Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 17.06.2019 - 23.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 17 по 23 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

«Таємниці юної письменниці»

.

У Пилиповицькій сільській бібліотеці Новоград-Волинського району відбулася творча зустріч з одинадцятирічною Софійкою Совою (Шпунтовою).

Софійка, яка проживає в селі Пилиповичі, переможниця багатьох літературних конкурсів. Вона презентувала свою книгу «Пригоди Р-р-ральфа або Сни наяву».

На зустрічі були присутні її батьки, рідні, односельчани, вчителі, шкільні друзі, письменники і поети з Житомира та інших районів Житомирської області, бібліотекарі району, усі небайдужі до творчості юної письменниці. Привітання були дуже зворушливі, щирі. Софійка отримала багато подарунків і побажань на подальше творче натхнення.

Софійці Сові було вручено Подяку від Голови Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Світлани Штатської (Гресь).

Бібліотекарю Пилиповицької сільської бібліотеки Яні Єжовій поважні гості подарували свої книги, тож фонд бібліотеки поповнився останніми краєзнавчими літературними новинками.

Упродовж заходу його учасники мали змогу переглянути мультимедійний фільм про початок творчого шляху Софійки.

Окрасою заходу були музичні вітання від Валерія Примака та тріо «Чарівниці». 

Матеріал підготувала директор

районної бібліотеки імені Лесі Українки

Лариса Ковалевська

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8868-taemnitsi-yunoji-pismennitsi#sigProGalleriad358b9d006
joomlamodniyportal.ru