Друк

З 90-річним ювілеєм привітали жительку села Борисівка

.

1 липня 2019 року свій 90-річний ювілей зустріла жителька с. Борисівка Дмитришина Євгенія Іванівна.

В затишний будинок, де проживає ювілярка, з вітальним листом від районної державної адміністрації з квітами і подарунком та щирими побажаннями завітали заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Морозова О.О., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоград-Волинського району Івасів Н.Ф., завідувач відділення соціальної допомоги вдома Гуріна М.П.
На долю Євгенії Іванівни випало багато випробувань: голодомор, війна, повоєнна відбудова.
Народилась і все своє життя пропрацювала у рідному селі. Тут вийшла заміж, разом із чоловіком побудували будинок, народили і виховали 3-х дітей, має 7 внуків, один правнук і два праправнуки.
Нині ювілярка проживає одна. Але вона завжди сповнена постійною турботою, увагою і теплом рідних. Бабуся доглянута та має все необхідне. Допомагає і соціальний робітник Мамаєва Раїса, яка вчасно забезпечить продуктами харчування, медикаментами, допоможе на присадибній ділянці.
Не дивлячись на всі життєві виклики ювілярка зберігла у своєму серці доброту та любов, якими і донині ділиться із своїми рідними.
Як кожна літня людина, Євгенія Іванівна сердечно раділа гостям, була вдячна за привітання, турботу та увагу.

За інформацією районного територіального центру

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8988-z-90-richnim-yuvileem-privitali-zhitelku-sela-borisivka#sigProGalleria5b41b219df
joomlamodniyportal.ru