Останній анонс

АНОНС ПОДІЙ 21.01.2019 - 27.01.2019

Анонс подій Новоград-Волинської районної державної адміністрації з 21 по 27 січня 2019 року 

Детальніше...

Останнє оголошення

УВАГА!

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги заявників з питань захисту прав споживачів, працює телефон «гарячої лінії» Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. Звертатися за номером телефону – (0412) 34-24-31

Друк

На порядку денному готовність шкіл району до опалювального сезону

.

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Даниленко відбулася робоча нарада щодо готовності шкіл району до опалювального сезону 2018-2019 н.р.

У нараді взяли участь представники районної влади, керівники лісгоспів нашого району та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, яких безпосередньо стосувалося питання порядку денного.
Під час наради йшлося про стан готовності шкіл Новоград-Волинського району до опалювального сезону на даний момент.
Присутні детально обговорили забезпечення паливом кожної зі шкіл нашого району, зупинилися на ціновій політиці та прорахували загальну потребу у паливі на сьогоднішній день. По завершенню обговорення учасники засідання озвучили свої пропозиції щодо раціонального врегулювання посталого питання порядку денного. Тож завдяки спільним зусиллям керівництва району та керівників лісомисливських господарств району, питання забезпечення шкіл паливом невдовзі буде закрито.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru