Друк

Святий Миколай на гостинах у Великому Молодькові

19 грудня всі православні християни світу відзначають чудове свято – День Святого Миколая. Як відомо, його постать є однією з найбільш шанованих у світі, тому це свято з особливим трепетом очікують всі віруючі люди. Проте, все ж найбільшими шанувальниками Дня Святого Миколая є дітлахи, адже у цей день вони знаходять під подушками подарунки, які їм залишив Святий.

 Яскраве свято 19 грудня організувала Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Тут були присутні: перший заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Р.М. Кирилюк, заступник голови Новоград-Волинської РДА Н.В. Даниленко, голова районної ради Ф.В. Весельський, начальник служби в справах дітей РДА В.Ф. Бойко та виконуюча обов’язки сільського голови Н.М. Храбан.

Роман Миколайович Кирилюк та Франц Вікторович Весельський привітали всіх присутніх зі святом та побажали дітям щасливого дитинства, миру всім, казки та попросили допомоги у досягненні цього всього у Святого Миколая.

Свято завершилося врученням дітям подарунків від Святого Миколая. Та головним подарунком було придбання будинку для Будерацької Аліни, яка з числа позбавлених батьківського піклування.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю РДА