Друк

«За чисте довкілля»

.

Сьогодні, 13 квітня, на Житомирщині, зокрема й на території Новоград-Волинського району відбувся вже традиційний День благоустрою, який проходив у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Прибирання стихійних звалищ сміття є основною метою щорічного заходу. Тож саме цього дня працівники Новоград-Волинської районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, відділів і управлінь, на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Наталією Даниленко, всією дружньою командою провели благоустрій узбіч доріг та прилеглих до них зон відпочинку. Санітарне прибирання території відбулося на районній ділянці узбіч автодороги «Київ-ЧОП». За чотири години активної роботи добровольці прибрали ділянку дороги від міста Новоград-Волинський аж до кордону з Рівненською областю.
Дякуємо всім небайдужим, хто долучившись до цієї акції, зробив оточуюче довкілля рідного краю кращим! Пам'ятаймо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять! Тож поважаймо один одного та неперевершену природу Звягельщини.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8863-za-chiste-dovkillya#sigProGalleria370c7c49c8
joomlamodniyportal.ru

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8863-za-chiste-dovkillya#sigProGalleria249fff016f
joomlamodniyportal.ru