Друк

Про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації протягом тижня 03.05.17 -05.05.17

Протягом тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із с. Чижівка, с.Гульськ, с.Колодянка, с.Велика Горбаша, смт.Городниця, с.Ярунь, м.Новоград-Волинський, с.Наталівка з питань:
- оздоровлення підопічних дітей;
- стану внутрішньо сімейних відносин;
- оформлення опіки над дитиною;
- захист майнових та житлових прав;
- участі у вихованні дитини.
Проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини Новоград-Волинської райдержадміністрації, на якій прийнято наступні рішення:
1. Позбавлення батьківських прав;
2. Повернення малолітніх дітей з обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради в рідні сім'ї;
3. Відрахування з числа учнів неповнолітніх студентів;
4. Зняття з соціального супроводу сім'ю, у якій виховується неповнолітня дитина, яка зазнала насильства в сім'ї та залишити перебувати сім'ю на обліку сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, проведення соціальної роботи з сім'єю;
5. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей,які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають та поставлені на облік служби у справах дітей райдержадміністрації.
З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей здійснено профілактичні рейди на території Пищівської, Гульської, Ярунської, Майстрівської сільських рад, під час яких обстежено 21 дітей із 10 сімей, проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з 10 батьками щодо неналежного виконання ними батьківських обов'язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.
Взято участь у розгляді 2-х кримінальних справ (по обвинуваченню характеру). 

Служба у справах дітей райдержадміністрації