Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 24.06.2019 - 30.06.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 24 по 30 червня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

У зв'язку із стихійним лихом – смерчем, який 16 травня пронісся територією нашого району, триває збір коштів для постраждалих від буревію. Посильну фінансову допомогу можна перерахувати на благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради».
Просимо всіх небайдужих долучитися.

Друк

Міжнародний день людей похилого віку відзначили у районі

.

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – зайва можливість ще раз вшанувати людей старшого покоління та подякувати їм за все, що вони свого часу зробили для нас.
З цієї нагоди у Лебедівському стаціонарному відділенні для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів відбувся день відкритих дверей.
Традиційне свято відбулося завдяки територіальному центру соціального обслуговування Новоград-Волинського району.
Аби привітати поважних жителів відділення стаціонарного догляду зі святом до Лебедівки завітали численні гості. Теплими словами вітали людей поважного віку перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Андрущенко, директор територіального центру соціального обслуговування Ніна Івасів, в.о.Лебедівського сільського старости Ніна Фоміна, голова районної ради ветеранів Петро Фатенко. Посадовці побажали людям похилого віку міцного здоров'я та довголіття, а також усіляких гараздів і вручили пам'ятні подарунки.
Родзинкою свята став концерт. Солісти жіночого народного колективу «Мальви» Дідовицького Будинку культури підготували чудову концертну програму. З великим задоволенням літні люди слухали душевні пісні. А гуморезки у виконання Петра Фатенка неабияк підняли настрій всім присутнім на святі.
Опісля завершення концертної програми, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, з привітаннями та подарунками з нагоди свята, відвідала мешканців стаціонарного відділення, які за станом свого здоров'я не мали змоги бути присутніми на урочистостях з нагоди Дня людей похилого віку.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru