Друк

Державна підтримка тимчасово переміщеним особам

Відповідно до інформації сільських та селищних голів в районі проживає 230 осіб, які прибули з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Управлінням праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської райдержадміністрації видано 150 довідок про взяття на облік таких осіб та занесено в базу даних згідно постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 01 жовтня 2014р.

 Переміщені особи, які зареєструвалися в управлінні праці та соціального захисту населення та отримали довідки про взяття на облік (внутрішньо переміщених осіб), мають право оформити щомісячну адресну допомогу відповідно до постанови КМУ №505 від 01 жовтня 2014р. в розмірі: для непрацездатних осіб(пенсіонери, інваліди, діти) – 884 гривні на одну особу.

Для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу

Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги кожного члена сім’ї та не може перевищувати 2400 гривень.

Також після отримання довідки призначаються  та продовжуються виплати пенсії, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій. Тому хто не зареєструвався в районного управлінні праці та соціального захисту населення має право звернутись та отримати довідку про реєстрацію до 31 грудня 2014року.    

Начальник управління                                                         
 Л.А.Андрущенко