Друк

Найкращий подарунок

19 грудня у Великомолодьківській школі відбулося подвійне свято. Того дня тут урочисто зустріли не тільки день святого Миколая.
Ще одна пам’ятна подія  наповнила його особливим змістом –  вручення ордера на житло дітям,  позбавлених батьківського піклування.

Щиро привітали присутніх із прекрасним святом голова райради Ф. В. Весельський, перший заступник голови райдержадміністрації Р. М. Кирилюк, заступник голови РДА Н. В. Даниленко. Вони також вручили подяки реальним «Миколаям», які завжди допомагають школярам – приватним підприємцям В. В. Черевку і О. М. Медвєдєву.

Далі відбулось справжнє диво. Уперше за роки незалежності у   нашому районі отримують житло в рамках цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Обласна і районна влада виділили кошти на придбання житла дітям, позбавлених батьківського піклування. Заступник голови РДА Н. В. Даниленко і начальник служби у справах дітей В. Ф. Бойко перебрали безліч варіантів, переглянули десятки будинків, об’їздили багато сіл у пошуках потрібного. Адже насамперед була основна вимога – щоб житло було недалеко від міста. І потрібний варіант знайшли у Великому Молодькові. За кошти обласного і районного бюджетів тут придбали будинок за 60 тисяч гривень.

Для учениці Житомирського професійного політехнічного ліцею  Аліни Будерацької цей день назавжди залишиться у пам’яті теплим спогадом про важливу подію у її житті – нарешті вона має власний будинок…

Ключі й ордеру на право власності будинку Аліні вручили голова районної ради Ф. В. Весельський і перший заступник голови РДА Р. М. Кирилюк.

«Будинок мені дуже подобається, – схвильовано говорила Аліна. Єдине, що потрібно зробити – невеличкий косметичний ремонт, тоді мій брат Микола і сестричка Сніжана, які живуть і навчаються у Бердичеві, зможуть приїжджати до мене у гості».

Наприкінці свята Миколая усі діти отримали подарунки.

Чітка організація дійства і творчий підхід директора школи О. В. Бармака і педагогічного колективу подарували яскраві  і незабутні святкові хвилини усім присутнім.


 Газета «Лесин край» Інна Левицька