Останнє оголошення

"Телефон довіри"

У п'ятницю, 15 червня, за тел.: 5-31-61 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Анатолійович Антипчук.

Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 25.06.2018 - 01.07.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 25 червня по 01 липня 2018 року

Детальніше...
Друк

Навчально-методичні тренінги з питань запровадження Державного стандарту початкової освіти

.

З 4 по 22 червня 2018 року в рамках підготовки до роботи в умовах Нової української школи відбулися ІІ та ІІІ сесії навчально-методичних тренінгів з питань запровадження Державного стандарту початкової освіти. Їх учасниками були 48 вчителів початкової ланки ЗЗСО району, Брониківської, Городницької, Піщівської та Чижівської ОТГ, які в 2018-2019 навчальному році будуть працювати в 1 класі.

Друк

Вітання та урочистості з нагоди свята Дня державної служби України

.

Цього року виповнюється 100 років з впровадження в Україні сучасної державної служби. Своїм корінням вона сягає часів княжої Русі, за часи держави Богдана Хмельницького вона набуває свого розвитку. Але, як окремий інститут державної служби у її нинішньому розумінні, з'явилась за часів гетьмана Павла Скоропадського.

Друк

Подорож в країну Прав Молоді

.

Молодь – це наше майбутнє. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди у житті кожної людини, але й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Друк

День державної служби

.

Шановні державні службовці! Щиро вітаємо вас із нагоди професійного свята.
Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму.

Друк

22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

.

Шановні земляки!
22 червня 1941 року розпочалась найжахливіша війна в історії нашого народу.
Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі – таке не стирається з історичної пам'яті.