Друк

Про роботу служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації протягом тижня 27.02.17 -03.03.17

Протягом тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із с.Броники, с.Пилиповичі, с.Красилівка, с.Маковиці щодо:
- оформлення документів для вступу до ВНЗ;
- надання дозволу на відрахування з ПТУ;
- залучення до навчання;
- повернення дитини з до рідної сім'ї з будинку дитини.
З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей здійснено профілактичні рейди на території об'єднаної територіальної громади Чижівської сільської ради (с.Красилівка, с.Таращанка), Майстрівської та Суслівської сільських рад. Обстежено 9 дітей із 5 сімей, проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з 5 батьками щодо неналежного виконання ними батьківських обов'язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.
Проведено індивідуально-профілактичні бесіди з 2 неповнолітніми, які вчинили правопорушення про недопустимість скоєння повторних злочинів.
Взято участь у розгляді 2 кримінальних справ по обвинуваченню неповнолітніх.
Поповнено 1 дитиною дитячий будинок сімейного типу району.
Підготовлено 2 проекти розпоряджень про влаштування малолітньої дитини до будинку дитини у зв'язку зі складними матеріально-побутовими умовами проживання та про призначення опікуна.  

Служба у справах дітей
Новоград-Волинської райдержадміністрації