Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 10.12.2018 - 16.12.2018

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 10 по 16 грудня 2018 року

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З 25 листопада по 10 грудня 2018 року в Новоград-Волинському районі планується проведення районного етапу акції в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» 

Друк

День Призовника

.

Урочисті проводи призовників на строкову військову службу відбулися сьогодні. У приміщенні Новоград-Волинського об'єднаного міського військового комісаріату пройшов традиційний День Призовника.

З самого ранку у приміщенні ОМВК працювала призовна комісія, по закінченню якої, юнаків з району та міста урочисто провели на проходження строкової служби у лавах Збройних Сил України.
Зі звернення військового комісара Новоград-Волинського комісаріату Сергія Канюки розпочалося урочисте зібрання. Сергій Васильович розповів хлопцям про права і обов'язки призовника та про військову службу в цілому. З напутніми словами та побажаннями звернувся до майбутніх солдатів представник районної влади - заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік. Мужності, терпіння, досягнень, успіхів та гідного проходження військової служби побажав він хлопцям та зазначив, що бути солдатом – почесно й відповідально, адже нині саме від них залежатиме мир та спокій на нашій землі.
По завершенні заходу, призовникам були вручені символічні подарунки від районної влади.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8423-frtynmkl#sigProGalleria593cde1fa1
joomlamodniyportal.ru