Друк

«З глибин віків плекалась мова»

.

24 травня Україна відзначає День слов'янської писемності й культури згідно з Указом Президента України «Про День слов’янської писемності і культури» від 17 вересня 2004 року.

863 рік вважається офіційною датою створення слов'янської писемності. Слов’янська писемність — безцінне надбання людства. Писемність, мова — то є душа кожної нації, її святощі, її найцінніший скарб…В мові наша давня й нова культура, ознака нашого національного визнання. Мова служить єдиним засобом вираження думок і почуттів, засобом спілкування між людьми, це вона поєднує спільноту людей в націю і сприяє єдності її культури та звичаїв.

У читальному залі районної бібліотеки імені Лесі Українки оформлено книжкову виставку «З глибин віків плекалась мова»,присвячену Дню слов’янської писемності і культури. На виставці представлені книги такі, як: Лучик В. В. «Вступ до слов'янської філології», «Повість минулих літ»; Коваль А. П. «Спочатку було Слово»; Сірик А. «Мова творить народ» та інші. Також на виставці представлені журнали: «Дивослово», «Українська мова і література», «Українська культура».

Відвідавши районну бібліотеку, читачі можуть ознайомитись з матеріалами про початок створення слов’янської писемності і культури.

Матеріал підготувала

бібліотекар районної бібліотеки

імені Лесі Українки

Марія Бака