна  Петрівна

Завідувач ФП с. Красилівка

60-329

Петришина Леоніда Йосипівна

Завідувач ФП с. Маковиці

69-762

Захарчук Валентина Володимирівна

Завідувач ФП с. Михиївка

60-521

Ковальчук Валентина Миколаївна

Завідувач ФП с. Кленова

 

Васильчук Любов Яківна

 

Завідувач ФАП

 с. Червона Воля

64-230

Радчук Валентина Іванівна

Завідувач ФП с. Брониця

64-211

Іванюк Марія Михайлівна

Завідувач ФП с. Перелісянка

 

Бойчук Ольга Никифорівна

Завідувач ФП с. Коритище

62-201

Яценко Надія Миколаївна

Завідувач ФП с. Вербівка

 

Кайданович Сергій Анатолійович

Завідувач ФАПу с. Мала Цвіля

61-733

Осипчук Юлія Вікторівна

Завідувач ФП с. Стрієва

68-633

Лісовська Віта Миколаївна

Завідувач ФП с. Броники

69-445

Корман Олена Анатоліївна

Завідувач ФП с. Варварівка

62-738

Шумська Анна Іванівна

Завідувач ФП с. Марушівка

69-414

Шевчук Михайло Іванович

Завідувач ФП с. Кропивня

67-517

Сорока Валентина Степанівна

Завідувач ФП с. Анета

67-228

Шпичак Тетяна Леонідівна

Завідувач ФП с. Майстрів

62-135

Тихончук Ніна Олексіївна

Завідувач ФП с. Городище

67-129

Храбан Світлана Сергіївна

Завідувач ФП, с. Груд

69-126

Дейнека Оксана Петрівна

Завідувач ФП с. Кожушки

69-371

Назарова Світлана Яківна

Завідувач ФП с. Колодянка

68-330

Перевертнюк Надія Аркадіївна

Завідувач ФП с. Тернівка

61-317

Шевчук Оксана Вікторівна

Завідувач ФП с. Поліянівка

60-248

Дейнека Галина Миколаївна

Завідувач ФП с. Мала Горбаша

68-252

Бобер Людмила Миколаївна

Завідувач ФП с. Івашківка

3-70-20

Поліщук Наталія Миколаївна

Завідувач ФП с. Теснівка

68-552

Жигун Любов Василівна

Завідувач ФП с. Калинівка

68-770

 

Благодійна організація “Лікарняна каса”

Шевчук Юрій Михайлович

начальник

2-44-74

 

Промислові підприємства міста 

Вакулюк

Леонід Михайлович

ПАТ “Новоград-Волинськсільмаш”

5-23-13

5-23-08

Портянко

Сергій Федорович

ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”

3-55-83

3-55-77

5

Висоцький

Валентин Петрович

ПАТ “Біоветфарм”

5-22-55

Рибінський

Володимир Іванович

ТОВ ВО „Техна”

3-00-73

Перерва

Валерій Ігоревич

ТОВ фірма “Новофарм-Біосинтез”

2-05-59

Ющенко

Олександр Миколайович

ПП Меблева фабрика „Мирт”

5-33-21,

2-13-73,

5-35-74

Кондратюк

Тетяна Миколаївна

ПрАТ ВКФ “Леся”

 

5-23-19,

2-45-05

Трифонов

Денис Анатолійович

ТОВ „Новотекс”

2-46-99

2-09-99

Савченко

Леонід Костянтинович

МПТВП „Райдуга”

5-35-14

5-35-92

Висоцький

Сергій Анатолійович

ТОВ „ФАКРО-ТЛ“

2-18-35

Хистовий Валерій Борисович

ТОВ „Нові ласощі“

3-83-83

Махінов

Михайло Костянтинович

ТОВ „Укрмедпак“

3-52-81

Войцехівський Валерій Станіславович

ВКФ „Смолка”

3-73-64

3-73-61

Осінський Микола Вікторович

Реалбаза хлібопродуктів

 

 

