Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 27.05.2019 - 02.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 27 травня по 02 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Все обернулося у звуки

.

Музико, ти неначе дивна сопілка,
То звеселяєш, то хвилюєш нас.
Пишалися тобою Леся Українка
Й благословенний батько наш Тарас.

Світлана Тельнюк

Міжнародний день музики, заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО, щорічно відзначається у всьому світі 1 жовтня. Свято завжди знаходило палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі, є засобом емоційного і духовного зв'язку між людьми.
У районній бібліотеці імені Лесі Українки для користувачів молодшого шкільного віку проведену мистецьку годину «Все обернулося у звуки». Провідний методист Олена Данюк розповіла про історію виникнення, розвиток музичного мистецтва та творчість великих композиторів – класиків світового мистецтва. Захоплення і зацікавленість присутні проявили до книжкової виставки «Невгасима любов до рідної пісні і музики». У веселій, активній музичній грі-вікторині «У країні барвистої музики», яку провела бібліотекар Віталіна Артеменко, діти показали свої знання про музичні терміни, інструменти. Читачі з цікавістю слухали завідувача відділом обслуговування користувачів Олену Боровську про рідкісні старовинні книги. Вона презентувала репринтну книгу з нотами опери Джузеппе Верді «Аїда» 1860 року видання. Діти прослухали і переглянули уривок з яскравої опери, яка побудована на автентичному локальному єгипетському матеріалі. Директор бібліотеки Лариса Ковалевська привітала присутніх з Міжнародним днем музики. Поринувши в спогади свого дитинства, розповіла про чудовий час навчання у музичній школі та гру на фортепіано, нібито перегорнула сторінки минулого. Усі присутні отримали задоволення та висловили слова вдячності за прекрасно підготовлений захід.

Матеріал підготувала бібліотекар
районної бібліотеки імені Лесі Українки
Віталіна Артеменко

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8436-vse-obernulosya-u-zvuki#sigProGalleriac379b164e7
joomlamodniyportal.ru