Друк

З подякою за перемогу

.

Сьогодні, 9 квітня, на базі військової частини А3814 відбулося урочисте відкриття місячника, присвяченого 74-й річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Захід було організовано Новоград-Волинською районно-міською організацією товариства сприяння обороні України. Серед присутніх: представники районної та міської влади, керівники громадських організацій, військовослужбовці, школярі.
Головною метою цього заходу стало поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді, привернення уваги громадськості до ролі оборонного товариства в становленні та реформуванні Збройних Сил України, вшанування захисників Батьківщини різних часів та вшанування пам'яті полеглих у роки Другої світової війни, при виконанні операцій в зоні АТО.
Під час офіційної частини урочистого заходу, згадуючи події Другої світової війни, до школярів звернулися керівники громадських організацій району.
Оглядом робіт вихованців технічних гуртків було завершено зустріч. Присутні мали гарну нагоду помилуватись витворами гуртківців авіа-, ракето- та авто моделювання.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8856-z-podyakoyu-za-peremogu?tmpl=component&print=1&page=#sigProGalleria42a9190be8
joomlamodniyportal.ru