Промислові підприємства району 

Збислав Адам Кровяк

ТОВ „Церсаніт-інвест”

(с.Чижівка вул.Чижівська. 4)

60-808

3-55-17,

3-69-03

 Горбач Тетяна Львівна

 Директор ДП “Нов.-Волинський сиркомбінат ”ВАТ “Житомирмолоко”

(с.Наталівка, вул. Київська,7)

5-21-30

2-18-70,

6-08-09

(факс)

Прохоренко  Валерій Іванович

 Керівник ТОВ  „Труд”

 

3-73-20,

3-72-94

Романюк Юрій Костянтинович

ТОВ  “Ярунь

сільгосптехніка”

6-07-28,

6-32-60

 

Нусбаум

Степан Антонович

Директор ДП  „Нов.-Волинське  досвідне лісомисливське  господарство”

(вул. Шепетівська.  11)

2-11-42,

5-50-58,

 

сек.5-24-09

Ющенко

Іван Васильович

головний інженер

5-33-57

Юзвінський

Георгій  Арсентійович

Головний  лісничий

5-70-26

Мельник

Віктор  Сергійович

ДП „Городницький держлісгосп”

6-52-46

ф.6-52-48

Салійчук Володимир Володимирович

ДП „Н-Вол. лісгосп АПК „  Житомирського обласного комунального агролісогоспо-дарського  підприємства  „Житомироблагроліс”

3-79-72

Гранецький

Віктор Анатолійович

Городницьке споживче товариство

6-52-94

6-51-12

Гудюк Юрій Адамович

 „Городницький хлібозавод”

65-280

Борецький

Валерій  Францович

 Директор ПАТ “Новоград-Волинський льонозавод”

69-949

Островський

Станіслав Віталійович

ТОВ „Житниця”

5-24-64

Дубчак

Раїса   Миколаївна

 Керівник ПП  „Дубчак”

3-73-03 2-53-28,                      

Власов

Олег Степанович

Кооператив “Горизонт”

 

Ульянов Володимир Вікторович

директор ТОВ «ВУДПАК»

с.Нова  Романівка

60-745

 

 

Дорожні  організації 

 

філія  „Н-Волинський  райавтодор”  ДП „Житомирський облавтодор” ПАТ „ДАК Автомобільні дороги України”(вул.  Генерала Потапова, 36)

ф.3-71-39

дисп. 37839

Данюк

Павло  Миколайович в.о. директора

 

головний інженер

3-71-39

Скабаров Ігор Олександрович

філія  „Н-Волинська  ДЕД”

11701    вул. Рівненська, 14 а

2-41-60

2-43-31

ф.2-15-18

Табалюк

Станіслав  Михайлович

ТОВ  „Новоград-Волинські  шляхи”

ф.2-45-19

Юсипець Юрій Григорович

КП „Шляхрембуд”

 

 

Будівельні організації 

 

Бродовський

Віктор Йосипович

ПАТ “Новоград-Волинськрембуд”

5-35-44

5-23-34

Сичинський

Микола Сергійович

ШЕД №18 МОУ

5-61-32

Бонковський

Іван  Павлович

УОС

3-77-35

Гриценко

Ігор Володимирович

ПП „Фламінго”

3-81-11

Кузнець

Микола Олександрович

ПП „Мебельна фірма „АНТ - Дереволад”

5-34-35

Шевчук Богдан Євстахійович

ТОВ „Еліта”

 

Пономаренко

Сергій Миколайович

ПП „Розмисел”

 

Косінський

Сергій Васильович

 

 

Гаврилюк

Василь Петрович

ПП „Будівельна фірма КРОТ“

 

 

 

 Енергозбутові підприємства 

Самчук

Олександр Володимирович

Галигін Володимир

Миколайович

Район електромереж

вул. Волі, 43

 

головний інженер

2-13-35

2-40-78

(приймальня),

2-40-40

Шпінь

Микола Михайлович

ТОВ “Райенерго”

вул. Олійнікова, 20

2-40-48

Яцко Андрій Мирославович

Виробничо-технічна служба Рівненського правління магістральних газопроводів „Львів-трансгаз” вул. Коростенська

