Warning: Declaration of JCacheControllerPage::store($wrkarounds = true) should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/nvrdacom/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nvrdacom/public_html/libraries/joomla/application/application.php on line 481

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nvrdacom/public_html/libraries/joomla/application/application.php on line 455
Новоград-Волинська районна державна адміністрація
Error
  • Error loading component: com_media, 1

Warning: Declaration of JCacheControllerView::get(&$view, $method, $id = false, $wrkarounds = true) should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/nvrdacom/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0
Print

СТАРТИ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

Наймасовішим видом спорту у школярів району є волейбол. По 21 команді юнаків та дівчат вийшли на старти зональних змагань. Переможці зональних змагань зустрілись в спортивному залі Новороманівської школи щоб в особистих поєдинках визначити чемпіонів району.

Print

ЯК ОБРАТИ СВІЙ ШЛЯХ У ЖИТТІ

На базі Федорівської школи пройшов семінар-практикум для вчителів початкових класів з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів через впровадження традиційних та інноваційних методик». Мета семінару: удосконалення фахової майстерності вчителів початкових класів, ознайомлення з традиційними та інноваційними підходами до навчально-виховного процесу у класі з малою наповнюваністю, вироблення рекомендацій щодо впровадження сучасних методів та прийомів у навчально-виховний процес початкової школи. У семінарі взяли участь 20 вчителів району.

Print

ЗМАГАЮТЬСЯ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

На базі Новоград-Волинського колегіуму були проведені районні змагання на особисто-командну першість зі стрільби з пневматичної  гвинтівки, присвячені 20-й річниці утворення Збройних Сил України, в яких взяли участь 18 ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Print

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ З ПРИВОДУ ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр.

Шановні співвітчизники!

  Як і щороку, в останні тижні листопада ми з великою скорботою згадуємо жертви найбільшої трагедії в історії українського народу – Голодомору 1932-33 рр.  Близько десяти мільйонів заморених голодом, знищених злою волею держави, – таким є наслідок Голодомору. 55,5 тисяч смертей на день, 2300 – на годину, майже 40 – щохвилини. Свідомість відмовляється сприймати такі цифри, але вони – реальність. Так діяла тодішня влада для того, щоби знищити тих, хто не поділяв її ідеологію, а тих, кого не знищено – залякати.

Print

Школи передового педагогічного досвіду як джерела формулювання нових актуальних наукових завдань

23 листопада на базі Слободороманівської гімназії відбулося засідання районної Школи передового педагогічного досвіду (ППД) вчителів української мови та літератури на тему «Формування творчої особистості як першозавдання вивчення української мови та літератури в школі», участь у якому взяли філологи шкіл району.

Print

Група взаємопідтримки прийомних батьків – один з пріоритетних напрямків роботи ЦСССДМ району

23 листопада відбулося засідання групи взаємопідтримки прийомних батьків, батьків-вихователів прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з теми «Проблеми сімейного виховання. Типові помилки батьків».

Print

НА МІСЦІ НЕПРОЛАЗНИХ ХАЩІВ ЗБУДОВАНО ДОРОГУ

Якби три місяці тому хтось сказав, що у Дзержинському та Червоновільському лісництвах будуть збудовані дороги, цьому б ніхто не повірив. Вирішили б, що жартують…Але саме за такий термін лісівники Городницького держлісгоспу, який очолює Віктор Сергійович Мельник, зуміли прокласти понад 6 км лісової дороги автомобільного типу на території Червоновільського лісництва.