Друк

Серпень 2015. Проведено рейд по виявленню неповнолітніх у розважальних закладах у нічний час

На минулих вихідних був проведений нічний рейд в пошуках неповнолітніх, які після десятої вечора ходять на дискотеки та клуби та вживають алкоголь.

На виконання доручення голови райдержадміністрації, службою у справах дітей було організовано та проведено спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, сектору кримінальної міліції у справах дітей, відділу освіти та засобів масової інформації 07.08.2015 року профілактичний рейд по перевірці дотримання режиму роботи закладів культури з метою недопущення перебування в них дітей в вечірній час без супроводу дорослих, недопущення реалізації та вживання тютюнових, алкогольних, наркотичних засобів на території Пищівської, Повчинської та Ярунської сільських рад.

За результатами рейду складено адміністративні протоколи:
- ст. 180 – 1 КУпАП «Порушення порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування» притягнуто 1 посадову особу;
- ст.184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» - притягнуто 3 батьків;
- ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп'яніння» притягнуто 1 особу;
- ст. 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді» притягнуто 1 неповнолітнього.

В.Ф. Бойко,
начальник служби
у справах дітей

Фото: газета "Лесин край"

joomlamodniyportal.ru