5-71-23

Лучицький

Ігор Леонідович

Управління експлуатації газового господарства

вул.Зарічна, 12

2-43-16

Мартинюк

Андрій Леонідович

ЛВДС “Новоград-Волинський” с. Синачі

90-033

Стефанків Роман Михайлович

Нафтоперекачувальна станція „Чижівка“

90-211 90-240пр., 210, 218

Смоляр

Валентин Омелянович

АЗС

2-16-45,

5-51-23

Поліщук

Ігор Анатолійович

АЗС автостанція

5-61-04

 

 

Банки 

Мельник

Ігор Іванович

Центральне Новоград-Волинське відділення

ЖОД ПАТ „Райффайзен Банк Аваль” вул. Соборності, 9

 

5-24-91,

2-06-99

 

 

ПАТ КБ „ПриватБанк“ Житомирське РУ Новоград-Волинське відділення, вул. Героїв майдану,3

 

5-50-96

 

Ломако

Андрій Андрійович

ПАТ КБ „ПриватБанк“ Житомирське РУ Новоград-Волинське відділення №4,вул. Пушкіна, 9

 

5-24-30

 

 

ПАТ КБ „ПриватБанк“ Житомирське РУ Новоград-Волинське відділення №6,

вул. Шевченка 51

 

 

 

Кондратюк

Людмила Петрівна

Відділення ПАТ „КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК“ в         м. Новограді-Волинському вул. Шевченка 28/2

 

3-50-73,

5-32-35

 

Шнайдер

Людмила Миколаївна

Новоград-Волинське відділення Північного комерційного макрорегіону ПАТ „Укрсоцбанк“,

вул. Шевченка, 35/1

 

2-02-84

 

Прокопчук Валентина Іванівна

Територіальне відокремлене безбалансове відділення

№ 1005/057 філії Житомирського обласного управління ПАТ „Державний ощадний банк України“,

вул. Шевченка, 6

 

5-25-10

 

Кучерявцев Ігор Валентинович

Новоград-Волинське 330 відділення ПАТ „Укрсиб-  банку”  вул. Шевченка, 17

 

5-51-99,

3-52-56

 

Ляшук Марина Вікторівна

Новоград-Волинське відділення ПАТ КБ „Правекс-банк”

вул. Шевченка, 37/2

 

5-30-73

 

 

 

Станції 

Громико

Галина Іванівна

начальник автостанції

07.11.61

5-20-66,

3-52-14

2-05-82

0979389172

Романчук

Дмитро Сергійович

Начальник залізничної  станції

 

 

 

 

 

Засоби масової інформації

 

Міськрайгазета «Лесин край»,

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16б тел.804141-5-24-55,

5-23-97, 5-50-01 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., LesynЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.lesynkray.com.ua,

 

Попова Інна Віталіївна

Чех Олена Михайлівна

 

Т.в.о. редактора

Редактор

5-24-55

2-01-99

5-35-21

0937659948

0931602905

Газета «Звягель»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул..Радянська,3, тел.:804141-2-13-89, 5-21-52,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., www.zvyagel.com.ua.

Брюханов

Олег Васильович

Новоград-Волинська щотижнева газета „Звягель ” редактор

5-60-85 (гол. Бухгалтер)

5-30-27

0635622163

Газета «Поліські новини»

Адреса 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,5/1, тел.:804141-2-51-41,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ґудзь Леся

Щотижневе інформаційно- аналітичне видання  „Новоград-Волинські  новини“ редактор

2-51-41

3-52-52

 

 

Гембарська Лариса Володимирівна

Редактор інформаційно-громадської газети Житомирщини „Час Полісся“

3-52-52

0677780254

0936595972

 

ТРК “Мальта», ПП телевізійна студія «Калина»,

Адреса: вул. Рози Люксембург, 3/6

Каліновський

Олександр Борисович

директор

2-51-77,

2-08-46

0672688761

 

 

