Друк

Віктор Янукович доручив забезпечити фінансування робіт із реконструкції Національного музею Тараса Шевченка

.

Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову забезпечити фінансування ремонтно-реставраційних робіт і робіт із реконструкції Національного музею Тараса Шевченка. Таке доручення Глава держави надав під час проведення Ради регіонів у четвер.

2014 рік стане роком широкого святкування 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. У рамках підготовки до святкування в Національному музеї Тараса Шевченка та його філіях у Києві тривають масштабні ремонтно-реставраційні роботи.

Доручення підписано у зв’язку з тим, що раніше, через зрив опозицією сесії Київської міської ради, на якій мали розглядатися питання бюджету міста, зокрема з фінансування робіт у Музеї, виникла небезпека зриву графіка робіт. У зв'язку із ситуацією, що склалася, колектив Музею звернувся до Президента з проханням не допустити зупинки робіт.

Як неодноразово зауважували представники влади, вже в березні відвідувачі зможуть побачити оновлений музей, який має відповідати всім сучасним стандартам. Заходи, в тому числі й міжнародні, заплановані відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича №257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка» від 11 квітня 2012 року.

Прес-служба
Президента України