Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 27.05.2019 - 02.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 27 травня по 02 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Запрошуємо у світ книги

.

У наш час, з ряду причин, багато дітей не лише не відвідують бібліотеки регулярно, але й ніколи у них не були. Між тим, жоден комп'ютер чи інший девайс не замінить живого спілкування з книгою.

З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції. У книгах зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.
Упродовж місяця Новоград-Волинська районна бібліотека імені Лесі Українки проводить пізнавальні екскурсії, присвячені 110-річчю заснування бібліотеки. Нових гостей радісно зустріла директор Лариса Ковалевська та ознайомила з історією бібліотеки. Допитливі читачі уважно слухали провідного методиста Олену Данюк, яка провела екскурсію поличками бібліотечних надбань та ознайомила з правилами користування бібліотекою та книгою. Крім того, проінформувала, що у бібліотеці є багато дитячих періодичних видань та чимало корисної інформації для вихователів.
Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповідь бібліотекаря Віталіни Артеменко, відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі та бібліотеці, взяли участь у літературних іграх.
Діти залюбки переглянули книжкову виставку «Бібліотека це скарбниця всіх багатств людського духу». Завідувач відділом обслуговування користувачів Олена Боровська ознайомила читачів з раритетними книгами: П. Бажова «Малахитовая шкатулка», О. Островського «Снегурочка» з ілюстраціями В. Васнецова та іншими цікавими книгами початку ХХ століття, які зберігаються у фонді бібліотеки.
На згадку про екскурсію всі отримали у подарунок від бібліотеки журнал «Тропинка».
Усміхнені обличчя дітей, їх сяючі оченята та слова вдячності свідчили про те, що екскурсія усім дуже сподобалась.

Матеріал підготувала провідний методист
районної бібліотеки ім. Лесі Українки
Олена Данюк

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8431-zaproshuemo-u-svit-knigi#sigProGalleria6162c6745f
joomlamodniyportal.ru