Друк

ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА ПЕРІОД З 10.01.2017 - 13.01.2017

Протягом тижня начальником та спеціалістами служби у справах дітей проведено прийом громадян із с.Ярунь, с.Пилиповичі з питань:
- усунення перешкод побачень родичів із малолітньою дитиною, надано відповідні рекомендації та консультації.
- підготовки документів про вчинення правочинів щодо нерухомого майна, яке належить малолітнім дітям на праві користування, підготовлено відповідний проект розпорядження.
З метою раннього виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, запобігання їх загибелі від переохолодження здійснено профілактичні рейди на території Ярунської, Дідовицької, Майстрівської та Токарівської сільських рад, під час яких обстежено 21 дитину із 10 сімей, проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди з 12 батьками щодо неналежного виконання ними батьківських обов'язків, під час яких наголошено про відповідальність згідно чинного законодавства та можливі наслідки за ухилення від виконання обов'язків щодо виховання та утримання дітей.
Підготовлено проект розпорядження про влаштування малолітньої дитини до будинку дитини у зв'язку зі складними матеріально-побутовими умовами проживання.
Взято участь у розгляді 2 цивільних справ (про визначення місця проживання дитини з одним з батьків та про розподіл спадщини) та 1 кримінальної справи (про обвинувачення неповнолітнього у вчиненні кримінального правопорушення).
Взято на первинний облік дитину – сироту, зібрано пакет документів та підготовлено проект розпорядження про надання юридичного статусу дитині.