Друк

Обласний фестиваль-конкурс Зимова казка

Кожен Новий Рік – це особливе свято, повний чарівності, таємничості, мерехтіння пухнастої мішури на ялинці і блиски бенгальських вогнів на  ялинкових іграшках – кулях, зірках, дзвіночках.

 Додати в казкову і дивну атмосферу ще більше радості і веселощів, беручи безпосередню участь у створенні новорічного настрою, дуже просто. Можна зробити новорічні прикраси своїми руками та прикрасити ними будинок, придумати і змайструвати іграшки для красуні-ялинки, зшити яскраві, оригінальні вбрання і зробити найрізноманітніші маски – знайте, ваша фантазія не має кордонів і меж!

12-13 грудня  в  м. Житомир, на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  відбувся обласний фестиваль-конкурс « Зимова казка.».  Команду від районного центру творчості, спорту та туризму учнівської молоді представляли учні:  Киянської,  Пилиповицької та   Токарівської ЗОШ І-ІІІ ст. по напрямках: різдвяні вінки та зірки;  дідухи;  павуки та їжаки; декоративні ялинки; ялинкові прикраси;  новорічні маски ; вітальні листівки та новорічні газети.  На конкурс-виставку  прибули 22 делегацій взяли участь 150 учасників з 17 районів та 4 міст області.

Наша команда здобула почесне ІІ - загальнокомандне місце.
Вітаємо переможців:
Абсолютна перемога в номінації – дідухи  у  Ляхович Ірини
( учениці 9 класу  Киянської  ЗОШ І-ІІІст.)
Абсолютна перемога в номінації - декоративні ялинки у Герасимчук Лесі ( учениці 10 класу  Киянської  ЗОШ І-ІІІст.)
Абсолютна перемога в номінації – новорічні газети та листівки у Деюн Анастасії
(учениці 10 класу  Токарівської  ЗОШ І-ІІІст. )

І -місце в номінації -  різдвяні вінки  у Мельник Тетяни
( учениці 8 класу  Киянської  ЗОШ І-ІІІст.)
ІІ- місце  в номінації – павуки, їжаки у Мельник Тетяни
(студентки І-курсу Корецького ВПУ)

 Щиро дякуємо  ВАМ діти і бажаємо:
Дружби, радості і сміху,
Нових
 звершень, сил, успіху,
Життя в щасті і в ладу,
Ми Вам щиро бажаємо
У наступаючому році!

Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім тим, хто  брав участь у наших різноманітних  конкурсах, виставках. змаганнях  та заходах. Сподіваюся на нашу подальшу співпрацю, бажаю всім успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров'я та гарного настрою.

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом,  домівки повняться добром,  радістю та Божим благословінням,  а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2015 рік  буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!  Миру, злагоди, добробуту вашим родинам і нашій незалежній Україні!

Валентина Подкаура
(директор РЦТСТУМ)