Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 21.01.2019 - 27.01.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 21 по 27 січня 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги заявників з питань захисту прав споживачів, працює телефон «гарячої лінії» Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Звертатися за номером телефону – (0412) 34-24-31

Друк

Пройшли тренування районних тимчасових органів з питань евакуації

.

Сьогодні відбулося спеціальне тренування районних тимчасових органів з питань евакуації у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Тренування на тему «Дії районних тимчасових органів з питань евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня внаслідок пожежі, вибухів на об'єкті зберігання боєприпасів військової частини А0409 в с. Наталівка» відбулося під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Андрія Подіка.
У тренуванні взяли участь представники управління цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, члени районної комісії з питань евакуації, представники спеціалізованих районних служб цивільного захисту, члени комісій з питань евакуацій сільських рад району, представники військової частини А0409, працівники Новоград-Волинської райдержадміністрації.
Метою цього учбового тренування стало відпрацювання практичних дії районних органів з питань евакуації з організації та проведення евакуації населення с.Наталівка та с.Олександрівка в безпечні пункти розміщення, відпрацювання дій районних органів з питань евакуації та вдосконалення практичних навичок персонального складу районної комісії з питань евакуації.
Під час практичної частини тренувань, які проходили у декілька етапів, були відпрацьовані окремі дії заходів із залученням населення, а саме: оповіщення населення та органів з евакуації про надзвичайну ситуацію, транспортування евакуйованого населення із зони ураження до безпечного місця перебування, розгортання приймального пункту евакуації, організація зустрічі евакуйованого населення, тимчасове розміщення та надання необхідної медичної допомоги постраждалим, створення умов для матерів з догляду за дітьми, організація першочергового життєзабезпечення, організація збору гуманітарної допомоги, розміщення евакуйованих, організація харчування та забезпечення предметами першої необхідності. Крім того були детально розглянуті та опрацьовані основні завдання районної комісії з питань евакуації.
Підсумовуючи, можна зазначити, що всі спеціалізовані служби та комісії з питань евакуації цілком і повністю підготовлені до виконання своїх завдань у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru

joomlamodniyportal.ru