Зв’язок

Каліновський

Олександр Борисович

МНВП ТРК “Мальта”

2-51-77

Бущенко

Ганна Степанівна

Центр поштового зв’язку №4 Житомирської дирекції УДПП3 „Укрпошта”

5-23-30

Дзензалівський

Олег Володимирович

Начальник ЦТП №10 Житомирської Філії
ПАТ „Укртелеком"

5-24-24

Костюк

Микола Васильович

Начальник станційно-лінійної дільниці № 1 районного центру телекомунікацій  Житомирської Філії

ПАТ „Укртелеком”

5-22-45

 
 
Сільські, селищні ради 
 

Гордійчук Микола Петрович

Барвинівка (в.о. старости)

604-47

604-25

Залевська Надія Федорівна Осадчук Василь Володимирович (заст..гол.)

Брониківська ОТГ

 

615-31

615-41

615-42

Примак Валерій Олександрович

Броницькогутянська

641-68

 

Свірщук Володимир Леонтійович

Великогорбашівська

682-48, 35

Левчук Лариса Євгенівна

Великомолодьківська

691-48,49

Онищук Іван Анатолійович

Городницька селищна

65-268

Добровольська Лариса Миколаївна

Гульська

66-694

Мосійчук Тамара Володимирівна

Дідовицька

607-10,142

Білім Петро Аркадійович

Жолобненська

622-35,22

Нідзельська Надія Володимирівна

Кам’яномайданська (в.о. старости)

624-15,18

Процюк Юрій Миколайович

Киківська

64-635

Пасічник Ірина Миколаївна

Киянська

625-35,36

Остапчук Михайло Вікторович

Кленівська (в.о. старости)

641-47,99

Войтович Людмила Володимирівна

Колодянська

693-36.38

Басок Людмила Валентинівна

Косенівська (в.о. старости)

612-22,32

Федорук Віталій Миколайович

Красилівська (в.о. старости)

603-27

Чепель Олексій Петрович

Курчицька (в.о.старости)

605-18,35

Фоміна Ніна Петрівна

Лебедівська

606-35,11

Кузнець Олена Володимирівна

Лучицька (в.о. старости)

616-33,

652-92

Борисюк Олексій Миколайович

Майстрівська

2-44-30

 

Псюк Сергій Володимирович

Малоцвілянська (в.о.стар)

617-42,35

Терещук Анатолій Миколайович

Наталівка

697-35,57

Ковальчук Таміла Яківна

Несолонська

685-99,42

Лосовський Юрій Антонович

Новороманівська  (в.о стар.)

676-23,35

Романюк Сергій Вікторович

Орепівська

607-65

Панфелюк Надія Володимирівна

Пилиповицька

607-98,

671-35

Кравчук Павло Олександрович

Піщівська ОТГ

607-91

Печорін Ігор Анатолійович

Повчинська(заст.гол. Піщ.ОТГ)

687-35,48

Заєць Микола Данилович

Поліянівська

 

602-34,35

Жовтюк Людмила Степанівна

Середньодеражнянська(в.о. стар)

626-22,37

Бобер Василь Миколайович

Стриївська

686-92,

68-642

Голуб Ігор Савелійович

Суслівська

5-21-94,

686-68

Бойко Олександр Олександрович

Суховільська

 

687-69

Мороз Микола Миколайович

Тернівська

613-16

Бойко Лілія Володимирівна

Токарівська

643-36,35

Карпчук Валентина Володимирівна

Тупальська

645-23,35

Осадчук Алла Йосипівна

Федорівська

683-42

Потайчук Валентина Михайлівна

Червоновільська

641-18

Ратушнюк Аркадій Вікторович

Чижівська ОТГ

603-64

Жук Сергій Сергійович

Ярунська

633-34

 
 

Секретарі  сільських,  селищної  рад  

Кирилюк Світлана Петрівна

Барвинівська

60-425

Новицька Людмила Аркадіївна

Брониківська ОТГ

61-541

Остапчук Леся Василівна

Броницькогутянська

64-168

Лук’янчук Марія Прокопівна

Великогорбашівська

68-235

Храбан Надія Михайлівна

Великомолодь-ківська

69-149

Маруш Тетяна Сергіївна

Городницька

65-354,235

Чечет Галина Миколаївна

Гульська

66-669

Храбан Аліна Петрівна

Дідовицька

60-142

Захарчук Ольга Іванівна

Жолобненська

62-222

Мельник Лілія Адольфівна

 

Кам’яномайдан-ська

62-418

Савчук Марина Василівна

Киківська

64-635

Андрушко Ольга Петрівна

Киянська

62-536

Марчук Наталія Степанівна

Кленівська

64-199

Кравчук Марія Василівна

Колодянська

69-338

Романюк Тетяна Василівна

Косенівська

61-232

Косянчук Марія Сергіївна

Красилівська

60-327

Михнюк Галина Михайлівна

Курчицька

60-535

Полянська Галина Миколаївна

Лебедівська

60-635

Черевко Олексій Станіславович

Лучицька

61-633

Прищепа Віктор Олександрович

Майстрівська

2-44-30

Демчук Надія Іванівна

Малоцвілянська

61-735

Назарчук Антоніна Павлівна

Наталівська

697-57

Марчук  Галина   Аркадіївна

Несолонська

685-42

Красильникова Надія Олександр.

Новороманівська

67-623

Веремійчук Валентина Олександр.

Орепівська

62-348

Дроздюк Наталія Миколаївна

Пилиповицька

67-135

Бульбанюк Тетяна Іванівна

Піщівська ОТГ

67-425 60-791

Філюк Оксана Миколаївна

Повчинська

 

Дубицька Ірина Йосипівна

Поліянівська

60-235

вакансія

Середньодеражнянська

62-635,37

Ткачук Надія Василівна

Стриївська

68-642

Маліновська Тетяна Павлівна

Суслівська

5-21-94, 6-07-08

Главацька Світлана Сергіївна

Суховільська

68-769

Кондратюк Антоніна Степанівна

Тернівська

61-316

Зайчук Іван Олександрович

Токарівська

64-335

Штельцер Надія Володимирівна

Тупальська

64-535

Змієвська Світлана Григорівна

Федорівська

683-42

Євтушок Оксана Григорівна

Червоновільська

64-118

Демчук Надія Іванівна

Чижівська

68-442

Постайчук Ірина Володимирівна

Ярунська

63-372

  

Керівники сільгосппідприємств 

Кіреєв Володимир Григорович

ТОВ  «Терези-5»  с.Гірки

 

Лавренюк Володимир Олександрович

СТОВ «Злагода» с.Ярунь                   

63-301

Черевко Віктор Володимирович

П/ПО/СП « Світоч» с.В.Молодьків

69-118;  69-138

Нехай Сергій Сергійович

П/ПО/СП « Колос» с.Пилиповичі

67-191

Власюк Володимир Аристархович

СТОВ ім.Б.Хмельницького с.Повчино

68-723

Титяневич Валентина Степанівна

ПСП «Граніт» с.Токарів

64-345

Павлюк Сергій Ростиславович

П/ПО/СП «Золота нива» с.С.Деражня    

62-632; 62-646

Ващенко Віктор Іванович

ПП  «Україна» с.Кикова

64-625

Буковський Олександр Миколайович

СТОВ «Оберіг» с.Броники

69-425; 69-442

Гордійчук Зінаїда Федорівна

ТОВ «БЕТЕК» с.Барвинівка

60-704

Марченко Микола Андрійович

ПП « Поляна» с.Поліянівка

60-232;

Поліщук Микола Олександрович

ПСП  «Прогрес» с.Несолонь

 

Пантус Валерій Іванович

ПСП « Маяк» с.Теснівка

60-918

 

ФГ „Аделаїда” с.Тупальці

64-569

Борецький Юрій Францович

СТОВ “Агросоюз” с.Орепи

6-99-49

Захарчук Іван Володимирович

СТОВ «Росток» с.Курчиця

60-525;  60-532

Осіпчук Валерій Валентинович

ПОСП «Перемога» с.Н.Романівка

60-705;

