Друк

До відома громадян району, які користуються пільгами з урахуванням доходу!

.

Управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської районної державної адміністрації повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України № 389 від 04 червня 2015 р. визначено механізм реалізації права на отримання пільг з оплати за житлово-комунальні послуги та пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу, які надаються з урахуванням доходу.

Пільги громадянам (які мають на них право) надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім'ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, а це з 1 січня 2019 року-2690 гривень.
До сукупного доходу сім'ї пільговика враховується: пенсія, заробітна плата, грошове забезпечення, стипендія, соціальна допомога, доходи від підприємницької діяльності, допомога по безробіттю.
Якщо працездатна особа не працює, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць, а саме: з 1 січня 2019 року – 1921грн.
Особам, які мають право на пільгу з урахуванням доходу, необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення декларацію про доходи свої та членів сім'ї за 6 місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.
У разі коли середньомісячний дохід сім'ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.
Слід зазначити, що у разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу, у період її призначення, особам не нараховуються.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-40-36.

Т.в.о. начальника УПСЗН
Новоград-Волинської РДА О. Морозова