Друк

ДО ВІДОМА МЕЩКАНЦІВ с.НАТАЛІВКА та НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО району

.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території загальною площею 4,000га, з них: площею 1,7910га – для індивідуального садівництва, площею 1,7910га – з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «індивідуальне садівництво» та площею 0,418га – з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «землі загального користування», які розташовані на території Наталівської сільської ради Новоград-Волинського ради Новоград-Волинського району Житомирської області за межами населеного пункту».

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
Детальний план території загальною площею 4,000га, з них: площею 1,7910га – для індивідуального садівництва, площею 1,7910га – з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «індивідуальне садівництво» та площею 0,418га – з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «землі загального користування»
В детальному плані розроблено визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок.
Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.
2. Основні техніко - економічні показники:

Номер

п/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

1

Площа ділянки в межах відведення

м2/га

40000,0/4,000

2

Кількість земельних ділянок

 

36

3

У т.ч.

- площа забудови (орієнтовно на 1 земельну ділянку)

кв.м

4824

4

-площа твердого покриття проїздів, майданчиків

кв.м

4180

5

- площа садівництва

кв.м

30996

6

Відсоток озеленення

%

77

7

Площа окремих земельних ділянок

(Загальна площа земельних ділянок)

га

0,0990;0,10000

(3,5820)

8

Кількість мешканців садових будинків

Мешк.

108

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення
Замовник детального плану -Новоград-Волинська районна державна адміністрація
Розробник детального плану - ПП «Квадрат-2»
Підстава для проектування: Розпорядження голови Новоград-Волинської РДА Житомирської області від 20.02.2018р. № 195 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки».
Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб зацікавлених у розробці містобудівної документації.

4. Ознайомитися з проектом детального плану можна в приміщенні Наталівської сільської ради (с. Наталівка, приміщення сільської ради) та у відділі містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації (м. Новоград-Волинський, вул. Шевченко,16, ІІІ поверх каб.75)
Строк ознайомлення 1 місяць.
5. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій
Відповідальний за організацію розгляду пропозиції - землевпорядник сільської ради.
6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 28.05.2018 р. до 28.06.2018 р. за адресою: 11760, Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Наталівка, вул. Пушкіна, 21
7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюнення, експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)
Громадські обговорення відбудуться о 12 годині, 29 червня 2018 року, у приміщенні Наталівської сільської ради за адресою: 11760, Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, с. Наталівка, вул. Пушкіна, 21.
Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.