Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 18.02.2019 - 24.02.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 18 по 24 лютого 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

«ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»

Шановні жителі району! У п'ятницю 8 лютого за тел.: 5-53-02 з 9.00 до 10.00 год. працюватиме «Телефон довіри» районної державної адміністрації. На усі ваші запитання відповість начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ткачук Василь Олександрович.

Друк

День Призовника

.

Урочисті проводи призовників на строкову військову службу відбулися сьогодні. У приміщенні Новоград-Волинського об'єднаного міського військового комісаріату пройшов традиційний День Призовника.

З самого ранку у приміщенні ОМВК працювала призовна комісія, по закінченню якої, юнаків з району та міста урочисто провели на проходження строкової служби у лавах Збройних Сил України.
Зі звернення військового комісара Новоград-Волинського комісаріату Сергія Канюки розпочалося урочисте зібрання. Сергій Васильович розповів хлопцям про права і обов'язки призовника та про військову службу в цілому. З напутніми словами та побажаннями звернувся до майбутніх солдатів представник районної влади - заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік. Мужності, терпіння, досягнень, успіхів та гідного проходження військової служби побажав він хлопцям та зазначив, що бути солдатом – почесно й відповідально, адже нині саме від них залежатиме мир та спокій на нашій землі.
По завершенні заходу, призовникам були вручені символічні подарунки від районної влади.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8423-frtynmkl#sigProGalleria593cde1fa1
joomlamodniyportal.ru