Гальчук Валентина Дмитрівна

СТОВ «Птахівник»  с.Токарів

64-333

Назаров Володимир  Адамович

 ЗВК  Нов-Волинський с.Івашківка

3-76-94

 

ПП “АПО”

5-25-19

Ющенко Олександр Миколайович

ПП «Галекс-агро» с.Стриєва

5-33-21; 5-24-96

 

 

Районні  загальноосвітні школи І - ІІІ ступенів

Щепер

Людмила Томашівна

Барвинівська

Р.60-433

 

Поліщук

Наталія

Анатоліївна

Бр.Гутянська

Р.64-148

64-131 учит

 

Бармак

Олексій

Валентинович

В.Молодьківська

Р.69-145

 

Гончаренко Світлана

Вікторівна

 

Городницька

Р.65-244

 

Гаврилюк

Василь

Іванович

Гульська

 

Р.66-523

 

Солощук Олександр Омелянович

Жолобненська

Р.62-230

 

Процюк

Микола Дмитрович

Киківська

Р.64-633

 

Копчук

Микола Опанасович

Киянська

 

Р.62-530

Уч.62-549

 

Боровець Валентина Данилівна

Колодянська

Р.69-351

 

Бортник

Леонід Миколайович

Косенівська

Р.61-247

Уч.61-230

 

Степанюк

Лариса

Дмитрівна

Красилівська

Р.60-332

 

Молодецький Петро Олександрович

Несолонська

Р.68-530

 

Надієвець

Петро

Іванович

Н.Романівська

Р.67-696

 

Петрук

Микола Дмитрович

Орепівська

Р.62-340

 

Горлата

Лідія

Степанівна

Піщівська

каб.  67-446

учит. 67-436

 

Масловський

Віталій Ростиславович

Пилиповицька

Р.67-143

 

Малиновський Олександр Миколайович

Повчинська

Р.68-714

 

Спасіба

Микола

Володимирович

Токарівська

 

Р.64-330

Уч.64-349

 

 

Левченко

Алла Костянтинівна

 

Федорівська

 

Р.68-330

 

Лагодинський Володимир Богданович

Чижівська

Р.68-444

 

Ващенко

Олена

Гаврилівна

Слободо-романівська гімназія

К.Д.61-491

Кор.-дор61-494,

бухг.61-497,

 

Горблюк

Марія

Йонашівна

Ярунська

Р.63-255

Черг.63-103

 

Пилипчук Олександр Анатолійович

Суслівська

Р.68-667

 

Годун

Володимир

Ілліч

Вечірня школа

ІІ-ІІІ ступенів

Р. 65-244

 

Шленчак

Петро

Іванович

Ярунський МНВК

Р.63-130

 

 

Районні  загальноосвітні школи  І -  ІІ  ступенів

Швець Тетяна Володимирівна

Анастасівська

Р.65-490

 

Сапожник

Сергій

Васильович

Борисівська

Р.60-164

 

 

Горблюк

Валентина

Давидівна

Брониківська

Р.69-434

 

Халан

Микола Микитович

Броницька

Р.64-123

 

Шевчук Костянтин Володимирович

Варварівська

Р.62-740

 

Семенюк

Ігор

Борисович

В.Горбашівська

Р.68-222

Р.68-237

 

Смоляр

Володимир Іванович

Гірківська

Р.63-160

Ковальчук

Тетяна

Василівна

Дідовицька

Р.60-140

 

Ковальчук

Галина

Іванівна

Івашківська

Р.3–70-21

 

Лінкевич

Цезар

Петрович

Кленівська

Р.64-194

 

Захарчук

Юлія Володимирівна

Курчицька

Р.60-543

 

Жигун

Іван

Йосипович

Калинівська

Р.68-727

 

Петренко

Віта

Петрівна

К.Гутянська

Р.60-520

 

Чиж

Микола

Іванович

Лучицька

Р.61-646

 

