Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 15.04.2019 - 21.04.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 15 по 21 квітня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

Новоград-Волинська РДА надає в оренду приміщення під офіс площею 32,7 м2 за адресою вул.Шевченка 16, Будинок рад, 4 поверх.
Контактний телефон: 5-21-25, 0680833915

Друк

Волонтерів Новоград-Волинщини привітали зі святом

.

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства, втілює в себе найшляхетніші бажання людини - прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Саме сьогодні, 5 грудня, у Міжнародний день волонтера керівництво району - перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік, голова районної ради Дмитро Рудницький та заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович зустрілися з волонтерами району.
Очільники району привітали волонтерів зі святом, висловили щирі слова подяки від імені кожного громадянина за безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує, та побажали успіхів у всіх справах і починаннях.
За патріотизм та особистий вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, оперативне вирішення питань щодо соціального та матеріального забезпечення учасників операції об'єднаних сил, співпрацю, розвиток волонтерського руху та з нагоди свята кращих волонтерів району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Серед нагороджених: Жанна Бороздіна, Ірина Мінєєва, Тетяна Ковальчук, Олеся Єгорова.
Шановні волонтери, нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Низький уклін вам за ваші добрі справи. Нехай ніколи не забракне у вас сил, наснаги, ентузіазму та виповняться усі ваші добрі задуми.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8578-volonteriv-novograd-volinshchini-privitali-zi-svyatom#sigProGalleria2c026232c9
joomlamodniyportal.ru