Друк

Святий Миколай з любов’ю до дітей

Читачі районної бібліотеки для дітей завжди з особливим нетерпінням чекають 19 грудня, бо свято Миколая пов’язане з подарунками та гарним настроєм. Працівники бібліотеки запросили своїх читачів на районне свято «Святий Миколай з любов’ю до дітей».

 В бібліотеці цього дня було весело і гамірно, адже приїхали діти і бібліотекарі з Ужачина, Пилипович, Нової Романівки, Стрієви, Городниці, Канун. Завітали місцеві читачі бібліотеки, вихованці ДНЗ № 9 «Теремок» та учні недільної школи Храму Святих Царських мучеників і страстотерпців зі своїм наставником протоієреєм Петром.

Ведучі заходу – бібліотекар сільської бібліотеки с.Пилиповичі Опанасюк Я.В. та директор Будинку культури Янчук А.О. ознайомили присутніх з життям Святого Миколая, історією свята, народними віруваннями, прикметами, пов’язаними з ним. Отець Петро щиро привітав присутніх зі святом, побажав усім миру і злагоди, здійснення бажань.

У виконанні дітей лунали вірші, пісні про Святого Миколая та про зиму, діти, особливо найменші, із задоволенням відгадували загадки. Гучними оплесками супроводжувалися виступи учнів недільної школи Анни Славушевич та Наталії Славушевич із Пилипович, Козир Тетяни і Осіпчук Оксани з Яруня, Роман Юлії та Ничипорук Ілони з Нової Романівки, Возняк Валерії та Руденко Діани з Ужачина, Груздюк Руслани зі Стрієви. А в ролі Святого Миколая роздавав подарунки учасникам і гостям Десяк Олександр – другокласник з с.Пилиповичі. Діти раділи солодощам, які надали відділ культури РДА, Благодійний фонд Литвина «Майбутнє Полісся» та ПП Махновецький О.П.

Завідуюча районною
бібліотекою для дітей
Данюк О.Б.