Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.02.2019 - 24.02.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 лютого 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

Шановні жителі району! У п'ятницю 8 лютого за тел.: 5-53-02 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ткачук Василь Олександрович.

Друк

З повагою до старшого покоління

.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості із сильним характером і нелегкою долею.

З метою підтримки та захисту інтересів людей похилого віку, висловлення поваги до старшого покоління з 27 вересня по 1 жовтня відбулися зустрічі першого заступника голови районної державної адміністрації Даниленко Наталії Володимирівни, начальника управління праці та соціального захисту населення Андрущенко Людмили Аркадіївни, директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Івасів Ніни Францівни, працівників територіального центру з ветеранами праці, людьми поважного віку району за місцем їхнього проживання. Під час зустрічей вивчались повсякденні потреби, розглядались можливості вирішення порушених питань, звучали з нагоди Дня ветерана вітання та найкращі побажання.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування Новоград-Волинського району

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8425-z-povagoyu-do-starshogo-pokolinnya#sigProGalleria0e0716c772
joomlamodniyportal.ru