Друк

ПОДАРУНКИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Серед зимових календарних свят день Святого Миколая займає особливе місце. Вважалося, що саме цей святий захищає людей від стихійного лиха, особливо на воді. Однак для сучасних дітей день Святого Миколая асоціюється з сімейним затишком, подарунками і, звичайно, передноворічними дивами.

 За західними легендами, Миколай приносить подарунки всім дітям, а особливо він опікується малечею, яка обділена батьківським теплом і щедротами долі. Отож, не дивно, що дітлахи з нетерпінням чекають цього дня. І чекають не даремно.

У день Святого Миколая районна влада привітала з цим чудовим дитячим святом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають у с. Гульськ та с. Городище.

У Гульську отримали подарунки троє прийомних дітей сім’ї Герасимчуків та вихованці двох дитячих будинків сімейного типу (по вісім дітей у кожному), мами-виховательки яких - Антоніна Миколаївна Сідловська та Тетяна Василівна Ковчан.

У с. Городище подарунки передано дев’ятьом дітям будинку сімейного типу, мама-вихователька якого – Караєва Наталія Михайлівна.

Всі діти, позбавлені батьківського піклування до Нового Року обов’язково отримають свої подарунки.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю РДА