Друк

Про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації протягом тижня 17.04.17 -21.04.17

Протягом тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із смт. Городниця, с.Токарів, с.Кикова, с.Наталівка, с.Варварівка, с.Перемога з питань:
- захисту житлових прав неповнолітньої дитини;
- залучення до навчання дитини під опікою;
- стану відвідування школи підопічною дитиною;
- участі одного з батьків у вихованні дитини;
- оздоровлення дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.
З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей здійснено профілактичні рейди на території Поліянівської, Брониківської та Киківської сільських рад, під час яких обстежено 14 дітей із 3 сімей, проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з 3 батьками щодо неналежного виконання ними батьківських обов'язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.
Проведено інформаційно-просвітницькі заходи серед учнів Киківської, Стрієвської, Суслівської та Гульської загальноосвітніх шкіл з метою профілактики правопорушень та негативних дій, перебування у місцях масового відпочинку молоді у вечірній час.
Взято участь у селекторній нараді «Про основні пріоритети державної політики у соціальній сфері з питань забезпечення прав дітей в регіоні»
Взято участь у розгляді 2 кримінальних справ (про обвинувачення неповнолітніх у вчиненні кримінальних правопорушень).
Надано статус дітей-сиріт 3 дітям із с.Жолобне.

Служба у справах дітей райдержадміністрації