Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 17.06.2019 - 23.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 17 по 23 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Щодо нового формату Програми «Fit for Partnership with Germany»

.

Про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.


До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, IT для Індустрії 4.0. Зокрема, за такими напрямками:
- діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing);
- роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;
- адитивне виробництво (3D - друк);
- нові матеріали;
- масова кастомізація;
- безпілотний транспорт - автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;
- смарт фармінг;
- смарт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;
- інтернет речей та послуг;
- комунікації та зв'язок;
- Big Data;
- Блокчейн;
- робота з інформацією;
- штучний інтелект.
Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.
Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rixMY8. Загальна інформація щодо участі у Програмі - за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz. За додатковою інформацією щодо співпраці з Програмою у регіоні пропонуємо звернутися до Світлани Степащенко - керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228¬42-53, (044) 531-30-56, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zzlhEG.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить опитування експортерів, для вивчення Вашої думки щодо лібералізації валютного законодавства. Опитування є частиною виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017 – 2021 років, схваленої розпорядженням Кабміну.

Проведення вищезазначеного опитування дасть змогу з’ясувати найбільші перешкоди валютного регулювання для суб’єктів господарювання, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

https://docs.google.com/forms/d/1pUIxMnLzSBQfqj7jwULVb94lI3eA2iLThdTHUIvbrSE/viewform?edit_requested=true

Результати опитування будуть розглянуті фахівцями Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та використані при розробці відповідних рекомендацій для подальшого надання усім відповідальним органам влади.