Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.03.2019 - 24.03.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 березня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

В зв'язку із зміною телефонних номерів ПАТ «Укртелеком» по місту та району змінився номер диспетчерської (аварійної) служби Новоград-Волинського РЕМ з 5-34-14 на 2-02-42.

Друк

ОГОЛОШЕННЯ

.

10 листопада 2018 року в Житомирському музичному училищі імені Віктора Косенка (вул. Пушкінська, 28) відбудеться Житомирський обласний відбірковий конкурс ювілейного фестивалю «Червона рута» за участі близько150 молодих виконавців з усіх районів та міст області.

Мета конкурсу – залучити широкі верстви української молоді до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

Організацією цього заходу займаються Управління культури, Управління освіти і науки, Управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Житомирський обласний центр народної творчості.

До участі у Житомирському відбірковому конкурсі запрошуються учні музичних та загальноосвітніх шкіл, студенти, молоді викладачі, обдарована творча молодь Новоград-Волинського району.

Участь в конкурсі є безкоштовною, а вхід є вільним для всіх бажаючих.

За додатковою інформацією можна звернутися до відділу культури Новоград-Волинської райдержадміністрації: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, тел. (04141) 5-33-81, 5-53-18, 5-22-76; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ культури РДА