Друк

Дитячі будинки сімейного типу в Новоград-Волинському районі

Розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, підтримка сімей, у яких вони виховуються, зменшення кількості таких дітей у інтернатних закладах є одним із головних завдань державної політики в галузі захисту прав дитини.

 

В районі функціонує 4 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 30 дітей.

В родині Каратаєвої Наталії Михайлівни та Лобазова Володимира Сергійовича с. Городище виховується 10 дітей. Батьки-вихователі дбають про гармонійний розвиток дітей, вчать їх бути самодостатніми, впевненими у собі.

 

 

 

 

 

 

 

 

В родині Ковчан Тетяни Василівни з с. Гульськ в атмосфері сімейного затишку, згуртованості зростають 8 дітей. Двое стариших дітей пішли в самостійне життя, але контакт з родиною не втратили. Старші вихованці вже здобувають професію. Молодші господарюють вдома, вони надійні мамини помічники. Діти відпочивали в Карпатах.

 

 

 

 

 

 

 

В одну гарну родину, яка живе спільними турботами, об'єднала 8 дітей Антоніна Миколаївна Сідловська з с. Гульськ. В цьому році старші діти-вихованці вступають до навчальних закладів, молодші – мають можливість відпочити від шкільних турбот в Карпатах.

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування службою у справах дітей постійно здійснюється контроль за умовами проживання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На кожного вихованця дитячого будинку сімейного типу, прийомну або підопічну дитину призначено та регулярно виплачується державна соціальна допомога за принципом "гроші ходять за дитиною". Діти забезпечені необхідним одягом, взуттям та повноцінним харчуванням.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім'я, яка створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви маєте бажання подарувати нову СІМ'Ю дитині або підлітку, що втратили своїх рідних, якщо у Вас виникнуть запитання з цього приводу, пропонуємо звернутись до служби у справах дітей за більш детальною інформацією до служби у справах дітей районної державної адміністрації в каб.101, вул. Шевченка, 16, м. Новоград-Волинський, тел. (04141) 5-63-45.