Друк

Про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації протягом тижня 06.03.17 -10.03.17

Протягом  тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із с.Барвинівка, с.Нова Романівка, с.Кикова:

-                     повернення дитини в рідну сімю ;

-                     влаштування дитини-інваліда до дитячого будинку - інтернату;

-                     визначення місця проживання дітей.

З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей здійснено профілактичні рейди на території Киківської сільської ради (с.Немильня). Обстежено 7 дітей із 3 сімей,  проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з 3 батьками щодо неналежного  виконання ними  батьківських обов’язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання та утримання дітей.

Проведено індивідуально-профілактичні бесіди з 2 неповнолітніми, які вчинили правопорушення про недопустимість скоєння повторних злочинів.

Взято участь у розгляді  1 кримінальної справ по обвинуваченню неповнолітніх.

Влаштовано 1 дитину (с.Теснівка) до Обласного спеціалізованого будинку дитини у зв’язку зі складними матеріально-побутовими умовами проживання.

Взято на первинний облік дитину, позбавлену батьківського піклування, зібрано пакет документів та підготовлено проект розпорядження про надання юридичного статусу дитині. 

Служба у справах дітей
Новоград-Волинської райдержадміністрації