 

Герус

Надія

Сергіївна

 

Суховільська

 

шк.68-778

с/р.68-969

Осадчук

Лариса

Володимирівна

С.Деражнянська

Р.62-647

 

Гордійчук Валентина Олександрівна

Стрієвська

Р.68-631

 

Алексеєва

Ольга

Миколаївна

Тальківська

Р.60-428

 

Стасюк

Віталій Михайлович

Таращанська

Р.60-340

 

Богинська

Анжела Олександрівна

Тупалецька

Р.64-583

 

Шостак

Анжела

Михайлівна

М.Цвілянська

Р.61-730

 

Гудзь

Олена

Павлівна

Немильнянська

Р.64-614

 

Чечет

Микола Васильович

Поліянівська

Р.60-230

 

Іванюк Михайло Михайлович

Червоновільська

с/р 64-118

дом. 6 4-212

Прищепа Людмила Валеріївна

Наталівська

Р.69-891

69-627дит.сад.

Токарчук

Ольга

Антонівна

Яворівська

Р.60-647

 

 

Районні  загальноосвітні школи І ступеня

Єфімчук

Віра   Миронівна

Жеребилівська

 

Юхова

Оксана  Миколаївна

Крайньодеражнянська

61-250

Киреєва

Таїсія  Антонівна

Майстровільська

63-110

Чорноус

Тетяна  Петрівна

Майстрівська

62-149

Фурман

Інна Юріївна

Маковицька

69-787

 

Дошкільні навчальні заклади 

Павловська

Тетяна  Леонідівна

 

Городницький ДНЗ №1

65-173

 

Касьян

Галина Анатоліївна

Городницький ДНЗ №2

65-268

Валага

Алла  Іванівна

Ярунський ДНЗ

63-241

Дереженко Валентина Володимирівна

 

В.Молодьківський ДНЗ

69-149

Скиба Наталія Ігорівна

В.Горбашівський ДНЗ

 

 

Чабан Марія Валеріївна

Кленівський ДНЗ

64-194

 

Зєва Анжела Миколаївна

Наталівський  ДНЗ

69-627

Косянчук Ірина Євгенівна

Несолонський ДНЗ

68599

Перестюк Людмила Робертівна

Орепівський ДНЗ

60675

Карплюк Анна Миколаївна

Піщівський ДНЗ

67-416

Данюк Наталія Вікторівна

Слободороманівське ДНЗ

61-491

Максимчук Наталія Андріївна

Стрієвський ДНЗ

68-632

Новаковська Тетяна Михайлівна

Суслівський ДНЗ

5-21-94

Маранчак Леся Вікторівна

Чижівський ДНЗ

68-466

Троцька Ольга Петрівна

Яворівський ДНЗ

60-632

Шапран Ніна Михайлівна

Новороманівський ДНЗ

67-656

Іваницька Марія Леонідівна

Таращанський ДНЗ

60-340,60327

Матвійчук Діана Вікторівна

Токарівський ДНЗ

64-336

Кравчук Надія Анатоліївна

Киянський ДНЗ

62-535

Нестерчук Галина Іванівна

Киківський ДНЗ

64-635

Чабан Марія Валеріївна

Кленівський ДНЗ

64-147

Михайлюк Галина Василівна

Жолобненський ДНЗ

 

Дмитришина Валентина Григорівна

Гульський ДНЗ

 

Городнюк Аліна Юріївна

Борисівський ДНЗ

60-710

Вишинська Любов Іванівна

Броницькогутянський ДНЗ

64-168

Попелюк Людмила Вікторівна

Колодянський ДНЗ

69-336

Артемчик Оксана Олександрівна

Косенівський ДНЗ

 

Бондарчук Алла Григорівна

Красилівський ДНЗ

60-321

Захарчук Валентина Миколаївна

Курчицькимй ДНЗ

60-518

Власенко Оксана Михайлівна

Пилиповицький ДНЗ

 

Марчук Тетяна Ігорівна

Червоновільський ДНЗ

64-118