Друк

Прийомні сім'ї в Новоград-Волинському районі

Держава створила всі умови для того, щоб кожна дитина, яка втратила батьків, виховувалася в сім'ї, а не у спеціалізованому закладі.

Створення прийомної сім'ї як альтернативної форми влаштування дітей, розпочато в нашому районі у 2007 році. Сьогодні у 5 прийомних сім'ях виховується 14 дітей (за фактичним місцем проживання).

У жовтні 2007 року сином поповнилася родина подружжя Козаченко Наталії Феліксівни та Козаченка Петра Миколайовича з с. Олександрівка. Ярослав гордість та надія прийомних батьків, які створили для свого сина найкращі умови для всебічного та повноцінного розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

У мальовничому селі Несолонь знайшли свою родину троє малолітніх дітей з однієї біологічної сім'ї. Олена Дмитрівна Мозгова та Юрій Георгійович Шевчук створили родинний затишок для трьох малюків. Сьогодні Артур і Аліна та Юрко вже школярі. Вони із задоволення відвідують школу та допомагають батькам.

 

 

 

 

 

Маленька Надійка з далекого Єланецького району Миколаївської області знайшла нову родину в смт. Городниця. Прийомна мати, Черенович Світлана Леонідівна, піклується, щоб дівчинка зростала в любові і достатку.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

  

На вихованні у Оксани Василівни і Миколи Миколайович Шевелюків з с. Ярунь троє братів. Батьки надали їм свою любов та родинний затишок. Стали школярами Сашко, Максимка та наймолодший Олексій. Брати ростуть щасливими адже поруч люблячі батько і матуся.

  

 

 

 

 

 

Кожна дитина мріє жити з мамою і татом, відчувати їх любов і увагу.
Сім'я Герасимчуків з с. Гульск виявила бажання поповнити свою родину дітьми. Батьки впевнені, що на любов та щиру турботу дітки завжди віддячать тим самим, і в результаті всі будуть щасливими. Яніна та Вероніка добре навчаються у школі. Маленький Іванко –улюбленець усієї родини.
Рідні діти Андрій та Павло підтримали бажання батьків узяти на виховання дітей, обділених долею. Вони допомагають батькам у вихованні прийомних дітей. Велика родина живе дружньо і весело у праці та турботах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийомна сім'я є однією з форм влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомна сім'я - це сім'я або особа, що не перебуває в шлюбі, яка добровільно взяла із закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, від 1 до 4 дітей на виховання та спільне проживання.

За більш детальною інформацією з питань створення прийомної сім'ї пропонуємо звернутись до служби у справах дітей районної державної адміністрації, каб.101, вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, тел. (04141) 5-63-45.