Друк

Чарівне мереживо Новорічних свят

Взимку, коли сніг вкриває своєю ковдрою подвір'я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають зимові свята, що пов'язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв.

Друк

11 кроків до об'єднання

У 2015 році активно стартувала реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади. Як відомо, на Житомирщині цей процес підтримали жителі 49 місцевих рад, або 152 села та селища із семи районів.

Друк

Про американську програму бізнес стажування «Управління ланками поставок»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління ланками поставок».

Друк

Засуджено за ухилення від мобілізації

Вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 22 грудня 2015 року за вчинення злочину, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України, а саме за ухилення від призову за мобілізацією, засуджено мешканця м. Новоград-Волинський.

Друк

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ

24 грудня ц.р. Верховною Радою України прийнято Закон України № 915-VIII «Про внесення змін до додатків № 3 та № 7 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» щодо видатків Пенсійного фонду України»

Друк

Учасники АТО можуть отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в санаторіях України

На виконання Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції» від 18.03.2015 №150/2015, бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції»

Друк

Повноцінний дитячий садочок для дошкільнят Колодянки та Кожушок

29 грудня стало гарним завершенням 2015 року для дошкільнят району. Цього дня Колодянський дошкільний навчальний заклад було переведено у повноцінний. А це в першу чергу створення 5 нових робочих місць, що для села є досить важливим чинником.