Друк

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ! РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - 2018

.

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ! РОЗПОЧАТО ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ - 2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" затверджено новий порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, а також нове типове положення про громадську раду при органах виконавчої влади.
Відповідно до затверджених документів, громадськість отримає більш дієвий інструмент залучення до формування та реалізації державної політики, зокрема, органи влади мають обов'язково проводити консультації з громадськістю з певних питань, а громадські ради стають більш дієвими виборними колегіальними консультативно-дорадчими органами.
Громадські ради утворюються для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Членами громадської ради можуть бути представники інститутів громадянського суспільства: громадських, релігійних,благодійних організацій; професійних спілок та їх об'єднань; творчих спілок; асоціацій; організацій роботодавців; недержавних засобів масової інформації; інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства.
23 лютого 2018 року розпорядженням голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації сформовано ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
ДО УЧАСТІ В СТВОРЕННІ НОВОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

Для цього Вам необхідно:
1. Подати до 19 березня 2018 року до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (приклад заяви розміщений на офіційному ВЕБ-сайті райдержадміністрації за адресою www.nvrda.com.ua «Громадська рада» або можливо отримати в каб. 67 Будинку рад). Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 11708, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка,16, каб. 67, відділ організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації (з 8.00 до 16.00 год.) та дублювати у електронному вигляді на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. До заяви у обов'язковому порядку додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4);
- Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
-
3. Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 19 березня 2018 року о 15.00 год.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 19 квітня 2018 року (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлена пізніше).
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано склад та керівництво громадської ради при Новоград-Волинській районній державній адміністрації та розглянуто основні напрямки роботи нової громадської ради.
Довідки та консультації за телефонами: (04141) 2-43-66 Пагута Віта Дмитрівна
Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства.
Запрошуємо надсилати свої пропозиції щодо діяльності громадської ради на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!