Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 15.04.2019 - 21.04.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 15 по 21 квітня 2019 року

Детальніше...

Останнє оголошення

Увага!

Новоград-Волинська РДА надає в оренду приміщення під офіс площею 32,7 м2 за адресою вул.Шевченка 16, Будинок рад, 4 поверх.
Контактний телефон: 5-21-25, 0680833915

Друк

День працівників лісу відзначили у районі

.

Своє професійне свято відзначили лісівники району – люди, які з чистими думками приходять до лісу і допомагають йому. Влітку і взимку, в дощ і вітер, вони плекають і охороняють зелені легені планети – ліс!

Тож аби привітати працівників лісу з професійним святом до ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» завітали представники районної влади – заступник голови районної державної адміністрації Андрій Подік та голова районної ради Дмитро Рудницький. Почесні гості привітали керівника ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» Степана Нусбаума та його чисельний колектив зі святом та побажали благополуччя, миру, щастя, злагоди, подальших успіхів у роботі та вагомих трудових досягнень в ім'я розвитку і процвітання лісової галузі України та нашого рідного краю.
У ході урочистого заходу за багаторічну сумлінну працю, професійний рівень в роботі, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, відтворення лісових та мисливських багатств та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників лісу Почесними грамотами та грамотами районної державної адміністрації були відзначені кращі працівники лісу нашого району.
Музичною окрасою свята та запорукою чудового святкового настрою стали неповторні художні номери від учнів міської ЗОШ №9.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://nvrda.com.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8377-den-pratsivnikiv-lisu-vidznachili-u-rajoni#sigProGalleria18f19dd851
joomlamodniyportal.ru