Друк

Волков Юрій Васильович

Народився 24 червня 1989 року у місті Новограді-Волинському. Так склалося, що для маленького хлопчика Юрка після трьох років його життя рідним став дитячий будинок, що у Денишах, затим – роки навчання у школі-інтернаті міста Радомишля.
Після випуску з інтернату вступив до вищого професійного училища міста Овруча, де здобув професію електрика. Закінчивши навчання, Юрій Волков переїхав жити до матері у село Романівку Новоград-Волинського району. Підробляв у Овручі в столярному цеху, різноробочим на будівництвах, більше року - охоронцем в ТРЦ «Блокбастер» у Києві. У квітні 2016 року, підписавши контракт на військову службу, Юрій Васильович став до лав Збройних сил України. Служив у 54-му окремому розвідувальному батальйоні. 28 жовтня поблизу села Широкине Донецької області Юрій потрапив під потужний мінометний обстріл та отримав важкі поранення. 29 жовтня помер від шоку та множинних осколкових поранень у лікарні міста Маріуполя.
Юрій дуже хотів, щоб учителі школи-інтернату, де пройшло його дитинство, пишалися своїм вихованцем. Саме тому мріяв привезти їм у подарунок державний прапор, підписаний побратимами, чотирьох з яких уже немає. Не встиг...
Юрія Васильовича Волкова поховали 31 жовтня у Новограді-Волинському на Алеї Слави міського кладовища.