Друк

Про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації протягом тижня 03.04.17 -07.04.17

Протягом тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із смт. Городниця з питання купівлі житлового будинку для неповнолітньої дитини.
З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей здійснено профілактичні рейди на території об'єднаних територіальних громад с.Чижівки (с.Красилівка, с.Таращанка, с.Чижівка), смт.Городниця, Броницькогутянської, Киківської сільських рад, під час яких обстежено 16 дітей із 8 сімей, проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з 10 батьками щодо неналежного виконання ними батьківських обов'язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.
Проведено спільно з працівниками Новоград-Волинського відділу поліції лекції щодо профілактики правопорушень серед учнівської молоді в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Таращанській ЗОШ І-ІІ ступенів.
Взято участь у розгляді 2 кримінальних справ (про обвинувачення неповнолітніх у вчиненні кримінальних правопорушень).
Знято 1 дитину з обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, у зв'язку з тим, що дитина постраждала від психологічного насильства.

Начальник служби В.Ф.Бойко