Друк

Опіка (піклування) над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування

Службою у справах дітей райдержадміністрації постійно проводиться робота щодо влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання.

Опіка є найпоширенішою формою сімейного виховання дітей, в якій опікуни здебільшого перебувають в сімейних, родинних відносинах із дітьми.
В Новоград-Волинському районі проживають 65 сімей, в яких виховуються 70 підопічних дітей. Дідусі та бабусі, тітки та сестри піклуються про своїх підопічних.

Опіка та піклування встановлюється над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Опіка - встановлюється над дитиною, яка не досягла 14- ти річного віку.
Піклування - встановлюється над дитиною у віці від 14- ти до 18- ти років.

Опіка встановлюється за місцем проживання особи, яка потребує опікуна, або за місцем проживання опікуна.

Турботу про своїх рідних онуків Володимира та Андрія взяла на себе Лідія Андріївна Осадчук с. Колодянка. Вона вчить їх бути чуйними, відвертими та щирими. Старший онук Володимир вже повнолітній, опановує професію будівельника, молодший – перший помічник бабусі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Свою любов і душевне тепло віддає улюбленим онукам Михайлу та Наталії Потайчук Валентина Кирилівна з с. Червона Воля. Основним принципом її виховання є підтримка та розуміння підопічних. Діти намагаються не підводити бабусю: допомагають в усьому, добре навчаються.

 

 

 

 

 

 


Для маленької Надійки та Сашка бабуся Нечипорук Валентина Іванівна з с. Колодянка стала і батьком і матір'ю. Вона робить все, щоб її онуки зростали в любові і злагоді, любили свою країну, пишалися рідним краєм.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Кравчук Світлана Петрівна з с. Колодянка створила сімейний затишок для сестричок Ганни та Ніни.
Дівчатка допомагають по господарству, полюбляють куховарити, вишивати, добре навчаються у школі, планують своє щасливе майбутнє.

 

 

 

 

 

 


Якщо у Вас виникнуть запитання з цього приводу, пропонуємо звернутись до служби у справах дітей за більш детальною інформацією до служби у справах дітей районної державної адміністрації в каб.101, вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, тел. 5-63-45.