Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 27.05.2019 - 02.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 27 травня по 02 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Оголошення

_

Друк

ПИТАННЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ПРАЦІ ОБГОВОРИЛИ НА РОБОЧІЙ НАРАДІ

.

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Андрій Подік провів чергову робочу нараду. Питання сплати податків та легалізації найманої праці було на порядку денному.

У ході засідання присутні обговорили питання необхідності сплати податків не по місцю реєстрації підприємця, а по місцю фактичного функціонування підприємства.
Сьогодні є досить багато підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району, при тому залишаючись зареєстрованими в іншому місті чи то області. То ж і відповідно податки вони сплачують не до бюджету нашого району чи то однієї з ОТГ, а до бюджету області, району чи то міста по місцю своєї реєстрації. Тому, основною метою, задля якої й було скликано нараду стало питання інформування численних юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на території сіл району, аби вони зрозуміли всю необхідність сплати податку саме по місцю своєї діяльності. Адже ними використовуються природні та людські ресурси, інфраструктура саме нашої території. Тож і визначене законодавством відшкодування має бути.
Окрім того, під час наради Андрій Подік розповів про роботу робочої групи по легалізації праці.
«Перш за все ми намагаємось знайти порозуміння з підприємцями, щоразу доносячи до них правила та вимоги законодавства. Адже штрафні санкції це не вихід із ситуації. Потрібно порозуміння і готовність співпрацювати у законному руслі. Саме це допоможе уникнути будь-яких проблем в подальшому», - зазначив Андрій Васильович.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru