Друк

Звернення громадян до райдержадміністрації за І квартал 2018 року

Новоград-Волинською районною державною адміністрацією вживаються заходи щодо забезпечення безумовного виконання вимог Закону України „Про звернення громадян", Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування".
Згідно затверджених графіків головою та його заступниками проводяться особисті прийоми громадян, а також виїзні прийоми за місцем проживання. Протягом першого кварталу 2018 року було розглянуто 23 звернення. Більшість питань, піднятих громадянами, вирішувалися під час прийому, а виконання решти доручень контролює відділ організаційно-інформаційної роботи райдержадміністрації.
За 3 місяці 2018 року до райдержадміністрації надійшло 300 звернень
(письмових - 277, усних – 23) від жителів району та іногородніх, що на 14 звернень більше, ніж за 3 місяці 2018 року. У своїх зверненнях громадяни порушили 300 питань, із них найбільше – питання аграрної політики та земельних відносин, соціального захисту.

До районної державної адміністрації за 3 місяці 2018 року надійшло 13 колективних звернень, що на 1 звернення менше, ніж за такий самий період 2017 року.
Протягом 3 місяців поточного року найчастіше громадяни зверталися із Гульської, Пилиповицької, Ярунської сільських рад та іногородні громадяни.
Станом на 31.03.2018 року із 300 звернень, які надійшли до райдержадміністрації, 166 задоволено та 66 роз"яснено, 68 перебуває на контролі.
З початку року до райдержадміністрації звернулося 1 багатодітна сім'я, 1 учасник бойових дій, 39 пенсіонерів.
Згідно розпоряджень голови райдержадміністрації з місцевого бюджету було надано разової грошової допомоги на загальну суму 96,6 тис. грн.
Звернення інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни у райдержадміністрації розглядаються першочергово.
Протягом першого кварталу 2018 року до райдержадміністрації надійшло та було розглянуто 10 запитів на публічну інформацію.
Усім заявникам на звернення та запити на публічну інформацію надаються письмові відповіді у термін відповідно до законів України „Про звернення громадян" та «Про доступ до публічної інформації».

Відділ організаційно-інформаційної роботи
апарату райдержадміністрації